horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 28 stycznia 2019 do dnia 3 lutego 2019

linia_poziom

Horoskop na 7 dni

Baran
Przyszły tydzień dla Barana to początek unikalnego okresu, można zatem zacząć pewne sprawy od nowa, korzystając z posiadanej wiedzy lub informacji. Wiele znaczącym sygnałem będzie roślina w ręku umundurowanego człowieka. Gwiazdozbiór Barana krótkotrwale będzie w niekorzystnym układzie z Plutonem co wpłynie na sprawy bliskich.

Byk
Wzajemne oddziaływanie na siebie planety Neptun oraz Merkury oznacza zwiększone nadzieje na porażkę. Zakończ rozpamiętywać dawne zdarzenia, a dojrzyj to co teraz, oraz dbaj o znajomości, gdyż wkrótce mogą być użyteczne. Nadchodzący tydzień dla Byka to zaczątek niepowtarzalnego rozdziału, powinno się zatem rozpocząć wszystko od nowa, czerpiąc z posiadanej mądrości i informacji.

Bliźnięta
Już niedługo pojawi się w twojej głowie zamiar zmian i tym razem mają szansę do spełnienia, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć byłe wydarzenia. Dobrym sygnałem będzie szklany przedmiot na zdjęciu u umundurowanego człowieka. Tydzień nie sprzyja zakupom i niespodziewanym zmianom planów.

Rak
Jeżeli myślisz o nowej pracy, to teraz jest na to idealny moment na takie postanowienia. Oczekuje na Raka przede wszystkim praca nad wsłuchaniem się w siebie. Aby Wszystko pojąć powinno się wziąć pod uwagę emocje. Oczekuj zawodowej niespodzianki od bliskiego z innego miasta.

Lew
Jeżeli niedawno dosięgły Cię przeróżne dolegliwości to w nadchodzących dniach dzięki ingerencji układu planet możesz spodziewać się poprawy. Pamiętaj by do soboty załatwiać wszelkie istotne rzeczy. Siła wyższa być może niedługo zrekompensuje Ci troski, które doznałeś w poprzednich dniach . Dokładność i pedantyzm ludzi spod znaku Lwa zostaną na początku tygodnia docenione, co będzie przyczyną z dawna spodziewanych zwrotów w Twoim życiu.

Panna
We wtorek w południe układ gwiazd nie będzie Ci sprzyjać, w związku z tym przemyśl swoje działania o tej porze. W wtorek ktoś z rodziny zepsuje Ci plany, ale do czwartku, pod warunkiem, że będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do normy. W weekend spróbuj rozsądnie rozdzielić swój wolny czas pomiędzy uczuciami i sferą zawodową, a Jowisz pomoże uniknąć Ci niespodziewanych emocji.

Waga
Już wkrótce odbędzie się ważna wyprawa, podczas której pojmiesz, iż Twoja ocena osób jest nieprawdziwa. Dzięki odpowiedniemu ułożeniu Merkurego najbliższy tydzień, da Wadze długo oczekiwanych niespodzianek, czyżby podwyżka?.W nadchodzącym tygodniu Waga poczuje, iż przy pomocy rodziny nie ma kwestii niemożliwych. do wykonania. Nadchodzący czas w pracy będzie upływał pod znakiem ciężkich biznesowych kontaktów. Jednak dzięki oddziaływaniom Merkurego masz szansę z czasem ukończyć swoje projekty. Jeśli sami się nie szanujemy nie oczekujmy od innych pomocy.

Skorpion
Drobiazgowość i pedantyzm ludzi spod znaku Skorpiona zostaną z początkiem tygodnia dostrzeżone, co stanie się przyczyną od dawna oczekiwanych zwrotów w Twoim życiu. Dzięki pozytywnemu układowi Neptuna zbliżający się tydzień, da Skorpionowi wiele atrakcji, czyżby podwyżka?.W nadchodzących dniach Skorpion poczuje, że przy pomocy przyjaciół nie ma rzeczy niemożliwych. do urzeczywistnienia. Nadchodzący okres w pracy stanie pod znakiem ciężkich służbowych kontaktów. Ale dzięki oddziaływaniom Jowisza będziesz miał szansę z czasem zakończyć swoje projekty. Zacznij zauważać z kim się spotykasz, uważnie przeanalizuj czy to dla Twojej osoby odpowiednie kontakty.

Strzelec
Strzelec ma na początku tego tygodnia obserwować bardzo dokładnie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Strzelca sprzyjający do podjęcia kroków w sprawach niematerialnych. Jeżeli sami się nie szanujemy nie spodziewajmy się od innych zrozumienia. Wkrótce pojawi się w Tobie wola przemian i tym razem ma możliwość realizacji, dlatego też już czas na ciekawe zakupy.

Koziorożec
Mars, który częstokroć dostarcza powodzenie Koziorożcowi, w nadchodzącym tygodniu nie planuje być tak wspaniałomyślny, bądź gotowy spore rozczarowanie. Masz niepowtarzalną szansę poprawić nie tylko swoje wnętrze, lecz również kontakty z rodziną. Zmiana położenia Marsa w znaku Koziorożca która niedawno się wydarzyła już teraz da o sobie znać słabym działaniem.

Wodnik
Najbliższy czas w pracy Wodnika, stanie się okresem podejmowania oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Należy przeto każdorazowy wybór dokładnie przeanalizować . Najbliższy czas będzie dla Wodnika bardzo pracowitym okresem Ale dzięki odpowiedniemu układowi Marsa będzie w stanie wyjaśnić wszystkie sprawy. Masz pewną szansę odnaleźć istotny, brakujący kawałek do pięknej mozaiki którą stanowi twoje życie. Wodnikowi nie będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu powietrza.

Ryby
Przyglądaj się temu co jesz, jedzenie potrafi oddziaływać na samopoczucie, dlatego zwróć szczególną uwagę na maliny, te owoce mogą pozbawić Cię energii. Nadchodzący czas w pracy Ryby, stanie się czasem podejmowania i nauki odpowiedzialności za nie. Godzi się przeto każdy wybór dokładnie rozpatrzeć. Nadchodzący tydzień okaże się dla Ryby bardzo pracowitym okresem Ale dzięki pozytywnemu położeniu Merkurego zdoła rozwiązać wszystkie sprawy. Tydzień nie sprzyja zakupom i ostrożnym modyfikacjom planów.

stopka