horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 marca 2019 do dnia 17 marca 2019

linia_poziom

Byk Twoja brakująca połóweczka Wagi - najlepszy horoskop tygodniowy

Byk Twoja brakująca połóweczka Wagi

Wiele znaczącym sygnałem okaże się odblask światła w torbie członka rodziny. Bykowi raczej słabo będzie sprzyjało powodzenie w miłości, ale pod warunkiem, że nie prześpi czterech najbliższych, nadchodzących dni. Spróbuj w nadchodzących dniach skupić się na zdarzeniach powiązanych ze swoją pracą. Bądź czujny ponieważ sporo problemów powiązanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało wokół ciebie. Możliwe, że wpływ Marsa na znak Byka będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie.

Saturn w kompozycji wraz z Wenusem spowoduje, iż Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza niż samopoczucie psychiczne. Gwiazdozbiór Byka krótkotrwale będzie w sprzyjającym ustawieniu z Plutonem co będzie oddziaływać na sprawy rodziny. Astrologiczne obliczenia mówią, że Bykowi teraz nic nie powinno pomóc w zdobyciu pieniędzy.

Jeśli myślisz o nowej pracy, obecnie jest na to znakomity moment na wiążące postanowienia. Masz obecnie szansę podreperować nie tylko własne samopoczucie, ale również kontakty z przyjaciółmi. Masz małą szansę odnaleźć ważny, poszukiwany element do skomplikowanej konstrukcji którą stanowi twoja praca.

Poczujesz, iż przez wsparcie przyjaciół nie będzie dla Ciebie rzeczy niemożliwych do spełnienia. Niebezpieczny dla Ciebie numer w czasie tego tygodnia to 19. Dzięki pozytywnemu ułożeniu Księżyca zbliżający się tydzień, da Bykowi dużo atrakcji, czyżby nowa praca?.Wnajbliższym czasie Byk doświadczy, iż z pomocą znajomych nie ma pomysłów niemożliwych. do spełnienia. Najbliższy czas w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych służbowych kontaktów. Wszakże dzięki wpływom Marsa będziesz miał szansę pomyślnie ukończyć swoje projekty.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Liczba na która musisz uważać na ten tydzień to 29. Oczekuj niespodziewanej zmiany ze strony bliskiego z innego miasta. ... więcej i więcej »

Byk Najsłabszym dniem na sprawy urzędowe będzie prawdopodobnie środa. Byk ma na początku tego tygodnia słuchać dokładnie innych. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Byka odpowiedni do podjęcia decyzji w sprawach życiowych. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Na weekend postaraj się rozmyślnie rozdzielić wolny czas między uczuciami i sferą zawodową, a Uran pomoże uniknąć Tobie nieoczekiwanych zdarzeń. Dzięki odpowiedniemu ułożeniu Księżyca najbliższy tydzień, da Bliźniętom wiele atrakcji, czyżby podwyżka?.W nadchodzącym tygodniu Bliźnięta doświadczy, że przy pomocy rodziny nie mają marzeń niemożliwych. do urzeczywistnienia. Nadchodzący tydzień w pracy stanie pod znakiem ważnych biznesowych spotkań. Jednak dzięki wpływom Saturna będziesz miał szansę pomyślnie zakończyć swojecele. ... więcej i więcej »

Rak Masz dużą nadzieję znaleźć pewien, brakujący element do skomplikowanej mozaiki którą jest twoje życie wewnętrzne. Pluton, który częstokroć dostarcza szczęście Rakowi, w najbliższym okresie nie będzie tak łaskawy, przygotuj się na spore rozczarowanie. ... więcej i więcej »

Lew W przyszłym czasie nie polecane jest rozpoczynanie dużych koncepcji, bardziej opłaca się zagospodarować wolny czas na rekreację. Przyszły tydzień dla Lwa to początek jedynego w swoim rodzaju etapu, jest okazja zatem zacząć wszystko od nowa, korzystając ze swojej mądrości lub informacji. ... więcej i więcej »

Panna Najbliższy czas w pracy Panny, stanie się porą podejmowania istotnych decyzji i nauki odpowiedzialności za nie. Należy przeto każdorazowy wybór skrupulatnie przemyśleć. Najbliższy tydzień będzie dla Panny wybitnie pracowitym okresem Jednak dzięki pozytywnemu ułożeniu Jowisza zdoła rozstrzygnąć wszystkie sprawy. Staranność i pedantyzm ludzi spod znaku Panny nie zostaną na początku tygodnia docenione, co będzie źródłem od dawna oczekiwanych roszad. ... więcej i więcej »

Waga Nadejdzie wkrótce dzień, żeby zacząć inaczej uzewnętrzniać własne myśli. Pozostali widzą nas nie tak jak tego oczekujemy. Najbliższy czas w pracy Wagi, stanie się porą podejmowania decyzji i lekcją odpowiedzialności za nie. Opłaci się więc każdy wybór skrupulatnie przemyśleć. Nadchodzący tydzień okaże się dla Wagi wielce aktywnym okresem Ale dzięki odpowiedniemu położeniu Księżyca zdoła rozwikłać wszystkie sprawy. ... więcej i więcej »

Skorpion Zakończ rozgrzebywać przeszłość, natomiast dostrzeż to co teraz, i podtrzymuj znajomości, bo niebawem mogą być pomocne. Koniec tygodnia to dobry okres do samotnych wycieczek w czasie których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. ... więcej i więcej »

Strzelec Wolne kobiety spod znaku Strzelca w najbliższym okresie czasu będą miały szansę na spotkanie drugiej połówki na zawsze. Wkrótce narodzi się w twojej głowie wizja zmian i tym razem ma szansę do spełnienia, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć byłe wydarzenia. ... więcej i więcej »

Koziorożec Przygotuj się umiejętnie na wypoczynek, nie wykluczone, że znajdziesz czas żeby zabrać się z ukochaną osobą za miasto. Nadchodzący tydzień dla Koziorożca to początek nowego rozdziału, można więc zacząć wszystko od nowa, czerpiąc z wiedzy oraz doświadczeń. ... więcej i więcej »

Wodnik Konstelacja Wodnika nadal będzie w ciekawym ustawieniu z Marsem co będzie oddziaływać na sprawy przyjaciół. Księżyc nie sprzyja odnawianiu kontaktów osobistych. ... więcej i więcej »

Ryby Księżyc ustawi się w takim układzie do Marsa że spełnienie zamiarów będzie bardzo opóźnione. Mars pomaga w rozwiązywaniu problemów towarzyskich. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

W nadchodzącym tygodniu staraj się dużo więcej czasu spędzać na ćwiczeniach. W myślach Byka pojawią się nowe koncepcje finansowe. Byk ma pod koniec tego tygodnia obserwować bardzo uważnie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Byka korzystny do podjęcia decyzji w sprawach materialnych. Tydzień sprzyja robieniu porządków oraz niespodziewanym modyfikacjom planów. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Samotne osoby spod znaku Byka w nadchodzącym tygodniu będą miały sposobność na odszukanie drugiej połówki na dobre i na złe. Szczęśliwa liczba na ten tydzień to 82. Spotka Ciebie głównie praca nad zrozumieniem bliskich. Żeby Wszystko ogarnąć należy odrzucić uczucia. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

W poniedziałek ktoś z rodziny pogorszy Ci , ale do piątku, pod warunkiem, że będziesz nie dawać o tym poznać po sobie, wszytko prawdopodobnie wróci do normy. W najbliższym czasie zaistnieje w Twoim umyśle wizja przemian i tym razem będzie miała szansę do spełnienia, dlatego też już czas na ciekawe wyznania. Sprzyjający Tobie numer w czasie tego tygodnia to 17. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Działasz tak szybko, że pozostali nie potrafią cię zrozumieć. W niedzielę rano układ gwiazd nie będzie Tobie sprzyjać, dlatego więc zmień swoje działania na ten dzień. Single spod znaku Byka w najbliższym okresie będą miały sposobność na odszukanie drugiej połówki na dobre i na złe. ...
więcej i więcej »

stopka