horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 24 grudnia 2018 do dnia 30 grudnia 2018

linia_poziom

Horoskop na 7 dni

Baran
Jeśli fantazjujesz o kupnie domu, obecnie jest to wspaniały etap na tego typu wyzwania. Najbliższy tydzień w pracy Barana, stanie się czasem podejmowania decyzji i nauki odpowiedzialności za nie. Opłaca się przeto każdy wybór dokładnie rozstrzygnąć. Nadchodzący tydzień okaże się dla Barana wysoce pracowitym okresem Ale dzięki pozytywnemu położeniu Księżyca będzie w stanie wyjaśnić wszystkie sprawy. Już niedługo zaistnieje w twojej głowie chęć zmian i tym razem będzie miała szansę spełnienia, dlatego też najwyższy czas na nowe zakupy.

Byk
W bieżącym okresie nie polecane jest realizowanie złożonych inicjatyw, dużo lepiej przeznaczyć swój wolny czas na odpoczynek. Jeśli marzysz o własnej firmie, to właśnie jest na to doskonały etap na takie działania. Dzięki odpowiedniemu ułożeniu Marsa zbliżający się tydzień, przyniesie Bykowi wiele niespodzianek, czyżby podwyżka?.W nadchodzących dniach Byk poczuje, iż z pomocą znajomych nie ma kwestii niemożliwych. do spełnienia. Nadchodzący czas w pracy stanie pod znakiem ciężkich służbowych kontaktów. Wszakże dzięki oddziaływaniom Marsa masz szansę na czas zakończyć wszystkie cele.

Bliźnięta
Choćby ostatnio gnębiły Cię różne przypadłości to w nadchodzących dniach dzięki ingerencji sprzyjających Ci energii możesz spodziewać się poprawy. Spróbuj w nadchodzących dniach skoncentrować się na zdarzeniach powiązanych ze swoim życiem zawodowym. Musisz być czujny ponieważ sporo incydentów powiązanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało przy tobie. Prawdopodobnie wpływ Jowisza na znak Bliźniąt będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. Wydarzenia będą działy się w powolnym tempie, jakby od jakiegoś czasu miało to nastąpić.

Rak
Nadszedł czas, żeby zacząć aktywnie wyrażać własne emocje. Pozostali widzą nas nie tak jak tego chcielibyśmy. Spróbuj w nadchodzących dniach skoncentrować się na zajściach powiązanych z uczuciami. Bądź czujny gdyż dużo problemów związanych z pracą będzie się toczyło przy tobie. Najprawdopodobniej wpływ Saturna na znak Raka będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. Pamiętaj aby do soboty załatwiać wszelkie znaczące kwestie. Los przypuszczalnie wkrótce zrekompensuje Ci smutki, które doznałeś w ostatnim czasie.

Lew
W najbliższym czasie narodzi się w Twoim umyśle wizja zmian i tym razem będzie miała szansę do pełnej realizacji, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć byłe wydarzenia. Nie siedź całymi dniami przed komputerem, lepiej udaj się na krótką wycieczkę w teren. Jowisz w kombinacji z Wenusem sprawi, że Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza niż sprawność umysłowa.

Panna
Dokładność i uporządkowanie osób spod znaku Panny zostaną na końcu tygodnia zauważone, co będzie źródłem z dawna zapowiadanych roszad. Najbliższy tydzień w firmie Panny, stanie się okresem podejmowania i lekcją odpowiedzialności za nie. Opłaca się więc każdy wybór skrupulatnie rozważyć. Nadchodzący tydzień okaże się dla Panny wielce aktywnym okresem Ale dzięki odpowiedniemu położeniu Neptuna będzie w stanie rozstrzygnąć wszystkie sprawy. Masz obecnie perspektywę uzdrowić nie jedynie swoje samopoczucie, ale także kontakty z bliskimi.

Waga
Spotka Ciebie teraz praca nad zrozumieniem siebie. Żeby chociaż cześć ogarnąć powinno się zdecydować się na chłodne kalkulacje. Zwróć uwagę z kim się zadajesz i dokładnie przeanalizuj czy to dla Twojej osoby dobre relacje. Dzięki odpowiedniemu układowi Księżyca nadchodzący tydzień, da Wadze wiele niespodzianek, czyżby awans?.W tym tygodniu Waga przekona się, że przy pomocy znajomych nie ma pomysłów niemożliwych. do urzeczywistnienia. Zbliżający się czas w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych biznesowych spotkań. Wszakże dzięki oddziaływaniom Merkurego masz szansę pomyślnie ukończyć swoje projekty.

Skorpion
Gwiazdy mówią, że Skorpionowi obecnie nic nie powinno przeszkodzić w odzyskaniu dawnych znajomych. Niedługo narodzi się w Tobie zamiar zmian i tym razem ma możliwość spełnienia, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć byłe sprawy. Najbliższy tydzień w firmie Skorpiona, okaże się okresem podejmowania ważnych decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Opłaci się przeto każdy wybór dokładnie przemyśleć. Nadchodzący tydzień stanie się dla Skorpiona wysoce pracowitym okresem Jednak dzięki odpowiedniemu położeniu Księżyca zdoła rozwiązać wszystkie sprawy.

Strzelec
Ponieważ sami się gubimy spodziewajmy się od innych przykrości. Strzelcowi będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu powietrza. Osoba urodzona pod tym znakiem musi pamiętać, że na pozór nic nie znaczące sprawy do załatwienia które odkłada codziennie, z końcem tygodnia dadzą znać o sobie i może już zabraknąć na nie czasu.

Koziorożec
Spróbuj w tym tygodniu skupić się na przeżyciach związanych ze swoją pracą. Bądź czujny gdyż wiele spraw powiązanych z twoją rodziną będzie się toczyło wokół ciebie. Możliwe, że wpływ Plutona na znak Koziorożca będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. Zwracaj uwagę z kim się spotykasz i dokładnie zastanów się czy to dla Twojej osoby odpowiednie kontakty. Koziorożec ma nawyk nie dawania innym prawa do głosu. Dlatego też w środę wyjątkowo znajdź znajomych którym możesz pomóc dając im szansę by coś zrobiły samemu.

Wodnik
Już wkrótce przydarzy Ci się duchowa wędrówka, podczas której pojmiesz, iż Twoja krytyka osób będzie słuszna. Człowiek urodzony w tym znaku musi pamiętać, że nie istotne zadania które odkłada każdego dnia, pod koniec tygodnia przypomną o sobie i może nie starczyć już na nie czasu. Spotka Wodnika przede wszystkim praca nad zrozumieniem bliskich. Aby chociaż cześć pojąć należy wziąć pod uwagę chłodne kalkulacje.

Ryby
Pozycja centralna Marsa w znaku Ryby która w przeszłości miała miejsce już niedługo da się odczuć negatywnym wpływem. W sobotę w południe szczęście nie będzie Tobie sprzyjać, w związku z tym zmień swoje plany na ten dzień. Zapamiętaj! W weekend będzie ci sprzyjał kolor zielony, badaj przedmioty, które dostajesz, pod tym kątem.

stopka