horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 25 lutego 2019 do dnia 3 marca 2019

linia_poziom

Horoskop na 7 dni

Baran
Uważaj na to co jesz, jedzenie potrafi oddziaływać na nasze zachowanie, dlatego zwróć uwagę na poziomki, te owoce mogą zapewnić ci sporo energii. Liczba na która musisz uważać na ten tydzień to 87. Pluton nie pomaga w załatwianiu spraw miłosnych.

Byk
Człowiek urodzony w tym znaku musi pamiętać, że na pozór mało znaczące sprawy do załatwienia które zostawia na później każdego dnia, w sobotę okażą się istotne i może już zabraknąć na nie czasu. Układy konstelacji oznajmiają, że Bykowi w tym czasie nic nie powinno przeszkodzić w utracie szacunku. Dla Byka najbliższy tydzień będzie okresem dającego sie przewidzieć, umiarkowanego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotąd niczego takiego nie można było oczekiwać.

Bliźnięta
Wkrótce wykiełkuje w twojej głowie wizja zmian i tym razem będzie miała szansę do pełnej realizacji, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć byłe sprawy. Uważaj na to co spożywasz, posiłki potrafią wpływać na zdrowie, dlatego zwróć uwagę na pomarańcze, one mogą pozbawić Cię energii. Szczęśliwa liczba na ten tydzień to 1.

Rak
Człowiek urodzony pod tym znakiem musi nie zapominać, że na pozór małe zadania które odkłada każdego dnia, z końcem tygodnia przypomną o sobie i zabraknie już na nie czasu. Zwróć uwagę z kim się spotykasz, szczegółowo przeanalizuj czy to dla Twojej osoby dobre relacje. Jeśli sami się nie szanujemy spodziewajmy się od pozostałych szacunku.

Lew
Saturn, który częstokroć przynosi powodzenie Lwu, w zbliżającym się czasie nie będzie tak hojny, bądź gotowy wielkie rozczarowanie. Ponieważ sami się gubimy nie oczekujmy od pozostałych zrozumienia. Pamiętaj! W te dni będzie ci sprzyjał kolor czerwony, badaj swoje otoczenie na obecność tego koloru.

Panna
Jeżeli sami się szanujemy nie spodziewajmy się od pozostałych przykrości. Księżyc pomaga w załatwianiu spraw osobistych. W sobotę wieczorem Twój znak zodiaku będzie Tobie sprzyjać, toteż dopasuj swoje plany w tym czasie.

Waga
Pozytywnym znakiem może okazać się roślina na stole u starego człowieka. Słońce ułoży się w takim położeniu w stosunku do Merkurego że wykonanie planów może okazać się nieznacznie ułatwione. Skończ wspominać dawne dzieje, a zwróć uwagę na przyszłość, oraz pielęgnuj stosunki towarzyskie, gdyż niebawem mogą być użyteczne.

Skorpion
Najgorszym dniem na sprawy zawodowe będzie z dużym prawdopodobieństwem czwartek. Spróbuj w nadchodzących dniach skoncentrować się na wydarzeniach związanych z uczuciami. Musisz być czujny ponieważ sporo incydentów związanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało wokół ciebie. Prawdopodobnie wpływ Wenus na znak Skorpiona będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. Skorpionowi będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu powietrza.

Strzelec
Jeżeli ostatnimi czasy dosięgły Ciebie nieciekawe choroby to w tym tygodniu dzięki pomocy znajomych możesz oczekiwać polepszenia . Dla Strzelca ten tydzień będzie okresem spodziewanego, zwiększonego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotychczas nic takiego nie można było się spodziewać. Tydzień sprzyja poszukiwaniu szczęścia oraz dużym zmianom celów.

Koziorożec
Zaprzestań rozpamiętywać to co było, natomiast zwróć uwagę na to co teraz, oraz podtrzymuj stosunki towarzyskie, bo niedługo mogą się przydać. Gwiazdozbiór Koziorożca ciągle będzie w ciekawym układzie z Jowiszem co wpłynie na życie bliskich. Przekonasz się, że przez pomoc kolegów nie będzie dla Ciebie rzeczy niemożliwych do załatwienia.

Wodnik
Tydzień w firmie Wodnika, stanie się okresem podejmowania istotnych decyzji oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Opłaca się więc każdorazowy wybór dokładnie. Najbliższy tydzień będzie dla Wodnika wybitnie aktywnym czasem. Jednak dzięki odpowiedniemu ułożeniu Neptuna zdoła wyjaśnić wszystkie sprawy. Masz minimalną nadzieję odszukać ważny, poszukiwany element do skomplikowanej mozaiki którą jest twoja rodzina. Zaprzestań rozgrzebywać minione czasy, natomiast dostrzeż przyszłość, i pielęgnuj koneksje, gdyż lada dzień mogą być użyteczne.

Ryby
Nadchodzi dzień, by rozpocząć aktywnie uzewnętrzniać własne emocje. Inni postrzegają nas nie tak jak tego oczekujemy. Poczujesz, że dzięki wsparciu rodziców nie mają dla Ciebie spraw niemożliwych do spełnienia. Dla Ryby nadchodzący czas to okres niespodziewanego, umiarkowanego zainteresowania ze strony przyjaciół po których dotychczas nic takiego nie można było oczekiwać.

stopka