horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 3 grudnia 2018 do dnia 9 grudnia 2018

linia_poziom

Byk Twoja brakująca połóweczka Wodnika - najlepszy horoskop tygodniowy

Byk Twoja brakująca połóweczka Wodnika

Osoby nie będące w związku spod znaku Byka w najbliższym tygodniu będą miały szansę na odszukanie partnera na zawsze. Sobota to dobry okres do samotnych wycieczek w trakcie których możesz spotkać kogoś na kogo czekasz. Byk ma pod koniec tego tygodnia obserwować starannie innych. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Byka korzystny do podjęcia kroków w sprawach majątkowych.

Dla Byka ten tydzień to okres dającego sie przewidzieć, słabnącego zainteresowania ze strony przyjaciół po których dotychczas nic takiego nie można było się spodziewać. Osoba urodzona pod tym znakiem musi nie zapominać, że małe zadania o których zapomina codziennie, w sobotę okażą się istotne i może już zabraknąć na nie czasu. Doświadczysz, iż przez pomoc przyjaciół nie ma spraw niemożliwych do zrealizowania.

W nadchodzącym okresie nie polecane jest rozpoczynanie trudnych zamierzeń, bardziej opłaca się zagospodarować swój wolny termin na sport. Zacznij zauważać z kim się zadajesz, szczegółowo rozważ czy to dla Twojej osoby dobre kontakty. Saturn, który częstokroć dostarcza szczęście Bykowi, w najbliższym okresie nie będzie tak szczodry, czeka Ciebie duże rozczarowanie.

Spotka Ciebie teraz praca nad wsłuchaniem się w to co mówią inni. Żeby Wszystko zrozumieć powinno się odrzucić uczucia. Ten tydzień dla Byka to start nowego rozdziału, powinno się zatem zacząć wszystko od nowa, korzystając ze zgromadzonej mądrości i informacji. Niedługo narodzi się w Tobie wola przemian i tym razem ma możliwość spełnienia, dlatego też już czas na nowe wyznania.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Jeśli sami się szanujemy nie oczekujmy od znajomych pomocy. Przygotuj się starannie na sobotę, może znajdziesz czas żeby zabrać się z rodziną do kina. ... więcej i więcej »

Byk Rozmyślasz się tak szybko, że pozostali nie umieją za Tobą nadążyć. Zmiany będą przebiegać w gwałtownym czasie, tak jakby od jakiegoś czasu miało to nastąpić. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Przyszły tydzień dla Bliźniąt to początek niepowtarzalnego rozdziału, można zatem zacząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc z posiadanej mądrości oraz doświadczeń. Człowiek urodzony w tym znaku musi pamiętać, że nie istotne sprawy do załatwienia o których zapomina codziennie, w piątek przypomną o sobie i zabraknie już na nie czasu. ... więcej i więcej »

Rak W przyszłym tygodniu nie zalecane jest realizowanie dużych koncepcji, dużo lepiej zagospodarować wolny okres na odpoczynek. Doświadczysz, iż przez pomoc koleżanek nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych do załatwienia. ... więcej i więcej »

Lew W najbliższym czasie wykiełkuje w Tobie zamiar zmian i tym razem będzie miała możliwość realizacji, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć dawne sprawy. Pozytywnym znakiem będzie szklany przedmiot w dłoni osoby, której nie lubisz. ... więcej i więcej »

Panna Jowisz w układzie wraz z Plutonem będzie odpowiedzialny za to, iż Twoja zręczność fizyczna będzie lepsza aniżeli kondycja psychiczna. Spotka Ciebie głównie praca nad wsłuchaniem się w to co mówią inni. Aby sporo zrozumieć należy oddalić chłodne kalkulacje. ... więcej i więcej »

Waga Oczekuj ciekawej przygody ze strony bliskiego z innego miasta. W bieżącym tygodniu nie zalecane jest realizowanie skomplikowanych projektów, lepiej zagospodarować swój wolny czas na podróże. ... więcej i więcej »

Skorpion Wkrótce wykiełkuje w Tobie chęć przemian i tym razem ma szansę do pełnej realizacji, dlatego też najwyższy czas na nowe przygody. Doświadczysz, że dzięki pomocy przyjaciół nie będzie spraw niemożliwych do spełnienia. ... więcej i więcej »

Strzelec Wydarzenia będą dziać się w niespodziewanym tempie, jakby od lat na to czekały. Nadchodzący czas w pracy Strzelca, stanie się czasem podejmowania i lekcją odpowiedzialności za nie. Opłaci się zatem każdy wybór dokładnie rozważyć. Najbliższy tydzień będzie dla Strzelca wybitnie pracowitym czasem. Ale dzięki odpowiedniemu położeniu Marsa zdoła rozwikłać wszystkie formalności. ... więcej i więcej »

Koziorożec Złym znakiem może być szklanka wina na stole u osoby, którą lubisz. Przygotuj się umiejętnie na sobotę, może będziesz miał czas żeby wybrać się ze znajomymi na wycieczkę. ... więcej i więcej »

Wodnik W czwartek w południe dobra gwiazda nie będzie Tobie sprzyjać, dlatego więc dopasuj swoje działania o tej porze. Koniec tygodnia to właściwy okres do indywidualnych wypraw w trakcie których możesz spotkać kogoś na kogo czekasz. ... więcej i więcej »

Ryby O Rybie, możliwe, że o tobie, będzie się dużo mówiło w Twojej miejscowości. Wspólne działanie na Ciebie planety Neptun i Pluton oznacza zmniejszone szansę na porażkę. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

W weekend postaraj się rozsądnie rozdzielić czas pomiędzy sferą emocjonalną i sferą zawodową, a Mars pomoże uniknąć Ci zbędnych wrażeń. Niedobrym znakiem stanie się szklany przedmiot w szufladzie osoby, której nie lubisz. Księżyc ustawi się w takim położeniu względem Neptuna że spełnienie planów będzie opóźnione. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Pozycja centralna Merkurego w znaku Byka która w przyszłości będzie mieć miejsce już niedługo da się odczuć mocnym oddziaływaniem. Byk ma nawyk zabierania innym głosu. Dlatego też w czwartek chociaż raz znajdź osoby którym możesz pomóc oddając im czas by coś zrobiły samemu. Zapamiętaj! Przez cały tydzień będzie ci groził kolor fioletowy, obserwuj swoje otoczenie pod tym kątem. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Wydarzenia będą przebiegać w powolnym czasie, jakby od jakiegoś czasu na to czekały. Możesz spodziewać się ciekawej przygody ze strony znajomego dawno nie widzianego w Twoim domu. Dobrym sygnałem stanie się zagubiony przedmiot w kieszeni starego człowieka. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Czeka na Ciebie przede wszystkim praca nad zrozumieniem siebie. Aby sporo zrozumieć należy zaangażować emocje. Gwiazdozbiór Byka ciągle będzie w niekorzystnym układzie z Jowiszem co będzie oddziaływać na życie bliskich. Nadchodzi okres, by zacząć inaczej wyrażać swoje przekonania. Bliscy widzą nas nie tak jak tego chcielibyśmy. ...
więcej i więcej »

stopka