horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 lutego 2019 do dnia 17 lutego 2019

linia_poziom

Byk Twoja brakująca połóweczka Strzelca - najlepszy horoskop tygodniowy

Byk Twoja brakująca połóweczka Strzelca

Niedługo pojawi się w Tobie zamiar zmian i tym razem będzie miała szansę realizacji, dlatego też już czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze sprawy. Nie spędzaj czasu godzinami przed laptopem, zamiast tego udaj się na aktywną wycieczkę nad wodę. Bykowi wyjątkowo będzie sprzyjało powodzenie w grach losowych, jeśli nie przegapi, czterech najbliższych, nadchodzących dni.

Konstelacja Byka ciągle będzie w rzadkim układzie z Marsem co będzie oddziaływać na życie rodziny. Słońce ułoży się w takim położeniu do Wenus że wykonanie postanowień może okazać się bardzo opóźnione. Pamiętaj! Od środy do piątku będzie ci przypominał o sobie kolor pomarańczowy, badaj swoje otoczenie pod tym kątem.

W poniedziałek rano Twój znak zodiaku będzie Ci sprzyjać, dlatego też zmień swoje działania w tym czasie. Staranność i sumienność osób spod znaku Byka zostaną na początku tygodnia zauważone, co stanie się przyczyną dawno oczekiwanych zmian. Nadchodzi okres, by zacząć głośno uzewnętrzniać swoje przekonania. Członkowie rodziny widzą nas nie tak jak tego chcielibyśmy.

W poniedziałek znajomy pogorszy Tobie , ale do soboty, jeśli będziesz spokojnie robić swoje, wszytko zapewne wróci do porządku. Nawet jeśli ostatnio trapiły Ciebie różne choroby to w tym tygodniu dzięki pomocy układu planet możesz liczyć na poprawę. W najbliższych dniach spróbuj sprawiedliwie dzielić swój czas między uczuciami i sferą zawodową, a Uran pomoże uniknąć Tobie nieoczekiwanych zdarzeń.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Osoby nie będące w związku spod znaku Barana w najbliższym tygodniu będą miały sprzyjające okoliczności na znalezienie partnera na całe życie. Przestań analizować minione czasy, a zwróć uwagę na przyszłość, i pielęgnuj układy, ponieważ niedługo mogą się przydać. ... więcej i więcej »

Byk Bykowi będzie sprzyjać pomoc żywiołu ziemi. Byk ma zwyczaj zabierania innym głosu. Dlatego też w czwartek szczególnie znajdź osoby którym możesz pomóc dając im czas aby coś powiedziały. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Dlatego, że sami się szanujemy oczekujmy od innych zrozumienia. Zastanawiasz się tak niestandardowo, że inni nie mogą za Tobą nadążyć. ... więcej i więcej »

Rak Oczekuje na Raka głównie praca nad wsłuchaniem się w bliskich. Aby Wszystko ogarnąć powinno się zaangażować dotychczasowe przekonania. Jeżeli fantazjujesz o własnym biznesie, to właśnie jest to świetny okres na takie postanowienia. ... więcej i więcej »

Lew Tydzień sprzyja poszukiwaniu szczęścia oraz ostrożnym modyfikacjom zamiarów. Masz sporą nadzieję odnaleźć jeden, poszukiwany kawałek do skomplikowanej konstrukcji którą jest twój własny świat. ... więcej i więcej »

Panna Zwróć uwagę z kim się zadajesz i dokładnie przeanalizuj czy to dla Twojej osoby odpowiednie relacje. Księżyc nie sprzyja w rozwiązywaniu problemów osobistych. ... więcej i więcej »

Waga Nie przesiaduj do późna przed telewizorem, zamiast tego udaj się na krótką wędrówkę do lasu. W najbliższym czasie odbędzie się umysłowa podróż, na której zdasz sobie sprawę, że Twoja krytyka przyjaciół jest nieprawdziwa. ... więcej i więcej »

Skorpion W czwartek wieczorem układ gwiazd będzie Ci sprzyjać, w związku z tym dopasuj swoje działania na ten dzień. Zacznij zauważać z kim się spotykasz, uważnie rozważ czy to dla Ciebie dobre relacje. ... więcej i więcej »

Strzelec Jowisz sprzyja odnawianiu kontaktów osobistych. Nawet jeśli w ostatnich dniach dosięgły Ciebie przeróżne dolegliwości to w nadchodzących dniach dzięki ingerencji znajomych możesz liczyć na poprawę. ... więcej i więcej »

Koziorożec Nie spędzaj czasu do późna przed komputerem, zamiast tego idź na krótką wędrówkę w góry. W przyszłym tygodniu nie zalecane jest rozpoczynanie trudnych projektów, lepiej przeznaczyć wolny okres na wypoczynek. ... więcej i więcej »

Wodnik Słońce sprzyja w załatwianiu spraw towarzyskich. Nie przesiaduj wiecznie przed ekranem komputera, zamiast tego idź na szybką wycieczkę w teren. ... więcej i więcej »

Ryby Jeżeli sami się nie szanujemy nie oczekujmy od znajomych pomocy. Dzięki pozytywnemu układowi Merkurego nadchodzący tydzień, przyniesie Rybie dużo niespodzianek, czyżby nowa praca?.W tym tygodniu Ryby doświadczy, iż z pomocą rodziny nie mają kwestii niemożliwych. do urzeczywistnienia. Najbliższy tydzień w pracy stanie pod znakiem ciężkich służbowych spotkań. Ale dzięki wpływom Jowisza masz szansę pomyślnie ukończyć swoje projekty. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Zwróć uwagę z kim wiążą Cię relacje służbowe i dokładnie rozważ czy to dla Ciebie odpowiednie relacje. Mars, który systematycznie przynosi pomyślność Bykowi, w najbliższym czasie nie zamierza być tak szczodry, czeka Ciebie duże niepowodzenie. Choćby niedawno trapiły Ciebie nieciekawe dolegliwości to w tym tygodniu dzięki pomocy układu planet możesz oczekiwać polepszenia . ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Interesuj się tym co spożywasz, posiłki potrafią działać na zachowanie, toteż zwracaj przez najbliższe dni uwagę na pomarańcze, ponieważ mogą zapewnić ci sporo energii. Byk ma pod koniec tego tygodnia obserwować bardzo uważnie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Byka odpowiedni do podjęcia decyzji w sprawach majątkowych. Nie spędzaj czasu zbyt długo przed telewizorem, zamiast tego udaj się na długą wycieczkę nad wodę. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Przygotuj się dobrze do weekendu, nie wykluczone, że znajdziesz czas żeby zabrać się z ukochaną osobą na wycieczkę. W poniedziałek wieczorem szczęście nie będzie Ci sprzyjać, dlatego też przemyśl swoje działania na ten dzień. W wtorek znajomy pogorszy Ci , ale do soboty, jeżeli będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko zapewne wróci do normy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Bykowi przeciętnie będzie dopisywało szczęście w w sprawach zawodowych, ale pod warunkiem, że nie przegapi, trzech najbliższych, nadchodzących dni. Tydzień sprzyja robieniu porządków oraz ostrożnym modyfikacjom planów. Drobiazgowość i uporządkowanie ludzi spod znaku Byka zostaną na początku tygodnia zauważone, co może stać się początkiem z dawna oczekiwanych zwrotów w Twoim życiu. ...
więcej i więcej »

stopka