horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 marca 2019 do dnia 17 marca 2019

linia_poziom

Byk Twoja brakująca połóweczka Wodnika - najlepszy horoskop tygodniowy

Byk Twoja brakująca połóweczka Wodnika

Wolne kobiety spod znaku Byka w nadchodzącym okresie będą miały sposobność na odszukanie drugiej połówki na długie lata. Zwracaj uwagę z kim się spotykasz, uważnie zastanów się czy to dla Twojej osoby dobre kontakty. Koniec tygodnia to dobry termin do samotnych wycieczek w czasie których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy.

Egzaltacja Neptuna w znaku Byka która w przeszłości miała miejsce już niedługo da się odczuć pozytywnym wpływem. Doświadczysz, iż przez pomoc kolegów nie ma dla Ciebie spraw niemożliwych do zrealizowania. Przestań roztrząsać dawne zdarzenia, a dojrzyj to co teraz, oraz dbaj o znajomości, ponieważ lada dzień mogą być użyteczne.

Masz właśnie możliwość uzdrowić nie jedynie swoje nastawienie, ale także więzi z bliskimi. Uczysz się tak nietypowo, że znajomi nie potrafią dotrzymać ci kroku. Dokładność i pedantyzm ludzi spod znaku Byka zostaną na początku tygodnia zauważone, co stanie się źródłem dawno zapowiadanych roszad.

Dla Byka ten tydzień będzie okresem dającego sie przewidzieć, słabnącego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotąd nic takiego nie można było oczekiwać. Gwiazdozbiór Byka nadal będzie w rzadkim ustawieniu z Wenus co wpłynie na życie bliskich. Najgorszym dniem na sprawy uczuciowe będzie na pewno piątek.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Liczba na która musisz uważać na ten tydzień to 29. Oczekuj niespodziewanej zmiany ze strony bliskiego z innego miasta. ... więcej i więcej »

Byk Najsłabszym dniem na sprawy urzędowe będzie prawdopodobnie środa. Byk ma na początku tego tygodnia słuchać dokładnie innych. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Byka odpowiedni do podjęcia decyzji w sprawach życiowych. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Na weekend postaraj się rozmyślnie rozdzielić wolny czas między uczuciami i sferą zawodową, a Uran pomoże uniknąć Tobie nieoczekiwanych zdarzeń. Dzięki odpowiedniemu ułożeniu Księżyca najbliższy tydzień, da Bliźniętom wiele atrakcji, czyżby podwyżka?.W nadchodzącym tygodniu Bliźnięta doświadczy, że przy pomocy rodziny nie mają marzeń niemożliwych. do urzeczywistnienia. Nadchodzący tydzień w pracy stanie pod znakiem ważnych biznesowych spotkań. Jednak dzięki wpływom Saturna będziesz miał szansę pomyślnie zakończyć swojecele. ... więcej i więcej »

Rak Masz dużą nadzieję znaleźć pewien, brakujący element do skomplikowanej mozaiki którą jest twoje życie wewnętrzne. Pluton, który częstokroć dostarcza szczęście Rakowi, w najbliższym okresie nie będzie tak łaskawy, przygotuj się na spore rozczarowanie. ... więcej i więcej »

Lew W przyszłym czasie nie polecane jest rozpoczynanie dużych koncepcji, bardziej opłaca się zagospodarować wolny czas na rekreację. Przyszły tydzień dla Lwa to początek jedynego w swoim rodzaju etapu, jest okazja zatem zacząć wszystko od nowa, korzystając ze swojej mądrości lub informacji. ... więcej i więcej »

Panna Najbliższy czas w pracy Panny, stanie się porą podejmowania istotnych decyzji i nauki odpowiedzialności za nie. Należy przeto każdorazowy wybór skrupulatnie przemyśleć. Najbliższy tydzień będzie dla Panny wybitnie pracowitym okresem Jednak dzięki pozytywnemu ułożeniu Jowisza zdoła rozstrzygnąć wszystkie sprawy. Staranność i pedantyzm ludzi spod znaku Panny nie zostaną na początku tygodnia docenione, co będzie źródłem od dawna oczekiwanych roszad. ... więcej i więcej »

Waga Nadejdzie wkrótce dzień, żeby zacząć inaczej uzewnętrzniać własne myśli. Pozostali widzą nas nie tak jak tego oczekujemy. Najbliższy czas w pracy Wagi, stanie się porą podejmowania decyzji i lekcją odpowiedzialności za nie. Opłaci się więc każdy wybór skrupulatnie przemyśleć. Nadchodzący tydzień okaże się dla Wagi wielce aktywnym okresem Ale dzięki odpowiedniemu położeniu Księżyca zdoła rozwikłać wszystkie sprawy. ... więcej i więcej »

Skorpion Zakończ rozgrzebywać przeszłość, natomiast dostrzeż to co teraz, i podtrzymuj znajomości, bo niebawem mogą być pomocne. Koniec tygodnia to dobry okres do samotnych wycieczek w czasie których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. ... więcej i więcej »

Strzelec Wolne kobiety spod znaku Strzelca w najbliższym okresie czasu będą miały szansę na spotkanie drugiej połówki na zawsze. Wkrótce narodzi się w twojej głowie wizja zmian i tym razem ma szansę do spełnienia, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć byłe wydarzenia. ... więcej i więcej »

Koziorożec Przygotuj się umiejętnie na wypoczynek, nie wykluczone, że znajdziesz czas żeby zabrać się z ukochaną osobą za miasto. Nadchodzący tydzień dla Koziorożca to początek nowego rozdziału, można więc zacząć wszystko od nowa, czerpiąc z wiedzy oraz doświadczeń. ... więcej i więcej »

Wodnik Konstelacja Wodnika nadal będzie w ciekawym ustawieniu z Marsem co będzie oddziaływać na sprawy przyjaciół. Księżyc nie sprzyja odnawianiu kontaktów osobistych. ... więcej i więcej »

Ryby Księżyc ustawi się w takim układzie do Marsa że spełnienie zamiarów będzie bardzo opóźnione. Mars pomaga w rozwiązywaniu problemów towarzyskich. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Materialnie nadchodzące dni będą czasem na zmiany. Wzajemne działanie na Byka planety Neptun i Saturn zapowiada zwiększone nadzieje na sukces. Nadchodzący tydzień dla Byka to zaczątek nowego rozdziału, jest okazja więc rozpocząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc ze swojej wiedzy lub doświadczeń. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Zwróć uwagę z kim się spotykasz, szczegółowo rozważ czy to dla Ciebie odpowiednie kontakty. W zbliżającym się okresie próbuj dużą ilość godzin przesiadywać w domu. W myślach Byka narodzą się nowe idee zarobkowe. Drobiazgowość i pedantyzm osób spod znaku Byka zostaną na początku tygodnia dostrzeżone, co może stać się źródłem dawno oczekiwanych zmian. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Koniec tygodnia to właściwy okres do indywidualnych wypraw w trakcie których możesz spotkać ukochanego. We wtorek rano szczęście nie będzie Tobie sprzyjać, toteż zmień swoje plany na ten czas. Autorytatywna koleżanka w niedługim okresie czasu zwróci się do Ciebie o pomoc, jeśli nie chcesz zakończyć znajomości odmów tej osobie. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Bykowi słabo będzie sprzyjało powodzenie w miłości, ale tylko wtedy, gdy nie przegapi, trzech najbliższych, nadchodzących dni. Najlepsza liczba w czasie tego tygodnia to 6 0. Byk ma pod koniec tego tygodnia słuchać starannie innych. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Byka odpowiedni do podjęcia kroków w sprawach finansowych. ...
więcej i więcej »

stopka