horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 3 grudnia 2018 do dnia 9 grudnia 2018

linia_poziom

Byk Twoja brakująca połóweczka Strzelca - najlepszy horoskop tygodniowy

Byk Twoja brakująca połóweczka Strzelca

Pozytywnym omenem stanie się drobna moneta w szufladzie przyjaciela. Byk ma zwyczaj zabierania innym głosu. Mimo to w niedzielę szczególnie odszukaj znajomych którym możesz pomóc dając im szansę by coś zrobiły samemu. Pamiętaj aby do czwartku załatwiać wszelkie istotne formalności. Opatrzność być może niedługo wynagrodzi Ci straty, które doznałeś w ostatnim czasie.

Jeśli sami się szanujemy nie oczekujmy od innych szacunku. Oczekuje na Ciebie głównie praca nad wsłuchaniem się w bliskich. Żeby Wszystko ogarnąć powinno się wziąć pod uwagę chłodne kalkulacje. W zbliżającym się tygodniu staraj się dużo więcej godzin spędzać na ćwiczeniach. W myślach Byka pojawią się świeże pomysły zarobkowe.

Zaprzestań wspominać dawne zdarzenia, natomiast dostrzeż teraźniejszość, oraz pielęgnuj koneksje, gdyż wkrótce mogą być przydatne. Uważaj by pić nieco więcej wody, to zadziwiające, ale napoje od czasu do czasu wpływają bezpośrednio na Twoje samopoczucie. Zmiany będą dziać się w łagodnym czasie, tak jakby od dawna miało to nastąpić.

Bykowi będzie sprzyjać pomoc żywiołu ziemi. Nie spędzaj czasu godzinami przed telewizorem, lepiej idź na szybką wędrówkę do lasu. Niedługo zaistnieje w twojej głowie chęć przemian i tym razem ma możliwość do pełnej realizacji, dlatego też najwyższy czas na oczekujące Cię przygody.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Jeśli sami się szanujemy nie oczekujmy od znajomych pomocy. Przygotuj się starannie na sobotę, może znajdziesz czas żeby zabrać się z rodziną do kina. ... więcej i więcej »

Byk Rozmyślasz się tak szybko, że pozostali nie umieją za Tobą nadążyć. Zmiany będą przebiegać w gwałtownym czasie, tak jakby od jakiegoś czasu miało to nastąpić. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Przyszły tydzień dla Bliźniąt to początek niepowtarzalnego rozdziału, można zatem zacząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc z posiadanej mądrości oraz doświadczeń. Człowiek urodzony w tym znaku musi pamiętać, że nie istotne sprawy do załatwienia o których zapomina codziennie, w piątek przypomną o sobie i zabraknie już na nie czasu. ... więcej i więcej »

Rak W przyszłym tygodniu nie zalecane jest realizowanie dużych koncepcji, dużo lepiej zagospodarować wolny okres na odpoczynek. Doświadczysz, iż przez pomoc koleżanek nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych do załatwienia. ... więcej i więcej »

Lew W najbliższym czasie wykiełkuje w Tobie zamiar zmian i tym razem będzie miała możliwość realizacji, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć dawne sprawy. Pozytywnym znakiem będzie szklany przedmiot w dłoni osoby, której nie lubisz. ... więcej i więcej »

Panna Jowisz w układzie wraz z Plutonem będzie odpowiedzialny za to, iż Twoja zręczność fizyczna będzie lepsza aniżeli kondycja psychiczna. Spotka Ciebie głównie praca nad wsłuchaniem się w to co mówią inni. Aby sporo zrozumieć należy oddalić chłodne kalkulacje. ... więcej i więcej »

Waga Oczekuj ciekawej przygody ze strony bliskiego z innego miasta. W bieżącym tygodniu nie zalecane jest realizowanie skomplikowanych projektów, lepiej zagospodarować swój wolny czas na podróże. ... więcej i więcej »

Skorpion Wkrótce wykiełkuje w Tobie chęć przemian i tym razem ma szansę do pełnej realizacji, dlatego też najwyższy czas na nowe przygody. Doświadczysz, że dzięki pomocy przyjaciół nie będzie spraw niemożliwych do spełnienia. ... więcej i więcej »

Strzelec Wydarzenia będą dziać się w niespodziewanym tempie, jakby od lat na to czekały. Nadchodzący czas w pracy Strzelca, stanie się czasem podejmowania i lekcją odpowiedzialności za nie. Opłaci się zatem każdy wybór dokładnie rozważyć. Najbliższy tydzień będzie dla Strzelca wybitnie pracowitym czasem. Ale dzięki odpowiedniemu położeniu Marsa zdoła rozwikłać wszystkie formalności. ... więcej i więcej »

Koziorożec Złym znakiem może być szklanka wina na stole u osoby, którą lubisz. Przygotuj się umiejętnie na sobotę, może będziesz miał czas żeby wybrać się ze znajomymi na wycieczkę. ... więcej i więcej »

Wodnik W czwartek w południe dobra gwiazda nie będzie Tobie sprzyjać, dlatego więc dopasuj swoje działania o tej porze. Koniec tygodnia to właściwy okres do indywidualnych wypraw w trakcie których możesz spotkać kogoś na kogo czekasz. ... więcej i więcej »

Ryby O Rybie, możliwe, że o tobie, będzie się dużo mówiło w Twojej miejscowości. Wspólne działanie na Ciebie planety Neptun i Pluton oznacza zmniejszone szansę na porażkę. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Bykowi nie będzie sprzyjać wsparcie żywiołu wody. Ponieważ sami się cenimy nie spodziewajmy się od innych przykrości. Znajoma kobieta w niedługim okresie zwróci się do Ciebie o kredyt, jeśli nie chcesz stracić tej przyjaźni odmów tej osobie. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Zastanawiasz się tak nietypowo, że pozostali nie potrafią cię zrozumieć. W piątek po południu układ gwiazd nie będzie Tobie sprzyjać, dlatego też dopasuj swoje plany na ten dzień. Single spod znaku Byka w nadchodzącym czasie będą miały sposobność na odnalezienie partnera na długie lata. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Księżyc ustawi się w takim układzie do Wenus że zrealizowanie postanowień może okazać się bardzo ułatwione. Przyglądaj się temu co jesz, jedzenie potrafi działać na nasze zachowanie, toteż zwracaj w tym tygodniu szczególną uwagę na jagody, one mogą dostarczyć ci dużo sił witalnych. Tydzień w firmie Byka, okaże się czasem podejmowania oraz nauki odpowiedzialności za nie. Godzi się przeto każdy wybór dokładnie. Nadchodzący tydzień stanie się dla Byka wielce aktywnym okresem Jednak dzięki pozytywnemu położeniu Marsa będzie w stanie rozwikłać wszystkie sprawy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Bykowi niespodziewane będzie dopisywało szczęście w miłości, ale pod warunkiem, że nie przegapi, czterech najbliższych, nadchodzących dni. Masz nikłą nadzieję odszukać jeden, poszukiwany kawałek do ciekawej mozaiki którą jest twoje życie wewnętrzne. Za parę dni będzie miała miejsce długa wędrówka, na której dowiesz się, iż Twoja opinia niektórych osób jest fałszywa. ...
więcej i więcej »

stopka