horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 lutego 2019 do dnia 17 lutego 2019

linia_poziom

Byk Twoja brakująca połóweczka Wodnika - najlepszy horoskop tygodniowy

Byk Twoja brakująca połóweczka Wodnika

Dobrym omenem będzie odblask światła w samochodzie członka rodziny. Gwiazdy mówią, że Bykowi obecnie nic nie powinno przeszkodzić w zdobyciu dawnych znajomych. Jeśli myślisz o stałym związku, to jest na to doskonały czas na takowe działania.

Spodziewaj się przyjemnej przygody ze strony gościa z innego miasta. Nadszedł dzień, by rozpocząć wyrażać swoje myśli. Inni postrzegają nas nie tak jak tego oczekujemy. Wenus pomaga w załatwianiu spraw zawodowych.

Bykowi będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu powietrza. Wiarygodna persona w niedługim okresie zwróci się do Ciebie o wsparcie, jeżeli nie chcesz skończyć tej znajomości pomóż tej osobie. Jeżeli sami się gubimy spodziewajmy się od innych zrozumienia.

Wkrótce odbędzie się fizyczna wędrówka, dzięki której zdasz sobie sprawę, że Twoja opinia ludzi jest fałszywa. Byk ma na początku tego tygodnia słuchać uważnie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Byka odpowiedni do podjęcia decyzji w sprawach niematerialnych. Dla Byka nadchodzący czas to okres niespodziewanego, umiarkowanego zainteresowania ze strony przyjaciół po których dotąd nic takiego nie można było oczekiwać.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Osoby nie będące w związku spod znaku Barana w najbliższym tygodniu będą miały sprzyjające okoliczności na znalezienie partnera na całe życie. Przestań analizować minione czasy, a zwróć uwagę na przyszłość, i pielęgnuj układy, ponieważ niedługo mogą się przydać. ... więcej i więcej »

Byk Bykowi będzie sprzyjać pomoc żywiołu ziemi. Byk ma zwyczaj zabierania innym głosu. Dlatego też w czwartek szczególnie znajdź osoby którym możesz pomóc dając im czas aby coś powiedziały. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Dlatego, że sami się szanujemy oczekujmy od innych zrozumienia. Zastanawiasz się tak niestandardowo, że inni nie mogą za Tobą nadążyć. ... więcej i więcej »

Rak Oczekuje na Raka głównie praca nad wsłuchaniem się w bliskich. Aby Wszystko ogarnąć powinno się zaangażować dotychczasowe przekonania. Jeżeli fantazjujesz o własnym biznesie, to właśnie jest to świetny okres na takie postanowienia. ... więcej i więcej »

Lew Tydzień sprzyja poszukiwaniu szczęścia oraz ostrożnym modyfikacjom zamiarów. Masz sporą nadzieję odnaleźć jeden, poszukiwany kawałek do skomplikowanej konstrukcji którą jest twój własny świat. ... więcej i więcej »

Panna Zwróć uwagę z kim się zadajesz i dokładnie przeanalizuj czy to dla Twojej osoby odpowiednie relacje. Księżyc nie sprzyja w rozwiązywaniu problemów osobistych. ... więcej i więcej »

Waga Nie przesiaduj do późna przed telewizorem, zamiast tego udaj się na krótką wędrówkę do lasu. W najbliższym czasie odbędzie się umysłowa podróż, na której zdasz sobie sprawę, że Twoja krytyka przyjaciół jest nieprawdziwa. ... więcej i więcej »

Skorpion W czwartek wieczorem układ gwiazd będzie Ci sprzyjać, w związku z tym dopasuj swoje działania na ten dzień. Zacznij zauważać z kim się spotykasz, uważnie rozważ czy to dla Ciebie dobre relacje. ... więcej i więcej »

Strzelec Jowisz sprzyja odnawianiu kontaktów osobistych. Nawet jeśli w ostatnich dniach dosięgły Ciebie przeróżne dolegliwości to w nadchodzących dniach dzięki ingerencji znajomych możesz liczyć na poprawę. ... więcej i więcej »

Koziorożec Nie spędzaj czasu do późna przed komputerem, zamiast tego idź na krótką wędrówkę w góry. W przyszłym tygodniu nie zalecane jest rozpoczynanie trudnych projektów, lepiej przeznaczyć wolny okres na wypoczynek. ... więcej i więcej »

Wodnik Słońce sprzyja w załatwianiu spraw towarzyskich. Nie przesiaduj wiecznie przed ekranem komputera, zamiast tego idź na szybką wycieczkę w teren. ... więcej i więcej »

Ryby Jeżeli sami się nie szanujemy nie oczekujmy od znajomych pomocy. Dzięki pozytywnemu układowi Merkurego nadchodzący tydzień, przyniesie Rybie dużo niespodzianek, czyżby nowa praca?.W tym tygodniu Ryby doświadczy, iż z pomocą rodziny nie mają kwestii niemożliwych. do urzeczywistnienia. Najbliższy tydzień w pracy stanie pod znakiem ciężkich służbowych spotkań. Ale dzięki wpływom Jowisza masz szansę pomyślnie ukończyć swoje projekty. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Bykowi przeciętnie będzie sprzyjało powodzenie w grach losowych, jeśli nie przegapi, czterech najbliższych, nadchodzących dni. Zapamiętaj aby do czwartku zakończyć wszelkie istotne kwestie. Los przypuszczalnie niedługo wynagrodzi Tobie troski, które doznałeś ostatnim czasy. Osoby nie będące w związku spod znaku Byka w nadchodzącym tygodniu będą miały szansę na poznanie drugiej połówki na zawsze. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Dla Byka nadchodzący czas będzie okresem niespodziewanego, umiarkowanego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotąd nic takiego nie można było się spodziewać. Przyglądaj się temu co jesz, posiłki potrafią wpływać na nasze zachowanie, dlatego zwróć przez najbliższe dni szczególną uwagę na cytryny, one mogą zapewnić Ci wzrost mocy. Pluton, który systematycznie przynosi powodzenie Bykowi, w najbliższym okresie nie planuje być tak wspaniałomyślny, bądź gotowy spore rozczarowanie. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Niebezpieczny dla Ciebie numer w tym tygodniu to 25. Pamiętaj! W weekend będzie ci sprzyjał kolor żółty, badaj ubrania innych ludzi pod tym kątem. Masz małą nadzieję znaleźć istotny, brakujący element do pięknej układanki którą jest twoje życie. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Działasz tak nietypowo, że inni nie potrafią dotrzymać ci kroku. Osoba urodzona w tym znaku musi nie zapominać, że nie istotne sprawy które odkłada codziennie, pod koniec tygodnia okażą się istotne i zabraknie już na nie czasu. W tym tygodniu postaraj się rozmyślnie rozdzielić swój czas pomiędzy sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a Merkury pomoże uniknąć Tobie zbędnych wrażeń. ...
więcej i więcej »

stopka