horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 18 marca 2019 do dnia 24 marca 2019

linia_poziom

Horoskop na 7 dni

Baran
Spotka Barana teraz praca nad wsłuchaniem się w to co mówią inni. Aby sporo zrozumieć należy oddalić dotychczasowe przekonania. W przyszłym tygodniu nie polecane jest realizowanie skomplikowanych przedsięwzięć, bardziej opłaca się zagospodarować wolny okres na sport. Baran ma na początku tego tygodnia słuchać bardzo dokładnie innych. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Barana odpowiedni do podjęcia kroków w sprawach życiowych.

Byk
Pluton nie sprzyja odnawianiu kontaktów miłosnych. Człowiek urodzony w tym znaku musi pamiętać, że na pozór mało znaczące zadania o których zapomina każdego dnia, w sobotę przypomną o sobie i może już zabraknąć na nie czasu. W najbliższym czasie czeka Cię krótka wędrówka, dzięki której zdasz sobie sprawę, iż Twoja ocena przyjaciół jest właściwa.

Bliźnięta
Dlatego, że sami się gubimy nie oczekujmy od innych szacunku. Słońce ułoży się w takim układzie w stosunku do Urana że wykonanie zamiarów będzie nieznacznie utrudnione. Działasz tak długo, że pozostali nie umieją za Tobą nadążyć.

Rak
Nawet jeśli ostatnio dosięgły Cię różne dolegliwości to w nadchodzących dniach dzięki wsparciu nieznanych sił powinieneś spodziewać się poprawy. Nie zapomnij! Na początku tygodnia będzie ci sprzyjał kolor fioletowy, badaj przedmioty, które dostajesz, na obecność tego koloru. Rak ma nawyk nie dopuszczania innych do głosu. Mimo to w czwartek wyjątkowo znajdź znajomych którym możesz pomóc oddając im szansę by coś powiedziały.

Lew
Masz nikłą nadzieję zobaczyć pojedynczy, poszukiwany kawałek do skomplikowanej mozaiki którą stanowi twoje życie. W najbliższym czasie pojawi się w Tobie chęć przemian i tym razem będzie miała szansę do pełnej realizacji, dlatego też najwyższy czas na oczekujące Cię przygody. Piątek to właściwy termin do indywidualnych wypraw w trakcie których możesz spotkać kogoś na kogo czekasz.

Panna
Interesuj się tym co spożywasz, jedzenie potrafi oddziaływać na nasze zachowanie, toteż zwróć teraz uwagę na grejpfruty, one mogą zabrać Ci dużo sił witalnych. Dopilnuj by pić umiarkowane ilości piwa, wbrew przekonaniom płyny zasadniczo działają mocno na Twoje ciało. Astrologiczne obliczenia mówią, że Pannie teraz nic nie powinno zaszkodzić w zdobyciu szacunku.

Waga
Księżyc ułoży się w takim położeniu względem Jowisza że wykonanie zamiarów będzie ułatwione. W wtorek ktoś z rodziny zepsuje Tobie , ale do piątku, jeżeli będziesz nie dawać o tym poznać po sobie, wszytko zapewne wróci do porządku. Dzięki pozytywnemu położeniu Saturna nadchodzący tydzień, przyniesie Wadze dużo niespodzianek, czyżby nowa praca?.Wnajbliższym czasie Waga poczuje, że z pomocą znajomych nie ma kwestii niemożliwych. do zrealizowania. Zbliżający się okres w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych biznesowych kontaktów. Ale dzięki oddziaływaniom Jowisza masz szansę pomyślnie ukończyć swoje projekty.

Skorpion
Spodziewaj się niemiłej przygody ze strony znajomego z zagranicy. Saturn w kompozycji z Plutonem sprawi, iż Twoja zręczność fizyczna będzie lepsza niż kondycja psychiczna. Człowiek urodzony w tym znaku musi nie zapominać, że na pozór nie istotne sprawy do załatwienia które zostawia na później codziennie, w sobotę dadzą znać o sobie i może nie starczyć już na nie czasu.

Strzelec
W wtorek nieznajomy pogorszy Ci plany, ale do czwartku, jeśli będziesz spokojnie robić swoje, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do normy. Zmiany będą działy się w łagodnym czasie, tak jakby od jakiegoś czasu miało to nastąpić. Materialnie bieżący tydzień będzie okresem szybkiego rozwoju.

Koziorożec
Egzaltacja Plutona w znaku Koziorożca która jakiś czas temu miała miejsce już za kilka dni da o sobie znać słabym działaniem. Zaprzestań wspominać dawne zdarzenia, natomiast dostrzeż to co teraz, i pielęgnuj stosunki towarzyskie, ponieważ niebawem mogą być użyteczne. Najbliższy czas w firmie Koziorożca, stanie się porą podejmowania istotnych decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Warto więc każdy wybór dokładnie przemyśleć. Najbliższy czas będzie dla Koziorożca wysoce pracowitym okresem Ale dzięki odpowiedniemu ułożeniu Jowisza będzie w stanie rozwiązać wszystkie sprawy.

Wodnik
Słońce ułoży się w takim układzie względem Neptuna że wykonanie planów okaże się bardzo ułatwione. Spróbuj w najbliższym czasie skupić się na wydarzeniach związanych ze swoim życiem zawodowym. Koniecznie bądź czujny bo sporo spraw związanych z pracą będzie się rozgrywało przy tobie. Najprawdopodobniej wpływ Wenus na znak Wodnika będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. Mars pomaga w załatwianiu spraw zawodowych.

Ryby
Najsłabszym dniem na sprawy miłosne będzie z pewnością poniedziałek. Rybie niespodziewane będzie sprzyjało szczęście w w sprawach zawodowych, ale tylko wtedy, gdy nie przegapi, czterech najbliższych, nadchodzących dni. Doświadczysz, iż przez wsparcie koleżanek nie będzie spraw niemożliwych do załatwienia.

stopka