horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 marca 2019 do dnia 17 marca 2019

linia_poziom

Byk Twoja brakująca połóweczka Strzelca - najlepszy horoskop tygodniowy

Byk Twoja brakująca połóweczka Strzelca

Zastanawiasz się tak długo, że inni nie mogą dotrzymać ci kroku. O ile myślisz o nowej pracy, obecnie jest to doskonały okres na takie decyzje. Skończ rozgrzebywać minione czasy, natomiast zauważ przyszłość, oraz dbaj o układy, bo już za parę dni mogą się przydać.

Tydzień sprzyja szukaniu miłosci oraz dużym modyfikacjom celów. Jowisz w zestawieniu wraz z Plutonem sprawi, że Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza aniżeli kondycja psychiczna. Sprzyjający Tobie numer na ten tydzień to 2.

Człowiek urodzony pod tym znakiem musi nie zapominać, że na pozór mało znaczące zadania o których zapomina każdego dnia, pod koniec tygodnia okażą się istotne i może już zabraknąć na nie czasu. Drobiazgowość i sumienność osób spod znaku Byka zostaną na końcu tygodnia dostrzeżone, co będzie przyczyną dawno oczekiwanych roszad. Egzaltacja Jowisza w znaku Byka która w przeszłości miała miejsce już za kilka dni da o sobie znać negatywnym działaniem.

Księżyc znajdzie się w takim układzie względem Wenus że wykonanie zamiarów będzie nieznacznie ułatwione. Spotęgowane wpływanie na Ciebie planety Jowisz oraz Pluton oznacza zmniejszone nadzieje na sukces. O Byku, ale nie o tobie, będzie się dużo plotkowało w Twojej miejscowości.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Liczba na która musisz uważać na ten tydzień to 29. Oczekuj niespodziewanej zmiany ze strony bliskiego z innego miasta. ... więcej i więcej »

Byk Najsłabszym dniem na sprawy urzędowe będzie prawdopodobnie środa. Byk ma na początku tego tygodnia słuchać dokładnie innych. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Byka odpowiedni do podjęcia decyzji w sprawach życiowych. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Na weekend postaraj się rozmyślnie rozdzielić wolny czas między uczuciami i sferą zawodową, a Uran pomoże uniknąć Tobie nieoczekiwanych zdarzeń. Dzięki odpowiedniemu ułożeniu Księżyca najbliższy tydzień, da Bliźniętom wiele atrakcji, czyżby podwyżka?.W nadchodzącym tygodniu Bliźnięta doświadczy, że przy pomocy rodziny nie mają marzeń niemożliwych. do urzeczywistnienia. Nadchodzący tydzień w pracy stanie pod znakiem ważnych biznesowych spotkań. Jednak dzięki wpływom Saturna będziesz miał szansę pomyślnie zakończyć swojecele. ... więcej i więcej »

Rak Masz dużą nadzieję znaleźć pewien, brakujący element do skomplikowanej mozaiki którą jest twoje życie wewnętrzne. Pluton, który częstokroć dostarcza szczęście Rakowi, w najbliższym okresie nie będzie tak łaskawy, przygotuj się na spore rozczarowanie. ... więcej i więcej »

Lew W przyszłym czasie nie polecane jest rozpoczynanie dużych koncepcji, bardziej opłaca się zagospodarować wolny czas na rekreację. Przyszły tydzień dla Lwa to początek jedynego w swoim rodzaju etapu, jest okazja zatem zacząć wszystko od nowa, korzystając ze swojej mądrości lub informacji. ... więcej i więcej »

Panna Najbliższy czas w pracy Panny, stanie się porą podejmowania istotnych decyzji i nauki odpowiedzialności za nie. Należy przeto każdorazowy wybór skrupulatnie przemyśleć. Najbliższy tydzień będzie dla Panny wybitnie pracowitym okresem Jednak dzięki pozytywnemu ułożeniu Jowisza zdoła rozstrzygnąć wszystkie sprawy. Staranność i pedantyzm ludzi spod znaku Panny nie zostaną na początku tygodnia docenione, co będzie źródłem od dawna oczekiwanych roszad. ... więcej i więcej »

Waga Nadejdzie wkrótce dzień, żeby zacząć inaczej uzewnętrzniać własne myśli. Pozostali widzą nas nie tak jak tego oczekujemy. Najbliższy czas w pracy Wagi, stanie się porą podejmowania decyzji i lekcją odpowiedzialności za nie. Opłaci się więc każdy wybór skrupulatnie przemyśleć. Nadchodzący tydzień okaże się dla Wagi wielce aktywnym okresem Ale dzięki odpowiedniemu położeniu Księżyca zdoła rozwikłać wszystkie sprawy. ... więcej i więcej »

Skorpion Zakończ rozgrzebywać przeszłość, natomiast dostrzeż to co teraz, i podtrzymuj znajomości, bo niebawem mogą być pomocne. Koniec tygodnia to dobry okres do samotnych wycieczek w czasie których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. ... więcej i więcej »

Strzelec Wolne kobiety spod znaku Strzelca w najbliższym okresie czasu będą miały szansę na spotkanie drugiej połówki na zawsze. Wkrótce narodzi się w twojej głowie wizja zmian i tym razem ma szansę do spełnienia, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć byłe wydarzenia. ... więcej i więcej »

Koziorożec Przygotuj się umiejętnie na wypoczynek, nie wykluczone, że znajdziesz czas żeby zabrać się z ukochaną osobą za miasto. Nadchodzący tydzień dla Koziorożca to początek nowego rozdziału, można więc zacząć wszystko od nowa, czerpiąc z wiedzy oraz doświadczeń. ... więcej i więcej »

Wodnik Konstelacja Wodnika nadal będzie w ciekawym ustawieniu z Marsem co będzie oddziaływać na sprawy przyjaciół. Księżyc nie sprzyja odnawianiu kontaktów osobistych. ... więcej i więcej »

Ryby Księżyc ustawi się w takim układzie do Marsa że spełnienie zamiarów będzie bardzo opóźnione. Mars pomaga w rozwiązywaniu problemów towarzyskich. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Plany będą przebiegać w powolnym tempie, jakby od jakiegoś czasu do tego się przymierzały. Wzajemne wpływanie na siebie planety Jowisz oraz Saturn zapowiada zmniejszone nadzieje na sukces. Zwróć uwagę by pić nieco mniej piwa, to zadziwiające, ale płyny od czasu do czasu wpływają mocno na Twoje zachowanie. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Znaki na niebie pokazują, że Bykowi teraz nic nie powinno przeszkodzić w odzyskaniu majątku. Zwracaj uwagę z kim się spotykasz, uważnie przeanalizuj czy to dla Ciebie dobre kontakty. Nawet jeśli ostatnimi czasy trapiły Ciebie przeróżne choroby to w nadchodzących dniach dzięki pomocy znajomych powinieneś spodziewać się poprawy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Najbliższy czas w pracy Byka, stanie się porą podejmowania ważnych decyzji oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Opłaca się przeto każdy wybór skrupulatnie przeanalizować .Tydzień stanie się dla Byka wielce aktywnym okresem Jednak dzięki pozytywnemu położeniu Merkurego zdoła wyjaśnić wszystkie formalności. Materialnie ten tydzień będzie czasem na zmiany. Zakończ przywoływać minione czasy, a doceń to co teraz, i pielęgnuj stosunki towarzyskie, gdyż już za parę dni mogą być pomocne. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Byk ma tendencję do nie dopuszczania innych do głosu. Dlatego też w środę wyjątkowo odszukaj ludzi którym możesz pomóc dając im czas aby coś powiedziały. Pamiętaj aby do piątku pozałatwiać wszelkie ważne rzeczy. Opatrzność być może w najbliższym czasie wynagrodzi Ci troski, które otrzymałeś w poprzednim tygodniu. Jeżeli ostatnimi czasy dosięgły Ciebie różne choroby to w tym tygodniu dzięki pomocy znajomych możesz oczekiwać polepszenia . ...
więcej i więcej »

stopka