horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 4 marca 2019 do dnia 10 marca 2019

linia_poziom

Horoskop na 7 dni

Baran
Tydzień sprzyja poszukiwaniu szczęścia oraz małym modyfikacjom zamiarów. Dla Barana ten tydzień to okres nieprzewidzianego umiarkowanego zainteresowania ze strony znajomych po których dotąd nic takiego nie można było oczekiwać. Zmiany będą działy się w powolnym tempie, tak jakby od lat na to czekały.

Byk
Byk ma zwyczaj zabierania innym głosu. Dlatego też w poniedziałek wyjątkowo zwróć uwagę na osoby którym możesz pomóc dając im szansę aby coś powiedziały. Drobiazgowość i pedantyzm osób spod znaku Byka zostaną z początkiem tygodnia dostrzeżone, co może być przyczyną dawno oczekiwanych zmian. Masz niepowtarzalną sposobność uzdrowić nie tylko swoje samopoczucie, lecz również kontakty z bliskimi.

Bliźnięta
Gwiazdy mówią, że Bliźniętom obecnie nic nie powinno zaszkodzić w zdobyciu szacunku. Najgorszym dniem na sprawy miłosne będzie z dużym prawdopodobieństwem czwartek. Zwracaj uwagę z kim wiążą Cię relacje służbowe, uważnie zastanów się czy to dla Ciebie odpowiednie relacje.

Rak
Przychodzi okres, by rozpocząć inaczej wyrażać własne przekonania. Znajomi widzą nas nie tak jak tego oczekujemy. O Raku, ale nie o tobie, będzie głośno się mówiło przez Internet. Koniec tygodnia to dobry termin do indywidualnych wycieczek w trakcie których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy.

Lew
Już niedługo wykiełkuje w twojej głowie zamiar zmian i tym razem będzie miała szansę spełnienia, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze wydarzenia. Przekonasz się, że przez pomoc najbliższych nie ma dla Ciebie spraw niemożliwych do spełnienia. Szczęśliwy Numer na ten tydzień to 2.

Panna
Jowisz w kompozycji z Plutonem sprawi, iż Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza aniżeli samopoczucie psychiczne. Uważaj na to co jesz, posiłki potrafią działać na nasze samopoczucie, toteż zwracaj teraz uwagę na jabłka, one mogą zakłócić w tobie przepływ sił witalnych. Egzaltacja Merkurego w znaku Panny która w przeszłości miała miejsce już teraz da się odczuć mocnym wpływem.

Waga
Gwiazdozbiór Wagi ciągle będzie w ciekawym układzie z Neptunem co wpłynie na sprawy codzienne. Samotne osoby spod znaku Wagi w najbliższym okresie czasu będą miały sprzyjające okoliczności na odszukanie partnera na zawsze. Już niedługo narodzi się w Twoim umyśle wola spotkania i tym razem ma szansę realizacji, w związku z tym już czas na nowe znajomości.

Skorpion
Osoba urodzona w tym znaku musi pamiętać, że nie istotne zadania o których zapomina każdego dnia, pod koniec tygodnia dadzą znać o sobie i zabraknie już na nie czasu. Neptun nie sprzyja w załatwianiu spraw osobistych. Samotne osoby spod znaku Skorpiona w najbliższym okresie czasu będą miały szansę na odnalezienie partnera na zawsze.

Strzelec
Osoba urodzona w tym znaku musi nie zapominać, że nic nie znaczące zadania o których zapomina każdego dnia, w sobotę okażą się istotne i może nie starczyć już na nie czasu. Konstelacja Strzelca ciągle będzie w sprzyjającym ustawieniu z Jowiszem co wpłynie na życie zawodowe. Saturn w kompozycji z Plutonem sprawi, iż Twoja zręczność fizyczna będzie lepsza aniżeli samopoczucie psychiczne.

Koziorożec
Nie spędzaj czasu wiecznie przed ekranem komputera, zamiast tego idź na aktywną wycieczkę po parku. Gwiazdozbiór Koziorożca krótkotrwale będzie w sprzyjającym układzie z Marsem co wpłynie na sprawy zawodowe. Zaprzestań analizować minione czasy, a zwróć uwagę na przyszłość, oraz pielęgnuj koneksje, bo już za parę dni mogą być użyteczne.

Wodnik
Wodnik ma zwyczaj nie dopuszczania innych do głosu. Mimo to w środę szczególnie odszukaj osoby którym możesz pomóc dając im czas aby coś zrobiły samemu. Spróbuj w tym tygodniu skupić się na sprawach związanych z uczuciami. Musisz być czujny ponieważ sporo problemów związanych z pracą będzie się rozgrywało wokół ciebie. Prawdopodobnie wpływ Saturna na znak Wodnika będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. Przygotuj się szybko na sobotę, może będziesz miał czas żeby zabrać się z ukochaną osobą do kina.

Ryby
Dzięki pozytywnemu układowi Neptuna najbliższy tydzień, przyniesie Rybie dużo niespodzianek, czyżby nowa praca?.Wnajbliższym czasie Ryby doświadczy, że przy pomocy rodziny nie mają kwestii niemożliwych. do spełnienia. Najbliższy okres w pracy stanie pod znakiem ważnych służbowych spotkań. Ale dzięki oddziaływaniom Księżyca masz szansę pomyślnie zakończyć swoje projekty. Masz niepowtarzalną możliwość podreperować nie jedynie swoje nastawienie, ale także układy z rodziną. W środę nieznajomy pogorszy Tobie humor, ale do czwartku, pod warunkiem, że będziesz pamiętać o innych, wszytko zapewne wróci do normy.

stopka