horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 15 kwietnia 2019 do dnia 21 kwietnia 2019

linia_poziom

Byk Twoja brakująca połóweczka Wodnika - najlepszy horoskop tygodniowy

Byk Twoja brakująca połóweczka Wodnika

W sobotę po południu szczęście nie będzie Tobie sprzyjać, toteż przemyśl swoje działania o tej porze. Jeśli fantazjujesz o stałym związku, obecnie jest na to wspaniały moment na tego typu wyzwania. Znajoma osoba w nadchodzącym czasie zwróci się do Ciebie o kredyt, jeżeli nie chcesz skończyć tej relacji towrzyskiej odmów jej.

Choćby ostatnimi czasy trapiły Ciebie różne choroby to w nadchodzących dniach dzięki ingerencji nieznanych sił możesz oczekiwać polepszenia . Wspólne oddziaływanie na siebie planety Mars oraz Merkury zapowiada zwiększone szansę na spotkanie szczęścia. Dobrym omenem będzie stara książka w ręku starego człowieka.

Zapamiętaj aby do soboty zrealizować wszelkie istotne zagadnienia. Los przypuszczalnie niedługo zrekompensuje Ci straty, jakie doznałeś ostatnim czasy. W bieżącym czasie nie zalecane jest wykonywanie dużych przedsięwzięć, lepiej zagospodarować swój wolny okres na odpoczynek. Koniec tygodnia to dobry okres do indywidualnych wypraw w trakcie których możesz odetchnąć od codzienności.

Osoba urodzona pod tym znakiem musi pamiętać, że na pozór nie istotne sprawy które zostawia na później codziennie, z końcem tygodnia okażą się istotne i może już zabraknąć na nie czasu. Masz małą szansę odszukać ważny, pasujący element do ciekawej mandali którą stanowi twoje życie. Bykowi będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu wody.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Czeka na Barana przede wszystkim praca nad wsłuchaniem się w siebie. Żeby sporo zrozumieć powinno się oddalić emocje. O Baranie, ale nie o tobie, będzie się sporo plotkowało w Twojej okolicy. ... więcej i więcej »

Byk Uważaj by pić inne ilości wody, wbrew przekonaniom napoje czasami działają niematerialnie na Twoje przepływy energetyczne. Koniec tygodnia to dobry termin do samotnych wycieczek w trakcie których możesz odetchnąć od codzienności. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Słońce pomaga odnawianiu kontaktów osobistych. Uczysz się tak długo, że znajomi nie potrafią ci pomóc. ... więcej i więcej »

Rak Dla Raka nadchodzący czas to okres niespodziewanego, zwiększonego zainteresowania ze strony ludzi po których dotychczas niczego takiego nie można było oczekiwać. O Raku, ale nie o tobie, będzie się dużo mówiło przez Internet. ... więcej i więcej »

Lew Lew ma na początku tego tygodnia obserwować dokładnie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Lwa korzystny do podjęcia decyzji w sprawach finansowych. Nie oczekuj przyjemnej niespodzianki od znajomego dawno nie widzianego w Twoim domu. ... więcej i więcej »

Panna Spróbuj w nadchodzących dniach skupić się na wydarzeniach związanych z uczuciami. Koniecznie bądź uważny ponieważ wiele incydentów związanych z twoją rodziną będzie się toczyło przy tobie. Możliwe, że wpływ Marsa na znak Panny będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. Piątek to właściwy termin do indywidualnych spacerów w trakcie których możesz odetchnąć od codzienności. ... więcej i więcej »

Waga Szczęśliwy Numer w czasie tego tygodnia to 13. Jeśli myślisz o kupnie domu, aktualnie jest to genialny czas na takowe postanowienia. ... więcej i więcej »

Skorpion W piątek w południe Twój znak zodiaku będzie Tobie sprzyjać, w związku z tym przemyśl swoje działania na ten czas. Skorpion ma tendencję do nie dawania innym prawa do głosu. Mimo to w piątek szczególnie zwróć uwagę na ludzi którym możesz pomóc oddając im czas by coś zrobiły samemu. ... więcej i więcej »

Strzelec W zbliżającym się tygodniu nie jest wskazane realizowanie skomplikowanych przedsięwzięć, bardziej opłaca się zagospodarować swój wolny okres na odpoczynek. Astrologiczne obliczenia mówią, że Strzelcowi teraz nic nie powinno przeszkodzić w zdobyciu pieniędzy. ... więcej i więcej »

Koziorożec Księżyc ustawi się w takim układzie do Wenus że wykonanie postanowień będzie nieco przyspieszone. Człowiek urodzony pod tym znakiem musi nie zapominać, że na pozór nie istotne sprawy do załatwienia które odkłada każdego dnia, pod koniec tygodnia dadzą znać o sobie i może już zabraknąć na nie czasu. ... więcej i więcej »

Wodnik Mars, który częstokroć dostarcza dobrą passę Wodnikowi, w najbliższym tygodniu nie zamierza być tak łaskawy, czeka Ciebie spore rozczarowanie. Oczekuj niespodziewanej przygody ze strony członka rodziny dawno nie widzianego w Twoim domu. ... więcej i więcej »

Ryby Człowiek urodzony pod tym znakiem musi pamiętać, że mało znaczące drobiazgi o których zapomina codziennie, w sobotę przypomną o sobie i zabraknie już na nie czasu. W nadchodzącym tygodniu postaraj się więcej godzin przesiadywać na siłowni. W umyśle Ryby pojawią się nowe idee zarobkowe. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Przestań rozpamiętywać przeszłość, natomiast zauważ to co teraz, i pielęgnuj znajomości, ponieważ lada dzień mogą być pomocne. Nie przesiaduj wiecznie przed komputerem, lepiej udaj się na aktywną wycieczkę do parku. O Byku, ale nie o tobie, będzie głośno się plotkowało w Twojej okolicy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Niebawem odbędzie się fizyczna wyprawa, na której dowiesz się, że Twoja krytyka osób będzie fałszywa. Księżyc znajdzie się w takim położeniu w stosunku do Merkurego że wykonanie zamiarów będzie nieznacznie utrudnione. Staranność i pedantyzm osób spod znaku Byka zostaną z początkiem tygodnia docenione, co stanie się przyczyną dawno oczekiwanych zmian. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Gwiazdy pokazują, że Bykowi teraz nic nie powinno pomóc w utracie ukochanego. Egzaltacja Plutona w znaku Byka która w przyszłości będzie mieć miejsce już teraz wpłynie na Twoje życie mocnym działaniem. W poniedziałek znajomy pogorszy Tobie , ale do czwartku, pod warunkiem, że będziesz zachowywać się normalnie, wszytko prawdopodobnie wróci do porządku. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Wydarzenia będą dziać się w łagodnym czasie, tak jakby od lat do tego się przymierzały. Księżyc sprzyja w rozwiązywaniu problemów towarzyskich. Zwróć uwagę z kim się zadajesz i dokładnie zastanów się czy to dla Twojej osoby odpowiednie kontakty. ...
więcej i więcej »

stopka