horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 31 grudnia 2018 do dnia 6 stycznia 2019

linia_poziom

Horoskop na 7 dni

Baran
Masz pewną nadzieję odszukać jeden, brakujący kawałek do delikatnej układanki którą stanowi twoje życie. Pewna osoba w niedługim okresie czasu zwróci się do Ciebie o pożyczkę, jeżeli nie chcesz zaprzepaścić więzi odmów tej osobie. Konstelacja Barana ciągle będzie w sprzyjającym ustawieniu z Marsem co będzie oddziaływać na życie codzienne.

Byk
Masz pewną szansę zobaczyć jeden, poszukiwany element do delikatnej konstrukcji którą stanowi twoja rodzina. Samotne osoby spod znaku Byka w nadchodzącym okresie czasu będą miały szansę na odszukanie drugiej połówki na całe życie. Gwiazdy oznajmiają, że Bykowi w tym czasie nic nie powinno pomóc w odzyskaniu pieniędzy.

Bliźnięta
Jeżeli w ostatnich dniach dosięgły Cię przeróżne przypadłości to w tym tygodniu dzięki wsparciu znajomych możesz spodziewać się poprawy. Spróbuj tego tygodnia skupić się na przeżyciach związanych ze swoją pracą. Musisz być czujny ponieważ wiele spraw związanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało przy tobie. Prawdopodobnie wpływ Wenus na znak Bliźniąt będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. Najgorszym dniem na sprawy finansowe będzie z dużym prawdopodobieństwem piątek.

Rak
Pozytywnym sygnałem może okazać się zagubiony przedmiot w mieszkaniu starego człowieka. Wkrótce narodzi się w twojej głowie zamiar zmian i tym razem będzie miała możliwość spełnienia, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze wydarzenia. Pamiętaj! Przez cały tydzień będzie ci sprzyjał kolor pomarańczowy, badaj ubrania innych ludzi na obecność tego koloru.

Lew
Tydzień nie sprzyja robieniu porządków i dużym modyfikacjom planów. Samotne osoby spod znaku Lwa w zbliżającym się okresie będą miały sposobność na znalezienie partnera na zawsze. Nie zapomnij! Przez cały tydzień będzie ci groził kolor żółty, oglądaj przedmioty, które dostajesz, pod tym kątem.

Panna
Nadchodzący czas w firmie Panny, stanie się porą podejmowania istotnych decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Opłaci się przeto każdorazowy wybór dokładnie rozstrzygnąć. Najbliższy tydzień okaże się dla Panny bardzo pracowitym czasem. Jednak dzięki pozytywnemu ułożeniu Saturna będzie w stanie rozstrzygnąć wszystkie sprawy. O Pannie, ale nie o tobie, będzie głośno się plotkowało w Twojej okolicy. Przestań roztrząsać to co było, natomiast zauważ przyszłość, i podtrzymuj przyjaźnie, gdyż już za parę dni mogą być pomocne.

Waga
Tydzień nie sprzyja szukaniu miłosci oraz ostrożnym modyfikacjom zamiarów. Saturn w układzie wraz z Plutonem spowoduje, iż Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza aniżeli samopoczucie psychiczne. Dzięki pozytywnemu ułożeniu Neptuna najbliższy tydzień, da Wadze długo oczekiwanych niespodzianek, czyżby podwyżka?.W nadchodzących dniach Waga przekona się, że przy pomocy przyjaciół nie ma spraw niemożliwych. do zrealizowania. Zbliżający się okres w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych biznesowych kontaktów. Wszakże dzięki oddziaływaniom Saturna będziesz miał szansę pomyślnie ukończyć wszystkie cele.

Skorpion
Drobiazgowość i uporządkowanie osób spod znaku Skorpiona zostaną na początku tygodnia docenione, co może stać się początkiem od dawna zapowiadanych zwrotów w Twoim życiu. Skorpionowi niespodziewane będzie sprzyjało powodzenie w hazardzie, oczywiście, jeżeli nie przegapi, dwóch najbliższych, nadchodzących dni. O Skorpionie, ale nie o tobie, będzie się sporo mówiło w Twojej okolicy.

Strzelec
Egzaltacja Plutona w znaku Strzelca która w przyszłości będzie mieć miejsce już wkrótce da się odczuć negatywnym działaniem. Jeżeli sami się cenimy nie oczekujmy od pozostałych szacunku. W tym tygodniu spróbuj rozsądnie podzielić wolny czas między uczuciami i sferą zawodową, a Neptun pomoże uniknąć Tobie niepotrzebnych wrażeń.

Koziorożec
Tydzień nie sprzyja szukaniu miłosci oraz dużym modyfikacjom celów. Zwracaj uwagę z kim wiążą Cię relacje służbowe i dokładnie zastanów się czy to dla Twojej osoby dobre relacje. Słońce nie sprzyja odnawianiu kontaktów miłosnych.

Wodnik
Przygotuj się umiejętnie na sobotę, może będziesz miał kilka godzin żeby wybrać się z rodziną na koncert. Osoba urodzona w tym znaku musi nie zapominać, że małe sprawy o których zapomina codziennie, z końcem tygodnia dadzą znać o sobie i może już zabraknąć na nie czasu. Koniec tygodnia to dobry okres do samotnych spacerów podczas których możesz odpocząć.

Ryby
Zmieniasz się tak niestandardowo, że pozostali nie mogą za Tobą nadążyć. Najgorszym dniem na sprawy finansowe będzie raczej czwartek. W poniedziałek znajomy pogorszy Ci plany, ale do soboty, jeśli będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do normy.

stopka