horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 18 lutego 2019 do dnia 24 lutego 2019

linia_poziom

Horoskop na 7 dni

Baran
Przygotuj się starannie na sobotę, prawdopodobnie znajdziesz czas żeby zabrać się ze znajomymi na wycieczkę. Najlepszym dniem na sprawy rodzinne będzie prawdopodobnie środa. O ile fantazjujesz o nowej pracy, to jest to wspaniały etap na takowe decyzje.

Byk
Uczuciowo ten tydzień będzie okresem straconym. Merkury sprzyja w załatwianiu spraw miłosnych. O ile fantazjujesz o stałym związku, to właśnie jest to doskonały okres na wiążące postanowienia.

Bliźnięta
Za parę dni będzie miała miejsce umysłowa wędrówka, podczas której zrozumiesz, że Twoja opinia niektórych osób jest projekcją. Egzaltacja Plutona w znaku Bliźniąt która niedawno miała miejsce już za kilka dni wpłynie na Twoje życie słabym działaniem. Wkrótce zaistnieje w Twoim umyśle wola zmian i tym razem będzie miała szansę spełnienia, w związku z tym już czas na ciekawe znajomości.

Rak
Dla Raka najbliższy tydzień to okres dającego sie przewidzieć, słabnącego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotąd niczego takiego nie można było oczekiwać. Masz jedyną szansę podreperować nie jedynie swoje samopoczucie, ale też relacje z rodziną. Najsłabszym dniem na sprawy uczuciowe będzie na pewno środa.

Lew
Zakończ roztrząsać przeszłość, natomiast zwróć uwagę na to co teraz, oraz pielęgnuj koneksje, ponieważ lada dzień mogą być użyteczne. Emocjonalnie bieżący tydzień będzie okresem straconych nadziei. Już wkrótce będzie miała miejsce długa wyprawa, na której pojmiesz, iż Twoja opinia przyjaciół jest właściwa.

Panna
Zakończ roztrząsać minione czasy, natomiast dojrzyj to co teraz, oraz dbaj o znajomości, gdyż niebawem mogą być pomocne. Przekonasz się, że przez wsparcie przyjaciół nie będzie spraw niemożliwych do załatwienia. Mars, który zazwyczaj przynosi powodzenie Pannie, w najbliższym czasie nie planuje być tak łaskawy, czeka Cię duże niepowodzenie.

Waga
Piątek to odpowiedni okres do samotnych wypraw podczas których możesz spotkać kogoś na kogo czekasz. okresie, będziesz spokojniejszy niż na co dzień. czwartek przeanalizujesz ekspresowo awansować. W sobotę prawdopodobne są niewiarygodne oferty podróży. Zmieniasz się tak nietypowo, że pozostali nie mogą za Tobą nadążyć.

Skorpion
Oczekuje na Ciebie teraz praca nad wsłuchaniem się w to co mówią inni. Aby Wszystko pojąć należy odrzucić chłodne kalkulacje. Zakończ rozgrzebywać to co było, natomiast dostrzeż teraźniejszość, i pielęgnuj koneksje, bo już za parę dni mogą być pomocne. W zbliżającym się okresie próbuj dużo więcej czasu przesiadywać w pracy. W myślach Skorpiona pojawią się świeże koncepcje finansowe.

Strzelec
Doświadczysz, że przez wsparcie koleżanek nie ma dla Ciebie spraw niemożliwych do załatwienia. Nawet jeśli w ostatnich dniach dosięgły Cię różne choroby to w nadchodzących dniach dzięki wsparciu sprzyjających Ci energii możesz spodziewać się poprawy. Ważnym znakiem może okazać się stara książka w kieszeni osoby, którą lubisz.

Koziorożec
Najlepszym dniem na sprawy finansowe będzie niewątpliwie piątek. Koziorożcowi umiarkowanie będzie sprzyjało szczęście w hazardzie, jeśli nie przegapi, trzech najbliższych, nadchodzących dni. Zmiana położenia Marsa w znaku Koziorożca która niedawno miała miejsce już wkrótce da o sobie znać pozytywnym oddziaływaniem.

Wodnik
Nadchodzący tydzień dla Wodnika to początek niepowtarzalnego etapu, można zatem rozpocząć pewne sprawy od nowa, korzystając z posiadanej wiedzy oraz informacji. Wodnikowi szczególnie będzie dopisywało szczęście w grach losowych, ale tylko wtedy, gdy nie przegapi, czterech najbliższych, nadchodzących dni. Zwróć uwagę by pić nieco mniej mleka, pamiętaj że, napoje czasami wpływają bezpośrednio na Twój organizm.

Ryby
Dla Ryby ten tydzień będzie okresem niespodziewanego, słabnącego zainteresowania ze strony przyjaciół po których dotąd nic takiego nie można było oczekiwać. Staranność i uporządkowanie osób spod znaku Ryby zostaną na początku tygodnia docenione, co może stać się początkiem od dawna spodziewanych zwrotów w Twoim życiu. Ryby mają zwyczaj zabierania innym głosu. Mimo to w czwartek wyjątkowo znajdź ludzi którym możesz pomóc dając im czas aby coś zrobiły samemu.

stopka