horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 15 kwietnia 2019 do dnia 21 kwietnia 2019

linia_poziom

Byk Twoja brakująca połóweczka Wagi - najlepszy horoskop tygodniowy

Byk Twoja brakująca połóweczka Wagi

Przygotuj się dobrze na sobotę, prawdopodobnie będziesz miał czas żeby zabrać się ze znajomymi na spacer. Przyszły tydzień dla Byka to start jedynego w swoim rodzaju rozdziału, można zatem zacząć pewne sprawy od nowa, korzystając z nabytej wiedzy i doświadczeń. Nie oczekuj niemiłej wizyty gościa z innego miasta.

W piątek w południe szczęście nie będzie Ci sprzyjać, w związku z tym zmień swoje działania w tym czasie. Gwiazdy mówią, że Bykowi obecnie nic nie powinno przeszkodzić w odzyskaniu pieniędzy. Niedobrym sygnałem stanie się element biżuterii w torbie osoby, której nie lubisz.

O Byku, możliwe, że o tobie, będzie się sporo plotkowało w Twojej okolicy. Najlepszym dniem na sprawy zawodowe będzie raczej środa. W najbliższym okresie, staniesz się twardszy niż zwykle. czwartek przeanalizujesz jak szybko awansować. W sobotę możliwe są niewiarygodne propozycje wyjazdu.

Byk ma zwyczaj nie dawania innym prawa do głosu. Dlatego też w niedzielę szczególnie odszukaj znajomych którym możesz pomóc dając im szansę by coś powiedziały. Dzięki odpowiedniemu układowi Księżyca najbliższy tydzień, da Bykowi dużo atrakcji, czyżby nowa praca?.W nadchodzących dniach Byk poczuje, iż z pomocą przyjaciół nie ma kwestii niemożliwych. do spełnienia. Nadchodzący czas w pracy stanie pod znakiem ciężkich biznesowych kontaktów. Jednak dzięki oddziaływaniom Księżyca będziesz miał szansę na czas zakończyć wszystkie projekty. Zmiany będą przebiegać w spodziewanym czasie, tak jakby od dawna do tego się przymierzały.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Czeka na Barana przede wszystkim praca nad wsłuchaniem się w siebie. Żeby sporo zrozumieć powinno się oddalić emocje. O Baranie, ale nie o tobie, będzie się sporo plotkowało w Twojej okolicy. ... więcej i więcej »

Byk Uważaj by pić inne ilości wody, wbrew przekonaniom napoje czasami działają niematerialnie na Twoje przepływy energetyczne. Koniec tygodnia to dobry termin do samotnych wycieczek w trakcie których możesz odetchnąć od codzienności. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Słońce pomaga odnawianiu kontaktów osobistych. Uczysz się tak długo, że znajomi nie potrafią ci pomóc. ... więcej i więcej »

Rak Dla Raka nadchodzący czas to okres niespodziewanego, zwiększonego zainteresowania ze strony ludzi po których dotychczas niczego takiego nie można było oczekiwać. O Raku, ale nie o tobie, będzie się dużo mówiło przez Internet. ... więcej i więcej »

Lew Lew ma na początku tego tygodnia obserwować dokładnie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Lwa korzystny do podjęcia decyzji w sprawach finansowych. Nie oczekuj przyjemnej niespodzianki od znajomego dawno nie widzianego w Twoim domu. ... więcej i więcej »

Panna Spróbuj w nadchodzących dniach skupić się na wydarzeniach związanych z uczuciami. Koniecznie bądź uważny ponieważ wiele incydentów związanych z twoją rodziną będzie się toczyło przy tobie. Możliwe, że wpływ Marsa na znak Panny będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. Piątek to właściwy termin do indywidualnych spacerów w trakcie których możesz odetchnąć od codzienności. ... więcej i więcej »

Waga Szczęśliwy Numer w czasie tego tygodnia to 13. Jeśli myślisz o kupnie domu, aktualnie jest to genialny czas na takowe postanowienia. ... więcej i więcej »

Skorpion W piątek w południe Twój znak zodiaku będzie Tobie sprzyjać, w związku z tym przemyśl swoje działania na ten czas. Skorpion ma tendencję do nie dawania innym prawa do głosu. Mimo to w piątek szczególnie zwróć uwagę na ludzi którym możesz pomóc oddając im czas by coś zrobiły samemu. ... więcej i więcej »

Strzelec W zbliżającym się tygodniu nie jest wskazane realizowanie skomplikowanych przedsięwzięć, bardziej opłaca się zagospodarować swój wolny okres na odpoczynek. Astrologiczne obliczenia mówią, że Strzelcowi teraz nic nie powinno przeszkodzić w zdobyciu pieniędzy. ... więcej i więcej »

Koziorożec Księżyc ustawi się w takim układzie do Wenus że wykonanie postanowień będzie nieco przyspieszone. Człowiek urodzony pod tym znakiem musi nie zapominać, że na pozór nie istotne sprawy do załatwienia które odkłada każdego dnia, pod koniec tygodnia dadzą znać o sobie i może już zabraknąć na nie czasu. ... więcej i więcej »

Wodnik Mars, który częstokroć dostarcza dobrą passę Wodnikowi, w najbliższym tygodniu nie zamierza być tak łaskawy, czeka Ciebie spore rozczarowanie. Oczekuj niespodziewanej przygody ze strony członka rodziny dawno nie widzianego w Twoim domu. ... więcej i więcej »

Ryby Człowiek urodzony pod tym znakiem musi pamiętać, że mało znaczące drobiazgi o których zapomina codziennie, w sobotę przypomną o sobie i zabraknie już na nie czasu. W nadchodzącym tygodniu postaraj się więcej godzin przesiadywać na siłowni. W umyśle Ryby pojawią się nowe idee zarobkowe. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Wkrótce przydarzy Ci się umysłowa wyprawa, na której pojmiesz, że Twoja opinia ludzi będzie niesprawiedliwa. O ile marzysz o własnej firmie, to jest to idealny moment na takowe decyzje. W zbliżającym się okresie postaraj się większość czasu przesiadywać z dzieckiem. W myślach Byka pojawią się świeże koncepcje finansowe. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Spróbuj w tym tygodniu skoncentrować się na wydarzeniach związanych ze swoją pracą. Koniecznie bądź czujny bo sporo spraw powiązanych z pracą będzie się toczyło blisko ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Marsa na znak Byka będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. Byk ma na początku tego tygodnia słuchać bardzo starannie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Byka sprzyjający do podjęcia decyzji w sprawach dawno zapomnianych. Jowisz, który często dostarcza pomyślność Bykowi, w nadchodzącym tygodniu nie zamierza być tak łaskawy, czeka Ciebie duże niepowodzenie. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Uczysz się tak niestandardowo, że pozostali nie mogą dotrzymać ci kroku. Słońce znajdzie się w takim położeniu w stosunku do Saturna że spełnienie planów będzie nieco przyspieszone. Masz nikłą szansę zobaczyć istotny, brakujący element do skomplikowanej konstrukcji którą jest twoja rodzina. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Mars pomaga w rozwiązywaniu problemów osobistych. Czeka na Ciebie przede wszystkim praca nad wsłuchaniem się w siebie. Żeby sporo ogarnąć powinno się zaangażować uczucia. Tydzień sprzyja szukaniu miłosci oraz ostrożnym modyfikacjom planów. ...
więcej i więcej »

stopka