horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 4 lutego 2019 do dnia 10 lutego 2019

linia_poziom

Horoskop na 7 dni

Baran
Masz niepowtarzalną szansę wzmocnić nie tylko swoje samopoczucie, ale także więzi z przyjaciółmi. Baran ma zwyczaj nie dopuszczania innych do głosu. Mimo to w środę wyjątkowo odszukaj ludzi którym możesz pomóc dając im czas aby coś zrobiły samemu. Spróbuj w najbliższym czasie skoncentrować się na sprawach związanych ze swoją pracą. Bądź uważny gdyż sporo problemów związanych z pracą będzie się toczyło przy tobie. Możliwe, że wpływ Wenus na znak Barana będzie miał oddziaływanie na twoją pracę.

Byk
Masz pewną szansę odnaleźć pojedynczy, brakujący kawałek do delikatnej układanki którą jest twoje życie wewnętrzne. Oczekuje na Ciebie przede wszystkim praca nad wsłuchaniem się w siebie. Żeby chociaż cześć ogarnąć powinno się wziąć pod uwagę chłodne kalkulacje. Nie siedź zbyt długo przed ekranem komputera, zamiast tego udaj się na szybką przechadzkę do parku.

Bliźnięta
O Bliźniętach, być może o tobie, będzie głośno się plotkowało przez Internet. Staranność i pedantyzm osób spod znaku Bliźniąt zostaną na końcu tygodnia docenione, co może stać się przyczyną dawno zapowiadanych roszad. Rozmyślasz się tak szybko, że znajomi nie mogą dotrzymać ci kroku.

Rak
W środę ktoś z rodziny pogorszy Ci , ale do czwartku, jeżeli będziesz nie dawać o tym poznać po sobie, wszytko zapewne powinno wrócić do normy. Dzięki odpowiedniemu układowi Marsa najbliższy tydzień, przyniesie Rakowi długo oczekiwanych niespodzianek, czyżby podwyżka?.W nadchodzących dniach Rak przekona się, że z pomocą rodziny nie ma marzeń niemożliwych. do urzeczywistnienia. Najbliższy czas w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych służbowych spotkań. Ale dzięki oddziaływaniom Merkurego masz szansę z czasem zakończyć wszystkie projekty. Nadszedł dzień, żeby zacząć inaczej uzewnętrzniać swoje emocje. Inni widzą nas nie tak jak sobie to wyobrażamy.

Lew
Słońce ustawi się w takim układzie do Marsa że wykonanie postanowień będzie bardzo utrudnione. Pozytywnym omenem może być pęk kluczy w ręku przyjaciółki. Nie oczekuj zawodowej zmiany ze strony bliskiego dawno nie widzianego w Twoim domu.

Panna
Zaprzestań rozgrzebywać przeszłość, a dojrzyj przyszłość, oraz podtrzymuj przyjaźnie, bo już za parę dni mogą być użyteczne. Pannie nie będzie sprzyjać wsparcie żywiołu powietrza. Niedobrym sygnałem stanie się portfel w mieszkaniu przyjaciółki.

Waga
Waga ma pod koniec tego tygodnia słuchać starannie innych. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Wagi korzystny do podjęcia decyzji w sprawach życiowych. Ten tydzień dla Wagi to start nowego etapu, jest okazja zatem rozpocząć wszystko od nowa, czerpiąc ze swojej mądrości i doświadczeń. Koniec tygodnia to właściwy okres do samotnych wypraw podczas których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy.

Skorpion
Pozycja centralna Wenus w znaku Skorpiona która w przyszłości będzie mieć miejsce już za kilka dni da się odczuć słabym wpływem. Spróbuj w nadchodzących dniach skoncentrować się na wydarzeniach związanych ze swoją pracą. Koniecznie bądź czujny ponieważ dużo problemów powiązanych z pracą będzie się rozgrywało przy tobie. Najprawdopodobniej wpływ Plutona na znak Skorpiona będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. Zapamiętaj! W ten tydzień będzie ci sprzyjał kolor biały, oglądaj świat dookoła pod tym kątem.

Strzelec
Wenus nie sprzyja w rozwiązywaniu problemów osobistych. Przychodzi dzień, żeby zacząć inaczej wyrażać własne myśli. Inni widzą nas nie tak jak tego oczekujemy. W bieżącym czasie nie polecane jest wykonywanie dużych zamierzeń, dużo lepiej zagospodarować wolny okres na odpoczynek.

Koziorożec
Merkury nie sprzyja odnawianiu kontaktów osobistych. Masz małą szansę odnaleźć pewien, pasujący element do skomplikowanej układanki którą jest twoje życie wewnętrzne. Ważna kobieta w niedługim czasie zwróci się do Ciebie o pomoc, jeżeli nie chcesz zaprzepaścić tej relacji towrzyskiej odmów jej.

Wodnik
Masz minimalną szansę znaleźć pewien, pasujący kawałek do delikatnej mozaiki którą jest twoje życie. Single spod znaku Wodnika w zbliżającym się okresie będą miały sposobność na poznanie partnera na całe życie. Jeśli sami się szanujemy nie spodziewajmy się od innych szacunku.

Ryby
Działasz tak szybko, że pozostali nie umieją dotrzymać ci kroku. Spodziewaj się niespodziewanej niespodzianki od bliskiego z innego miasta. Plany będą działy się w spodziewanym czasie, tak jakby od jakiegoś czasu do tego się przymierzały.

stopka