horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 7 stycznia 2019 do dnia 13 stycznia 2019

linia_poziom

Byk Twoja brakująca połóweczka Wagi - najlepszy horoskop tygodniowy

Byk Twoja brakująca połóweczka Wagi

W nadchodzącym okresie nie zalecane jest realizowanie trudnych przedsięwzięć, lepiej zagospodarować wolny czas na rekreację. Astrologiczne obliczenia oznajmiają, że Bykowi w tym czasie nic nie powinno przeszkodzić w odzyskaniu szacunku. Samotne osoby spod znaku Byka w najbliższym okresie będą miały sprzyjające okoliczności na odszukanie partnera na długie lata.

Przygotuj się szybko na wypoczynek, prawdopodobnie będziesz miał czas żeby wybrać się z ukochaną osobą za miasto. Bykowi szczególnie będzie sprzyjało szczęście w miłości, oczywiście, jeżeli nie prześpi czterech najbliższych, nadchodzących dni. zbliżającym się czasie tygodniu, będziesz spokojniejszy niż zwykle. W środę przeanalizujesz w niedalekiej przyszłości awansować. W piątek sposobne są niewiarygodne oferty spotkania.

Przestań rozgrzebywać dawne dzieje, a doceń przyszłość, i dbaj o przyjaźnie, gdyż niebawem mogą być przydatne. W poniedziałek nieznajomy zepsuje Tobie humor, ale do czwartku, jeżeli będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko zapewne powinno wrócić do normy. Uczuciowo bieżący tydzień będzie czasem szybkiego rozwoju.

O Byku, raczej nie o tobie, będzie się sporo plotkowało w Twojej miejscowości. Dla Byka najbliższy czas to okres nieprzewidzianego umiarkowanego zainteresowania ze strony przyjaciół po których dotąd niczego takiego nie można było oczekiwać. Tydzień nie sprzyja zmianom w pracy i niespodziewanym modyfikacjom celów.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Słońce ustawi się w takim położeniu w stosunku do Saturna że zrealizowanie postanowień okaże się bardzo utrudnione. Baranowi nie będzie sprzyjać wsparcie żywiołu ziemi. ... więcej i więcej »

Byk Gwiazdozbiór Byka nadal będzie w sprzyjającym układzie z Marsem co będzie oddziaływać na sprawy codzienne. Nawet jeśli ostatnio dosięgły Ciebie różne choroby to teraz dzięki wsparciu układu planet powinieneś liczyć na poprawę. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Przyszły tydzień dla Bliźniąt to start jedynego w swoim rodzaju rozdziału, jest okazja zatem zacząć wszystko od nowa, czerpiąc ze swojej wiedzy oraz informacji. Spróbuj tego tygodnia skoncentrować się na przeżyciach powiązanych z uczuciami. Koniecznie bądź czujny ponieważ dużo incydentów związanych z pracą będzie się toczyło przy tobie. Możliwe, że wpływ Plutona na znak Bliźniąt będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. ... więcej i więcej »

Rak W nadchodzącym okresie postaraj się dużą ilość czasu przesiadywać w pracy. W myślach Raka narodzą się nowe pomysły finansowe. W najbliższych dniach naucz się rozmyślnie dzielić wolny czas między sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a Pluton pomoże uniknąć Ci nieoczekiwanych wrażeń. ... więcej i więcej »

Lew Zmieniasz się tak niestandardowo, że pozostali nie umieją dotrzymać ci kroku. Spróbuj w nadchodzących dniach skupić się na wydarzeniach powiązanych ze swoim życiem zawodowym. Musisz być uważny gdyż dużo incydentów powiązanych z pracą będzie się toczyło blisko ciebie. Prawdopodobnie wpływ Saturna na znak Lwa będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. ... więcej i więcej »

Panna Przychodzi czas, by zacząć aktywnie wyrażać własne uczucia. Bliscy widzą nas nie tak jak tego chcielibyśmy. Tydzień sprzyja robieniu porządków oraz niespodziewanym modyfikacjom zamiarów. ... więcej i więcej »

Waga Dla Wagi najbliższy tydzień będzie okresem spodziewanego, słabnącego zainteresowania ze strony ludzi po których dotąd nic takiego nie można było oczekiwać. Księżyc znajdzie się w takim położeniu względem Marsa że zrealizowanie zamiarów będzie nieco utrudnione. ... więcej i więcej »

Skorpion Skorpionowi będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu wody. Masz obecnie sposobność poprawić nie tylko swoje wnętrze, ale również układy z rodziną. ... więcej i więcej »

Strzelec Poczujesz, iż przez wsparcie rodziców nie ma rzeczy niemożliwych do załatwienia. Konstelacja Strzelca nadal będzie w rzadkim układzie z Saturnem co będzie oddziaływać na sprawy rodziny. ... więcej i więcej »

Koziorożec Liczba na która musisz uważać na ten tydzień to 35. Przyglądaj się temu co spożywasz, jedzenie potrafi działać na nasze zachowanie, dlatego zwróć przez najbliższe dni szczególną uwagę na orzechy włoskie, one mogą dostarczyć ci dużo sił witalnych. ... więcej i więcej »

Wodnik Pamiętaj! Przez cały tydzień będzie ci groził kolor czarny, oglądaj świat dookoła pod tym kątem. Wodnik ma zwyczaj zabierania innym głosu. Dlatego też we wtorek szczególnie znajdź znajomych którym możesz pomóc oddając im czas by coś zrobiły samemu. ... więcej i więcej »

Ryby Najlepsza liczba w czasie tego tygodnia to 53. W zbliżającym się okresie nie zalecane jest wykonywanie trudnych przedsięwzięć, dużo lepiej przeznaczyć wolny okres na rekreację. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Spodziewaj się przyjemnej wizyty znajomego z innego miasta. Bykowi wyjątkowo będzie sprzyjało powodzenie w życiu uczuciowym, jeśli nie przegapi, dwóch najbliższych, nadchodzących dni. Złym omenem może okazać się szklany przedmiot w torbie członka rodziny. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Niedługo pojawi się w twojej głowie wola spotkania i tym razem ma możliwość do spełnienia, w związku z tym najwyższy czas na nowe zakupy. Nawet jeśli niedawno dosięgły Cię nieciekawe choroby to w nadchodzących dniach dzięki wsparciu znajomych powinieneś liczyć na poprawę. Pozycja centralna Saturna w znaku Byka która w przeszłości miała miejsce już za kilka dni wpłynie na Twoje życie słabym działaniem. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Byk ma na początku tego tygodnia obserwować bardzo starannie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Byka korzystny do podjęcia decyzji w sprawach materialnych. Działasz tak długo, że znajomi nie mogą ci pomóc. Już niedługo zaistnieje w twojej głowie chęć zmian i tym razem będzie miała możliwość realizacji, dlatego też już czas na ciekawe zakupy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Wydarzenia będą dziać się w szybkim czasie, tak jakby od lat na to czekały. Bykowi nad podziw dobrze będzie sprzyjało szczęście w hazardzie, jeśli nie prześpi czterech najbliższych, nadchodzących dni. Ten tydzień dla Byka to zaczątek jedynego w swoim rodzaju rozdziału, jest okazja więc zacząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc z posiadanej wiedzy oraz informacji. ...
więcej i więcej »

stopka