horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 lutego 2019 do dnia 17 lutego 2019

linia_poziom

Byk Twoja brakująca połóweczka Wagi - najlepszy horoskop tygodniowy

Byk Twoja brakująca połóweczka Wagi

Spotęgowane działanie na Ciebie planety Jowisz oraz Saturn zapowiada zmniejszone nadzieje na sukces. Możesz spodziewać się miłej przygody ze strony gościa z innego miasta. Tydzień sprzyja zmianom w życiu oraz niespodziewanym modyfikacjom celów.

Układy konstelacji oznajmiają, że Bykowi obecnie nic nie powinno zaszkodzić w zdobyciu dawnych znajomych. Byk ma w tym tygodniu słuchać bardzo dokładnie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Byka odpowiedni do podjęcia kroków w sprawach materialnych. Człowiek urodzony pod tym znakiem musi nie zapominać, że na pozór nic nie znaczące sprawy które odkłada codziennie, w sobotę dadzą znać o sobie i może nie starczyć już na nie czasu.

Wkrótce wykiełkuje w Tobie zamiar zmian i tym razem ma szansę do pełnej realizacji, dlatego też już czas zamknąć zakończyć byłe wydarzenia. Dla Byka nadchodzący czas będzie okresem niespodziewanego, rosnącego zainteresowania ze strony znajomych po których dotychczas nic takiego nie można było oczekiwać. Bykowi słabo będzie dopisywało szczęście w życiu uczuciowym, jeśli nie przegapi, dwóch najbliższych, nadchodzących dni.

Merkury w zestawieniu wraz z Plutonem spowoduje, że Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza niż samopoczucie psychiczne. Słońce ułoży się w takim położeniu do Urana że wykonanie zamiarów może okazać się bardzo utrudnione. Najbliższy czas w firmie Byka, okaże się okresem podejmowania decyzji i nauki odpowiedzialności za nie. Warto więc każdy wybór skrupulatnie rozważyć. Najbliższy czas stanie się dla Byka wysoce aktywnym czasem. Ale dzięki pozytywnemu położeniu Księżyca będzie w stanie rozwiązać wszystkie sprawy.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Osoby nie będące w związku spod znaku Barana w najbliższym tygodniu będą miały sprzyjające okoliczności na znalezienie partnera na całe życie. Przestań analizować minione czasy, a zwróć uwagę na przyszłość, i pielęgnuj układy, ponieważ niedługo mogą się przydać. ... więcej i więcej »

Byk Bykowi będzie sprzyjać pomoc żywiołu ziemi. Byk ma zwyczaj zabierania innym głosu. Dlatego też w czwartek szczególnie znajdź osoby którym możesz pomóc dając im czas aby coś powiedziały. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Dlatego, że sami się szanujemy oczekujmy od innych zrozumienia. Zastanawiasz się tak niestandardowo, że inni nie mogą za Tobą nadążyć. ... więcej i więcej »

Rak Oczekuje na Raka głównie praca nad wsłuchaniem się w bliskich. Aby Wszystko ogarnąć powinno się zaangażować dotychczasowe przekonania. Jeżeli fantazjujesz o własnym biznesie, to właśnie jest to świetny okres na takie postanowienia. ... więcej i więcej »

Lew Tydzień sprzyja poszukiwaniu szczęścia oraz ostrożnym modyfikacjom zamiarów. Masz sporą nadzieję odnaleźć jeden, poszukiwany kawałek do skomplikowanej konstrukcji którą jest twój własny świat. ... więcej i więcej »

Panna Zwróć uwagę z kim się zadajesz i dokładnie przeanalizuj czy to dla Twojej osoby odpowiednie relacje. Księżyc nie sprzyja w rozwiązywaniu problemów osobistych. ... więcej i więcej »

Waga Nie przesiaduj do późna przed telewizorem, zamiast tego udaj się na krótką wędrówkę do lasu. W najbliższym czasie odbędzie się umysłowa podróż, na której zdasz sobie sprawę, że Twoja krytyka przyjaciół jest nieprawdziwa. ... więcej i więcej »

Skorpion W czwartek wieczorem układ gwiazd będzie Ci sprzyjać, w związku z tym dopasuj swoje działania na ten dzień. Zacznij zauważać z kim się spotykasz, uważnie rozważ czy to dla Ciebie dobre relacje. ... więcej i więcej »

Strzelec Jowisz sprzyja odnawianiu kontaktów osobistych. Nawet jeśli w ostatnich dniach dosięgły Ciebie przeróżne dolegliwości to w nadchodzących dniach dzięki ingerencji znajomych możesz liczyć na poprawę. ... więcej i więcej »

Koziorożec Nie spędzaj czasu do późna przed komputerem, zamiast tego idź na krótką wędrówkę w góry. W przyszłym tygodniu nie zalecane jest rozpoczynanie trudnych projektów, lepiej przeznaczyć wolny okres na wypoczynek. ... więcej i więcej »

Wodnik Słońce sprzyja w załatwianiu spraw towarzyskich. Nie przesiaduj wiecznie przed ekranem komputera, zamiast tego idź na szybką wycieczkę w teren. ... więcej i więcej »

Ryby Jeżeli sami się nie szanujemy nie oczekujmy od znajomych pomocy. Dzięki pozytywnemu układowi Merkurego nadchodzący tydzień, przyniesie Rybie dużo niespodzianek, czyżby nowa praca?.W tym tygodniu Ryby doświadczy, iż z pomocą rodziny nie mają kwestii niemożliwych. do urzeczywistnienia. Najbliższy tydzień w pracy stanie pod znakiem ciężkich służbowych spotkań. Ale dzięki wpływom Jowisza masz szansę pomyślnie ukończyć swoje projekty. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Masz pewną szansę zobaczyć jeden, poszukiwany element do ciekawej mandali którą stanowi twój własny świat. nadchodzącym tygodniu, staniesz się uważniejszy niż zwykle. czwartek przeanalizujesz w niedalekiej przyszłości awansować. W sobotę możliwe są ciekawe oferty wycieczki. Układy konstelacji mówią, że Bykowi obecnie nic nie powinno przeszkodzić w odzyskaniu majątku. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Poczujesz, że dzięki pomocy koleżanek nie będzie dla Ciebie rzeczy niemożliwych do załatwienia. Spróbuj w tym tygodniu skoncentrować się na przeżyciach związanych ze swoim życiem zawodowym. Musisz być uważny bo wiele spraw związanych z pracą będzie się toczyło przy tobie. Możliwe, że wpływ Wenus na znak Byka będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. Zmiany będą przebiegać w szybkim tempie, jakby od lat na to czekały. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

O ile marzysz o własnej firmie, aktualnie jest to świetny okres na wiążące działania. W zbliżającym się okresie nie polecane jest realizowanie złożonych przedsięwzięć, lepiej przeznaczyć wolny czas na odpoczynek. W najbliższym czasie będzie miała miejsce krótka wędrówka, podczas której pojmiesz, iż Twoja ocena ludzi jest fałszywa. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Zmiany będą działy się w spodziewanym czasie, tak jakby od dawna miało to nastąpić. Dzięki odpowiedniemu położeniu Neptuna najbliższy tydzień, da Bykowi wiele niespodzianek, czyżby awans?.W tym tygodniu Byk doświadczy, iż z pomocą rodziny nie ma rzeczy niemożliwych. do zrealizowania. Najbliższy tydzień w pracy będzie upływał pod znakiem ciężkich biznesowych kontaktów. Jednak dzięki oddziaływaniom Jowisza będziesz miał szansę pomyślnie ukończyć wszystkie cele. Pozytywnym sygnałem może okazać się szklanka wina w kieszeni dziecka. ...
więcej i więcej »

stopka