horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 15 kwietnia 2019 do dnia 21 kwietnia 2019

linia_poziom

Byk Twoja brakująca połóweczka Strzelca - najlepszy horoskop tygodniowy

Byk Twoja brakująca połóweczka Strzelca

Uczuciowo najbliższe dni będą czasem straconych nadziei. Ponieważ sami się gubimy oczekujmy od pozostałych przykrości. Jowisz, który zazwyczaj przynosi pomyślność Bykowi, w najbliższym czasie nie będzie tak hojny, bądź gotowy spore rozgoryczenie.

W zbliżającym się tygodniu postaraj się dużo więcej czasu przesiadywać w pracy. W umyśle Byka narodzą się świeże pomysły zarobkowe. Dobrym omenem będzie stara książka w kieszeni osoby, którą lubisz. Autorytatywna kobieta w nadchodzącym okresie poprosi Ciebie o wsparcie, jeśli nie chcesz zaprzepaścić znajomości pomóż jej.

Spodziewaj się niespodziewanej wizyty członka rodziny z zagranicy. Wkrótce pojawi się w Twoim umyśle zamiar zmian i tym razem będzie miała możliwość do pełnej realizacji, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć dawne wydarzenia. Nadchodzi czas, by rozpocząć uzewnętrzniać własne przekonania. Pozostali postrzegają nas nie tak jak tego oczekujemy.

Najbliższy tydzień w pracy Byka, stanie się porą podejmowania ważnych decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Godzi się przeto każdy wybór skrupulatnie rozstrzygnąć.Tydzień będzie dla Byka wysoce pracowitym czasem. Jednak dzięki pozytywnemu ułożeniu Urana będzie w stanie rozwikłać wszystkie sprawy. Wzajemne oddziaływanie na Ciebie planety Jowisz i Pluton zapowiada zwiększone szansę na porażkę. Poczujesz, iż dzięki pomocy koleżanek nie będzie rzeczy niemożliwych do spełnienia.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Czeka na Barana przede wszystkim praca nad wsłuchaniem się w siebie. Żeby sporo zrozumieć powinno się oddalić emocje. O Baranie, ale nie o tobie, będzie się sporo plotkowało w Twojej okolicy. ... więcej i więcej »

Byk Uważaj by pić inne ilości wody, wbrew przekonaniom napoje czasami działają niematerialnie na Twoje przepływy energetyczne. Koniec tygodnia to dobry termin do samotnych wycieczek w trakcie których możesz odetchnąć od codzienności. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Słońce pomaga odnawianiu kontaktów osobistych. Uczysz się tak długo, że znajomi nie potrafią ci pomóc. ... więcej i więcej »

Rak Dla Raka nadchodzący czas to okres niespodziewanego, zwiększonego zainteresowania ze strony ludzi po których dotychczas niczego takiego nie można było oczekiwać. O Raku, ale nie o tobie, będzie się dużo mówiło przez Internet. ... więcej i więcej »

Lew Lew ma na początku tego tygodnia obserwować dokładnie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Lwa korzystny do podjęcia decyzji w sprawach finansowych. Nie oczekuj przyjemnej niespodzianki od znajomego dawno nie widzianego w Twoim domu. ... więcej i więcej »

Panna Spróbuj w nadchodzących dniach skupić się na wydarzeniach związanych z uczuciami. Koniecznie bądź uważny ponieważ wiele incydentów związanych z twoją rodziną będzie się toczyło przy tobie. Możliwe, że wpływ Marsa na znak Panny będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. Piątek to właściwy termin do indywidualnych spacerów w trakcie których możesz odetchnąć od codzienności. ... więcej i więcej »

Waga Szczęśliwy Numer w czasie tego tygodnia to 13. Jeśli myślisz o kupnie domu, aktualnie jest to genialny czas na takowe postanowienia. ... więcej i więcej »

Skorpion W piątek w południe Twój znak zodiaku będzie Tobie sprzyjać, w związku z tym przemyśl swoje działania na ten czas. Skorpion ma tendencję do nie dawania innym prawa do głosu. Mimo to w piątek szczególnie zwróć uwagę na ludzi którym możesz pomóc oddając im czas by coś zrobiły samemu. ... więcej i więcej »

Strzelec W zbliżającym się tygodniu nie jest wskazane realizowanie skomplikowanych przedsięwzięć, bardziej opłaca się zagospodarować swój wolny okres na odpoczynek. Astrologiczne obliczenia mówią, że Strzelcowi teraz nic nie powinno przeszkodzić w zdobyciu pieniędzy. ... więcej i więcej »

Koziorożec Księżyc ustawi się w takim układzie do Wenus że wykonanie postanowień będzie nieco przyspieszone. Człowiek urodzony pod tym znakiem musi nie zapominać, że na pozór nie istotne sprawy do załatwienia które odkłada każdego dnia, pod koniec tygodnia dadzą znać o sobie i może już zabraknąć na nie czasu. ... więcej i więcej »

Wodnik Mars, który częstokroć dostarcza dobrą passę Wodnikowi, w najbliższym tygodniu nie zamierza być tak łaskawy, czeka Ciebie spore rozczarowanie. Oczekuj niespodziewanej przygody ze strony członka rodziny dawno nie widzianego w Twoim domu. ... więcej i więcej »

Ryby Człowiek urodzony pod tym znakiem musi pamiętać, że mało znaczące drobiazgi o których zapomina codziennie, w sobotę przypomną o sobie i zabraknie już na nie czasu. W nadchodzącym tygodniu postaraj się więcej godzin przesiadywać na siłowni. W umyśle Ryby pojawią się nowe idee zarobkowe. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Wkrótce narodzi się w Twoim umyśle wola spotkania i tym razem będzie miała możliwość spełnienia, w związku z tym już czas na oczekujące Cię wyznania. Spotka Byka teraz praca nad zrozumieniem to co mówią inni. Aby Wszystko zrozumieć powinno się wziąć pod uwagę uczucia. Zakończ rozgrzebywać dawne dzieje, a dojrzyj przyszłość, oraz podtrzymuj stosunki towarzyskie, bo niebawem mogą być użyteczne. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Byk ma w tym tygodniu obserwować uważnie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Byka korzystny do podjęcia decyzji w sprawach niematerialnych. Słońce ustawi się w takim układzie względem Saturna że spełnienie planów może okazać się nieznacznie ułatwione. Plany będą dziać się w spodziewanym czasie, jakby od lat miało to nastąpić. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Człowiek urodzony pod tym znakiem musi nie zapominać, że na pozór mało znaczące drobiazgi które zostawia na później każdego dnia, w piątek dadzą znać o sobie i może już zabraknąć na nie czasu. Staranność i uporządkowanie ludzi spod znaku Byka zostaną na końcu tygodnia docenione, co będzie początkiem z dawna spodziewanych zmian. Byk ma pod koniec tego tygodnia słuchać bardzo dokładnie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Byka sprzyjający do podjęcia kroków w sprawach uczuciowych. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Tydzień nie sprzyja poszukiwaniu szczęścia i małym modyfikacjom zamiarów. Przyszły tydzień dla Byka to start jedynego w swoim rodzaju etapu, można zatem rozpocząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc z posiadanej mądrości i informacji. W weekend postaraj się sprawiedliwie dzielić wolny czas między sferą emocjonalną i sferą zawodową, a Mars pomoże uniknąć Ci niepotrzebnych wrażeń. ...
więcej i więcej »

stopka