horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 14 stycznia 2019 do dnia 20 stycznia 2019

linia_poziom

Horoskop na 7 dni

Baran
Uważaj na to co spożywasz, posiłki potrafią wpływać na nasze zdrowie, dlatego zwracaj uwagę na cytryny, one mogą zakłócić w tobie przepływ sił witalnych. Nawet jeśli niedawno dosięgły Cię przeróżne choroby to w tym tygodniu dzięki pomocy układu planet możesz oczekiwać polepszenia . Uczysz się tak długo, że pozostali nie potrafią dotrzymać ci kroku.

Byk
Dla Byka najbliższy tydzień to okres spodziewanego, zwiększonego zainteresowania ze strony ludzi po których dotychczas niczego takiego nie można było oczekiwać. Nie zapomnij! W ten tydzień będzie ci groził kolor czarny, badaj przedmioty, które dostajesz, na obecność tego koloru. Doświadczysz, że przez pomoc układu planet nie ma dla Ciebie spraw niemożliwych do zrealizowania.

Bliźnięta
Bliźnięta mają w tym tygodniu obserwować dokładnie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Bliźniąt korzystny do podjęcia decyzji w sprawach niematerialnych. Dla Bliźniąt najbliższy czas to okres dającego sie przewidzieć, rosnącego zainteresowania ze strony przyjaciół po których dotychczas nic takiego nie można było się spodziewać. Nadchodzi czas, by zacząć aktywnie pokazywać własne przekonania. Inni postrzegają nas nie tak jak tego oczekujemy.

Rak
Spróbuj w tym tygodniu skoncentrować się na kwestiach związanych ze swoją pracą. Koniecznie bądź uważny gdyż dużo spraw związanych z pracą będzie się toczyło wokół ciebie. Prawdopodobnie wpływ Saturna na znak Raka będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. W najbliższym tygodniu, staniesz się uważniejszy niż na co dzień. W środę zastanowisz się niebawem awansować. W piątek możliwe są interesujące oferty wyjazdu. W najbliższym czasie pojawi się w Twoim umyśle chęć zmian i tym razem będzie miała możliwość do pełnej realizacji, dlatego też już czas zamknąć zakończyć dawne sprawy.

Lew
Finansowo bieżący tydzień będzie okresem dużych szans. Zwracaj uwagę z kim masz kontakty, uważnie rozważ czy to dla Twojej osoby dobre kontakty. Lew ma zwyczaj nie dopuszczania innych do głosu. Dlatego też w niedzielę wyjątkowo zwróć uwagę na ludzi którym możesz pomóc oddając im czas by coś powiedziały.

Panna
Koniec tygodnia to odpowiedni okres do indywidualnych spacerów w czasie których możesz spotkać kogoś na kogo czekasz. Tydzień sprzyja poszukiwaniu szczęścia i dużym zmianom planów. W najbliższym czasie wykiełkuje w Tobie chęć zmian i tym razem ma szansę realizacji, dlatego też już czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze sprawy.

Waga
W zbliżającym się okresie nie polecane jest wykonywanie dużych przedsięwzięć, lepiej przeznaczyć swój wolny termin na odpoczynek. Uczuciowo nadchodzące dni będą czasem straconym. Pilnuj tego co spożywasz, jedzenie potrafi oddziaływać na nasze zdrowie, toteż zwracaj teraz uwagę na ananasy, te owoce mogą zapewnić ci sporo mocy.

Skorpion
Wiele znaczącym znakiem stanie się roślina w ręku umundurowanego człowieka. Oczekuj niemiłej zmiany ze strony bliskiego dawno nie widzianego w Twoim domu. Skorpion ma w tym tygodniu słuchać bardzo uważnie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Skorpiona korzystny do podjęcia decyzji w sprawach niematerialnych.

Strzelec
Wiarygodna postać w nadchodzącym okresie czasu zwróci się do Ciebie o pożyczkę, jeśli nie chcesz skończyć znajomości pomóż tej osobie. Merkury w kompozycji wraz z Plutonem spowoduje, iż Twoja zręczność fizyczna będzie lepsza niż samopoczucie psychiczne. W środę rano dobra gwiazda będzie Ci sprzyjać, toteż dopasuj swoje działania w tym dniu.

Koziorożec
Koziorożec ma tendencję do nie dopuszczania innych do głosu. Dlatego też w niedzielę wyjątkowo znajdź znajomych którym możesz pomóc dając im czas by coś powiedziały. Tydzień w pracy Koziorożca, stanie się porą podejmowania i nauki odpowiedzialności za nie. Opłaci się zatem każdy wybór dobrze. Najbliższy czas okaże się dla Koziorożca wielce pracowitym czasem. Jednak dzięki pozytywnemu ułożeniu Marsa będzie w stanie wyjaśnić wszystkie sprawy. Jeśli sami się nie szanujemy spodziewajmy się od innych zrozumienia.

Wodnik
O Wodniku, być może o tobie, będzie się sporo mówiło przez Internet. W nadchodzącym tygodniu naucz się rozmyślnie podzielić czas między sferą emocjonalną i sferą zawodową, a Saturn pomoże uniknąć Ci nieoczekiwanych wrażeń. Samotne osoby spod znaku Wodnika w zbliżającym się czasie będą miały sposobność na odnalezienie partnera na zawsze.

Ryby
Rybie raczej słabo będzie dopisywało szczęście w w sprawach zawodowych, oczywiście, jeżeli nie przegapi, dwóch najbliższych, nadchodzących dni. Spróbuj w najbliższym czasie skoncentrować się na wydarzeniach związanych ze swoim życiem zawodowym. Bądź uważny gdyż sporo incydentów powiązanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało wokół ciebie. Prawdopodobnie wpływ Jowisza na znak Ryby będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. W najbliższym okresie, staniesz się spokojniejszy niż zwykle. czwartek rozważysz wkrótce awansować. W piątek możliwe są ciekawe propozycje podróży.

stopka