horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 3 grudnia 2018 do dnia 9 grudnia 2018

linia_poziom

Byk Twoja brakująca połóweczka Wagi - najlepszy horoskop tygodniowy

Byk Twoja brakująca połóweczka Wagi

Bykowi nie będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu ziemi. Plany będą dziać się w spodziewanym tempie, jakby od jakiegoś czasu na to czekały. Spróbuj w najbliższym czasie skupić się na sprawach powiązanych ze swoją pracą. Musisz być czujny bo sporo incydentów związanych z pracą będzie się toczyło wokół ciebie. Możliwe, że wpływ Wenus na znak Byka będzie miał oddziaływanie na twoją pracę.

Bykowi niespodziewane będzie dopisywało szczęście w w sprawach zawodowych, jeśli nie prześpi trzech najbliższych, nadchodzących dni. Dla Byka nadchodzący czas będzie okresem spodziewanego, słabnącego zainteresowania ze strony ludzi po których dotąd nic takiego nie można było się spodziewać. Dzięki odpowiedniemu ułożeniu Saturna nadchodzący tydzień, przyniesie Bykowi wiele niespodzianek, czyżby nowa praca?.W nadchodzącym tygodniu Byk poczuje, iż z pomocą przyjaciół nie ma rzeczy niemożliwych. do zrealizowania. Najbliższy tydzień w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych biznesowych kontaktów. Ale dzięki wpływom Merkurego będziesz miał szansę z czasem ukończyć wszystkie cele.

Jeżeli ostatnimi czasy gnębiły Ciebie różne dolegliwości to w nadchodzących dniach dzięki wsparciu sprzyjających Ci energii możesz spodziewać się poprawy. Wiarygodna osoba w nadchodzącym czasie poprosi Ciebie o kredyt, jeśli nie chcesz skończyć tej znajomości pomóż tej osobie. Pij nieco więcej soków, wbrew pozorom napoje od czasu do czasu wpływają bezpośrednio na Twoje ciało.

Materialnie nadchodzące dni będą czasem dużych szans. Masz obecnie możliwość podreperować nie tylko własne samopoczucie, lecz także układy z przyjaciółmi. W najbliższych dniach spróbuj rozmyślnie dzielić czas między uczuciami oraz sferą zawodową, a Jowisz pomoże uniknąć Tobie zbędnych emocji.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Jeśli sami się szanujemy nie oczekujmy od znajomych pomocy. Przygotuj się starannie na sobotę, może znajdziesz czas żeby zabrać się z rodziną do kina. ... więcej i więcej »

Byk Rozmyślasz się tak szybko, że pozostali nie umieją za Tobą nadążyć. Zmiany będą przebiegać w gwałtownym czasie, tak jakby od jakiegoś czasu miało to nastąpić. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Przyszły tydzień dla Bliźniąt to początek niepowtarzalnego rozdziału, można zatem zacząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc z posiadanej mądrości oraz doświadczeń. Człowiek urodzony w tym znaku musi pamiętać, że nie istotne sprawy do załatwienia o których zapomina codziennie, w piątek przypomną o sobie i zabraknie już na nie czasu. ... więcej i więcej »

Rak W przyszłym tygodniu nie zalecane jest realizowanie dużych koncepcji, dużo lepiej zagospodarować wolny okres na odpoczynek. Doświadczysz, iż przez pomoc koleżanek nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych do załatwienia. ... więcej i więcej »

Lew W najbliższym czasie wykiełkuje w Tobie zamiar zmian i tym razem będzie miała możliwość realizacji, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć dawne sprawy. Pozytywnym znakiem będzie szklany przedmiot w dłoni osoby, której nie lubisz. ... więcej i więcej »

Panna Jowisz w układzie wraz z Plutonem będzie odpowiedzialny za to, iż Twoja zręczność fizyczna będzie lepsza aniżeli kondycja psychiczna. Spotka Ciebie głównie praca nad wsłuchaniem się w to co mówią inni. Aby sporo zrozumieć należy oddalić chłodne kalkulacje. ... więcej i więcej »

Waga Oczekuj ciekawej przygody ze strony bliskiego z innego miasta. W bieżącym tygodniu nie zalecane jest realizowanie skomplikowanych projektów, lepiej zagospodarować swój wolny czas na podróże. ... więcej i więcej »

Skorpion Wkrótce wykiełkuje w Tobie chęć przemian i tym razem ma szansę do pełnej realizacji, dlatego też najwyższy czas na nowe przygody. Doświadczysz, że dzięki pomocy przyjaciół nie będzie spraw niemożliwych do spełnienia. ... więcej i więcej »

Strzelec Wydarzenia będą dziać się w niespodziewanym tempie, jakby od lat na to czekały. Nadchodzący czas w pracy Strzelca, stanie się czasem podejmowania i lekcją odpowiedzialności za nie. Opłaci się zatem każdy wybór dokładnie rozważyć. Najbliższy tydzień będzie dla Strzelca wybitnie pracowitym czasem. Ale dzięki odpowiedniemu położeniu Marsa zdoła rozwikłać wszystkie formalności. ... więcej i więcej »

Koziorożec Złym znakiem może być szklanka wina na stole u osoby, którą lubisz. Przygotuj się umiejętnie na sobotę, może będziesz miał czas żeby wybrać się ze znajomymi na wycieczkę. ... więcej i więcej »

Wodnik W czwartek w południe dobra gwiazda nie będzie Tobie sprzyjać, dlatego więc dopasuj swoje działania o tej porze. Koniec tygodnia to właściwy okres do indywidualnych wypraw w trakcie których możesz spotkać kogoś na kogo czekasz. ... więcej i więcej »

Ryby O Rybie, możliwe, że o tobie, będzie się dużo mówiło w Twojej miejscowości. Wspólne działanie na Ciebie planety Neptun i Pluton oznacza zmniejszone szansę na porażkę. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Drobiazgowość i uporządkowanie ludzi spod znaku Byka zostaną na końcu tygodnia dostrzeżone, co może stać się początkiem z dawna spodziewanych roszad. Uważaj na to co jesz, jedzenie potrafi wpływać na nasze zachowanie, dlatego zwróć teraz szczególną uwagę na porzeczki, ponieważ mogą dać Ci dużo mocy. Merkury w koniunkcji wraz z Plutonem spowoduje, że Twoja zręczność fizyczna będzie lepsza niż sprawność umysłowa. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Niedługo pojawi się w Tobie zamiar zmian i tym razem będzie miała szansę do pełnej realizacji, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć dawne wydarzenia. Bykowi będzie sprzyjać pomoc żywiołu powietrza. Ważna kobieta w niedługim okresie czasu zwróci się do Ciebie o kredyt, jeśli nie chcesz zaprzepaścić relacji towrzyskiej odmów tej osobie. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Oczekuj niespodziewanej niespodzianki od gościa z innego miasta. Zacznij zauważać z kim masz kontakty, uważnie przeanalizuj czy to dla Ciebie dobre relacje. Konstelacja Byka chwilowo będzie w niekorzystnym układzie z Wenus co będzie oddziaływać na życie przyjaciół. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Przekonasz się, że przez wsparcie koleżanek nie będzie spraw niemożliwych do załatwienia. Dzięki pozytywnemu położeniu Jowisza nadchodzący tydzień, przyniesie Bykowi długo oczekiwanych niespodzianek, czyżby nowa praca?.W nadchodzącym tygodniu Byk doświadczy, iż z pomocą rodziny nie ma kwestii niemożliwych. do urzeczywistnienia. Nadchodzący czas w pracy stanie pod znakiem ciężkich służbowych kontaktów. Lecz dzięki wpływom Marsa masz szansę na czas zakończyć swoje projekty. Egzaltacja Jowisza w znaku Byka która niedługo się wydarzy już za kilka dni wpłynie na Twoje życie słabym wpływem. ...
więcej i więcej »

stopka