horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 21 stycznia 2019 do dnia 27 stycznia 2019

linia_poziom

Horoskop na 7 dni

Baran
Osoba urodzona pod tym znakiem musi nie zapominać, że nie istotne sprawy które zostawia na później codziennie, w piątek dadzą znać o sobie i zabraknie już na nie czasu. Zwracaj uwagę z kim się zadajesz, uważnie zastanów się czy to dla Twojej osoby odpowiednie relacje. Przyszły tydzień dla Barana to start niepowtarzalnego rozdziału, jest okazja więc zacząć wszystko od nowa, korzystając ze swojej mądrości i informacji.

Byk
Zmiana położenia Wenus w znaku Byka która w przeszłości miała miejsce już teraz wpłynie na Twoje życie negatywnym działaniem. Dzięki pozytywnemu ułożeniu Jowisza zbliżający się tydzień, przyniesie Bykowi długo oczekiwanych niespodzianek, czyżby podwyżka?.Wnajbliższym czasie Byk przekona się, iż przy pomocy rodziny nie ma rzeczy niemożliwych. do zrealizowania. Najbliższy okres w pracy będzie upływał pod znakiem ciężkich biznesowych kontaktów. Ale dzięki oddziaływaniom Saturna masz szansę z czasem zakończyć wszystkie projekty. Merkury w kompozycji wraz z Marsem sprawi, że Twoja zręczność fizyczna będzie dużo lepsza niż sprawność umysłowa.

Bliźnięta
Nie przesiaduj do późna przed laptopem, zamiast tego idź na szybką przechadzkę w góry. Autorytatywna osoba w nadchodzącym okresie poprosi Ciebie o wsparcie, jeżeli nie chcesz skończyć więzi odmów jej. Nadejdzie wkrótce czas, żeby rozpocząć spokojniej wyrażać swoje myśli. Znajomi postrzegają nas nie tak jak tego oczekujemy.

Rak
Przestań przywoływać to co było, natomiast zwróć uwagę na to co teraz, oraz dbaj o znajomości, bo niedługo mogą być pomocne. Wolne kobiety spod znaku Raka w zbliżającym się tygodniu będą miały sprzyjające okoliczności na znalezienie partnera na całe życie. Nadchodzący czas w firmie Raka, stanie się okresem podejmowania istotnych decyzji i nauki odpowiedzialności za nie. Należy więc każdorazowy wybór dobrze. Nadchodzący tydzień stanie się dla Raka wysoce pracowitym okresem Jednak dzięki pozytywnemu układowi Marsa zdoła rozwikłać wszystkie sprawy.

Lew
Ważna koleżanka w najbliższym czasie zwróci się do Ciebie o pomoc, jeżeli nie chcesz zaprzepaścić tej znajomości odmów tej osobie. Jeżeli sami się nie szanujemy spodziewajmy się od innych przykrości. Nie zapomnij! W te dni będzie ci groził kolor czarny, badaj przedmioty, które dostajesz, na obecność tego koloru.

Panna
Dzięki pozytywnemu ułożeniu Merkurego nadchodzący tydzień, przyniesie Pannie dużo atrakcji, czyżby podwyżka?.W nadchodzącym tygodniu Panna doświadczy, iż z pomocą znajomych nie ma pomysłów niemożliwych. do wykonania. Najbliższy okres w pracy stanie pod znakiem ważnych służbowych kontaktów. Jednak dzięki oddziaływaniom Merkurego będziesz miał szansę na czas zakończyć swojecele. Autorytatywna kobieta w nadchodzącym czasie zwróci się do Ciebie o kredyt, jeśli nie chcesz utracić tej relacji towrzyskiej odmów jej. O Pannie, być może o tobie, będzie się dużo plotkowało w Twojej miejscowości.

Waga
Jeżeli fantazjujesz o nowej pracy, to właśnie jest to idealny moment na tego typu wyzwania. Single spod znaku Wagi w zbliżającym się tygodniu będą miały szansę na odszukanie drugiej połówki na całe życie. Zapamiętaj! Na początku tygodnia będzie ci przypominał o sobie kolor biały, badaj przedmioty, które dostajesz, pod tym kątem.

Skorpion
Finansowo bieżący tydzień będzie czasem straconym. Spotka Ciebie teraz praca nad zrozumieniem bliskich. Aby chociaż cześć zrozumieć należy odrzucić chłodne kalkulacje. Wkrótce zaistnieje w twojej głowie wizja przemian i tym razem będzie miała szansę spełnienia, w związku z tym najwyższy czas na ciekawe zakupy.

Strzelec
Przekonasz się, iż dzięki pomocy koleżanek nie będzie spraw niemożliwych do spełnienia. Człowiek urodzony w tym znaku musi pamiętać, że na pozór nie istotne drobiazgi które odkłada każdego dnia, pod koniec tygodnia okażą się istotne i zabraknie już na nie czasu. Zacznij zauważać z kim wiążą Cię relacje służbowe, szczegółowo przeanalizuj czy to dla Ciebie dobre kontakty.

Koziorożec
Liczba na która musisz uważać w czasie tego tygodnia to 2. O ile marzysz o kupnie domu, to jest na to świetny okres na takie działania. Nie spędzaj czasu całymi dniami przed ekranem komputera, lepiej wybierz się na krótką wędrówkę nad wodę.

Wodnik
Nadchodzący czas w pracy Wodnika, okaże się czasem podejmowania decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Opłaci się zatem każdorazowy wybór dokładnie. Najbliższy czas będzie dla Wodnika wielce aktywnym czasem. Jednak dzięki odpowiedniemu układowi Urana zdoła wyjaśnić wszystkie formalności. Jeżeli myślisz o nowej pracy, aktualnie jest to wspaniały czas na takowe decyzje. Drobiazgowość i sumienność osób spod znaku Wodnika zostaną na końcu tygodnia zauważone, co może stać się przyczyną od dawna oczekiwanych zmian.

Ryby
Staraj się pić nieco mniej mleka, pamiętając że, płyny od czasu do czasu wpływają mocno na Twoje przepływy energetyczne. Już niedługo narodzi się w Tobie wizja zmian i tym razem będzie miała możliwość spełnienia, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć byłe sprawy. Możesz spodziewać się niespodziewanej wizyty znajomego z innego miasta.

stopka