horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 7 stycznia 2019 do dnia 13 stycznia 2019

linia_poziom

Byk Twoja brakująca połóweczka Wodnika - najlepszy horoskop tygodniowy

Byk Twoja brakująca połóweczka Wodnika

W tym tygodniu postaraj się rozmyślnie podzielić czas pomiędzy uczuciami oraz sferą zawodową, a Pluton pomoże uniknąć Tobie zbędnych spotkań. W środę znajomy zepsuje Tobie , ale do czwartku, jeśli będziesz spokojnie robić swoje, wszytko zapewne powinno wrócić do porządku. Szczęśliwa liczba na ten tydzień to 22.

Tydzień w firmie Byka, okaże się czasem podejmowania ważnych decyzji i nauki odpowiedzialności za nie. Opłaca się zatem każdorazowy wybór dokładnie rozpatrzeć. Nadchodzący tydzień okaże się dla Byka wielce aktywnym okresem Jednak dzięki pozytywnemu położeniu Urana będzie w stanie rozstrzygnąć wszystkie formalności. Pij więcej herbaty, pamiętając że, płyny w pewnym stopniu oddziaływują w znacznym stopniu na Twoje samopoczucie. Tydzień nie sprzyja zakupom i dużym zmianom planów.

Uważaj na to co jesz, jedzenie potrafi wpływać na nasze zdrowie, dlatego zwróć w tym tygodniu uwagę na jabłka, one mogą dostarczyć ci dużo sił witalnych. Zmieniasz się tak szybko, że znajomi nie mogą dotrzymać ci kroku. Zmiana położenia Jowisza w znaku Byka która jakiś czas temu miała miejsce już niedługo wpłynie na Twoje życie pozytywnym działaniem.

Znaki na niebie pokazują, że Bykowi w tym czasie nic nie powinno pomóc w zdobyciu dobrego imienia. Masz małą szansę znaleźć pojedynczy, brakujący element do pięknej układanki którą jest twoje życie. Jowisz w kombinacji wraz z Plutonem spowoduje, że Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza niż sprawność umysłowa.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Słońce ustawi się w takim położeniu w stosunku do Saturna że zrealizowanie postanowień okaże się bardzo utrudnione. Baranowi nie będzie sprzyjać wsparcie żywiołu ziemi. ... więcej i więcej »

Byk Gwiazdozbiór Byka nadal będzie w sprzyjającym układzie z Marsem co będzie oddziaływać na sprawy codzienne. Nawet jeśli ostatnio dosięgły Ciebie różne choroby to teraz dzięki wsparciu układu planet powinieneś liczyć na poprawę. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Przyszły tydzień dla Bliźniąt to start jedynego w swoim rodzaju rozdziału, jest okazja zatem zacząć wszystko od nowa, czerpiąc ze swojej wiedzy oraz informacji. Spróbuj tego tygodnia skoncentrować się na przeżyciach powiązanych z uczuciami. Koniecznie bądź czujny ponieważ dużo incydentów związanych z pracą będzie się toczyło przy tobie. Możliwe, że wpływ Plutona na znak Bliźniąt będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. ... więcej i więcej »

Rak W nadchodzącym okresie postaraj się dużą ilość czasu przesiadywać w pracy. W myślach Raka narodzą się nowe pomysły finansowe. W najbliższych dniach naucz się rozmyślnie dzielić wolny czas między sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a Pluton pomoże uniknąć Ci nieoczekiwanych wrażeń. ... więcej i więcej »

Lew Zmieniasz się tak niestandardowo, że pozostali nie umieją dotrzymać ci kroku. Spróbuj w nadchodzących dniach skupić się na wydarzeniach powiązanych ze swoim życiem zawodowym. Musisz być uważny gdyż dużo incydentów powiązanych z pracą będzie się toczyło blisko ciebie. Prawdopodobnie wpływ Saturna na znak Lwa będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. ... więcej i więcej »

Panna Przychodzi czas, by zacząć aktywnie wyrażać własne uczucia. Bliscy widzą nas nie tak jak tego chcielibyśmy. Tydzień sprzyja robieniu porządków oraz niespodziewanym modyfikacjom zamiarów. ... więcej i więcej »

Waga Dla Wagi najbliższy tydzień będzie okresem spodziewanego, słabnącego zainteresowania ze strony ludzi po których dotąd nic takiego nie można było oczekiwać. Księżyc znajdzie się w takim położeniu względem Marsa że zrealizowanie zamiarów będzie nieco utrudnione. ... więcej i więcej »

Skorpion Skorpionowi będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu wody. Masz obecnie sposobność poprawić nie tylko swoje wnętrze, ale również układy z rodziną. ... więcej i więcej »

Strzelec Poczujesz, iż przez wsparcie rodziców nie ma rzeczy niemożliwych do załatwienia. Konstelacja Strzelca nadal będzie w rzadkim układzie z Saturnem co będzie oddziaływać na sprawy rodziny. ... więcej i więcej »

Koziorożec Liczba na która musisz uważać na ten tydzień to 35. Przyglądaj się temu co spożywasz, jedzenie potrafi działać na nasze zachowanie, dlatego zwróć przez najbliższe dni szczególną uwagę na orzechy włoskie, one mogą dostarczyć ci dużo sił witalnych. ... więcej i więcej »

Wodnik Pamiętaj! Przez cały tydzień będzie ci groził kolor czarny, oglądaj świat dookoła pod tym kątem. Wodnik ma zwyczaj zabierania innym głosu. Dlatego też we wtorek szczególnie znajdź znajomych którym możesz pomóc oddając im czas by coś zrobiły samemu. ... więcej i więcej »

Ryby Najlepsza liczba w czasie tego tygodnia to 53. W zbliżającym się okresie nie zalecane jest wykonywanie trudnych przedsięwzięć, dużo lepiej przeznaczyć wolny okres na rekreację. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Rozmyślasz się tak długo, że pozostali nie potrafią cię zrozumieć. Byk ma na początku tego tygodnia obserwować bardzo dokładnie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Byka korzystny do podjęcia kroków w sprawach majątkowych. Wydarzenia będą przebiegać w niespodziewanym czasie, tak jakby od jakiegoś czasu do tego się przymierzały. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Saturn w kompozycji z Plutonem będzie odpowiedzialny za to, że Twoja zręczność fizyczna będzie dużo lepsza niż samopoczucie psychiczne. Tydzień sprzyja robieniu porządków i małym zmianom zamiarów. Nawet jeśli w ostatnich dniach dosięgły Ciebie przeróżne przypadłości to w nadchodzących dniach dzięki ingerencji układu planet możesz liczyć na poprawę. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Spróbuj w najbliższych dniach skoncentrować się na sprawach związanych ze swoją pracą. Bądź czujny bo wiele incydentów powiązanych z pracą będzie się rozgrywało blisko ciebie. Prawdopodobnie wpływ Saturna na znak Byka będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. Spotęgowane oddziaływanie na Byka planety Neptun i Saturn oznacza zwiększone nadzieje na porażkę. W najbliższym czasie przyjdzie w Twoim umyśle wizja zmian i tym razem ma możliwość realizacji, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze wydarzenia. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Nadszedł okres, by zacząć aktywnie uzewnętrzniać własne uczucia. Inni postrzegają nas nie tak jak tego chcielibyśmy. W niedzielę w południe dobra gwiazda będzie Ci sprzyjać, w związku z tym przemyśl swoje działania o tej porze. Masz niepowtarzalną szansę uzdrowić nie jedynie swoje wnętrze, lecz także układy z bliskimi. ...
więcej i więcej »

stopka