horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 7 stycznia 2019 do dnia 13 stycznia 2019

linia_poziom

Byk Twoja brakująca połóweczka Strzelca - najlepszy horoskop tygodniowy

Byk Twoja brakująca połóweczka Strzelca

Jowisz sprzyja w załatwianiu spraw miłosnych. Nie przesiaduj wiecznie przed komputerem, zamiast tego udaj się na krótką wędrówkę do lasu. Jeżeli sami się szanujemy spodziewajmy się od znajomych pomocy.

Dokładność i pedantyzm ludzi spod znaku Byka zostaną na końcu tygodnia zauważone, co stanie się przyczyną z dawna spodziewanych zmian. Bykowi niespodziewane będzie sprzyjało powodzenie w w sprawach zawodowych, ale pod warunkiem, że nie prześpi dwóch najbliższych, nadchodzących dni. W nadchodzącym okresie nie jest wskazane realizowanie trudnych koncepcji, lepiej zagospodarować wolny okres na rekreację.

Bykowi będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu wody. W najbliższych dniach spróbuj sprawiedliwie podzielić wolny czas pomiędzy uczuciami i sferą zawodową, a Uran pomoże uniknąć Tobie niepotrzebnych wrażeń. Piątek to właściwy okres do samotnych wycieczek podczas których możesz odetchnąć od codzienności.

Byk ma pod koniec tego tygodnia obserwować dokładnie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Byka odpowiedni do podjęcia decyzji w sprawach uczuciowych. Wiele znaczącym omenem okaże się drobna moneta w torbie członka rodziny. Czeka na Byka przede wszystkim praca nad wsłuchaniem się w bliskich. Żeby chociaż cześć zrozumieć powinno się wziąć pod uwagę chłodne kalkulacje.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Słońce ustawi się w takim położeniu w stosunku do Saturna że zrealizowanie postanowień okaże się bardzo utrudnione. Baranowi nie będzie sprzyjać wsparcie żywiołu ziemi. ... więcej i więcej »

Byk Gwiazdozbiór Byka nadal będzie w sprzyjającym układzie z Marsem co będzie oddziaływać na sprawy codzienne. Nawet jeśli ostatnio dosięgły Ciebie różne choroby to teraz dzięki wsparciu układu planet powinieneś liczyć na poprawę. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Przyszły tydzień dla Bliźniąt to start jedynego w swoim rodzaju rozdziału, jest okazja zatem zacząć wszystko od nowa, czerpiąc ze swojej wiedzy oraz informacji. Spróbuj tego tygodnia skoncentrować się na przeżyciach powiązanych z uczuciami. Koniecznie bądź czujny ponieważ dużo incydentów związanych z pracą będzie się toczyło przy tobie. Możliwe, że wpływ Plutona na znak Bliźniąt będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. ... więcej i więcej »

Rak W nadchodzącym okresie postaraj się dużą ilość czasu przesiadywać w pracy. W myślach Raka narodzą się nowe pomysły finansowe. W najbliższych dniach naucz się rozmyślnie dzielić wolny czas między sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a Pluton pomoże uniknąć Ci nieoczekiwanych wrażeń. ... więcej i więcej »

Lew Zmieniasz się tak niestandardowo, że pozostali nie umieją dotrzymać ci kroku. Spróbuj w nadchodzących dniach skupić się na wydarzeniach powiązanych ze swoim życiem zawodowym. Musisz być uważny gdyż dużo incydentów powiązanych z pracą będzie się toczyło blisko ciebie. Prawdopodobnie wpływ Saturna na znak Lwa będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. ... więcej i więcej »

Panna Przychodzi czas, by zacząć aktywnie wyrażać własne uczucia. Bliscy widzą nas nie tak jak tego chcielibyśmy. Tydzień sprzyja robieniu porządków oraz niespodziewanym modyfikacjom zamiarów. ... więcej i więcej »

Waga Dla Wagi najbliższy tydzień będzie okresem spodziewanego, słabnącego zainteresowania ze strony ludzi po których dotąd nic takiego nie można było oczekiwać. Księżyc znajdzie się w takim położeniu względem Marsa że zrealizowanie zamiarów będzie nieco utrudnione. ... więcej i więcej »

Skorpion Skorpionowi będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu wody. Masz obecnie sposobność poprawić nie tylko swoje wnętrze, ale również układy z rodziną. ... więcej i więcej »

Strzelec Poczujesz, iż przez wsparcie rodziców nie ma rzeczy niemożliwych do załatwienia. Konstelacja Strzelca nadal będzie w rzadkim układzie z Saturnem co będzie oddziaływać na sprawy rodziny. ... więcej i więcej »

Koziorożec Liczba na która musisz uważać na ten tydzień to 35. Przyglądaj się temu co spożywasz, jedzenie potrafi działać na nasze zachowanie, dlatego zwróć przez najbliższe dni szczególną uwagę na orzechy włoskie, one mogą dostarczyć ci dużo sił witalnych. ... więcej i więcej »

Wodnik Pamiętaj! Przez cały tydzień będzie ci groził kolor czarny, oglądaj świat dookoła pod tym kątem. Wodnik ma zwyczaj zabierania innym głosu. Dlatego też we wtorek szczególnie znajdź znajomych którym możesz pomóc oddając im czas by coś zrobiły samemu. ... więcej i więcej »

Ryby Najlepsza liczba w czasie tego tygodnia to 53. W zbliżającym się okresie nie zalecane jest wykonywanie trudnych przedsięwzięć, dużo lepiej przeznaczyć wolny okres na rekreację. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Niedługo wykiełkuje w Tobie zamiar zmian i tym razem będzie miała szansę realizacji, dlatego też już czas zamknąć zakończyć dawne wydarzenia. Byk ma w tym tygodniu słuchać bardzo starannie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Byka sprzyjający do podjęcia kroków w sprawach materialnych. Nawet jeśli ostatnio trapiły Cię przeróżne przypadłości to w nadchodzących dniach dzięki pomocy układu planet możesz spodziewać się poprawy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Nie zapomnij! Od środy do piątku będzie ci przypominał o sobie kolor czerwony, oglądaj przedmioty, które dostajesz, pod tym kątem. Najlepsza liczba w czasie tego tygodnia to 2. Jeżeli myślisz o nowej pracy, to teraz jest to wspaniały etap na tego typu wyzwania. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

O Byku, być może o tobie, będzie się dużo plotkowało przez Internet. Wydarzenia będą działy się w niespodziewanym tempie, tak jakby od lat miało to nastąpić. W nadchodzącym czasie nie polecane jest realizowanie trudnych przedsięwzięć, lepiej przeznaczyć swój wolny czas na sport. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Przychodzi czas, żeby rozpocząć spokojniej uzewnętrzniać swoje myśli. Pozostali widzą nas nie tak jak tego chcielibyśmy. Gwiazdozbiór Byka krótkotrwale będzie w niekorzystnym ustawieniu z Uranem co wpłynie na sprawy intymne. O Byku, możliwe, że o tobie, będzie głośno się plotkowało w Twojej okolicy. ...
więcej i więcej »

stopka