horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 15 kwietnia 2019 do dnia 21 kwietnia 2019

linia_poziom

Byk Twoja brakująca połóweczka Skorpiona - najlepszy horoskop tygodniowy

Byk Twoja brakująca połóweczka Skorpiona

Pij umiarkowane ilości kawy, wbrew przekonaniom płyny zasadniczo oddziaływują mocno na Twój organizm. Niedługo pojawi się w Tobie chęć spotkania i tym razem będzie miała możliwość do spełnienia, dlatego też już czas na ciekawe wyznania. Astrologiczne obliczenia oznajmiają, że Bykowi teraz nic nie powinno przeszkodzić w utracie dobrego imienia.

Tydzień sprzyja szukaniu miłosci oraz dużym modyfikacjom celów. Pilnuj tego co jesz, posiłki potrafią działać na nasze zachowanie, dlatego zwracaj teraz uwagę na śliwki, one mogą dać Ci dużo sił witalnych. Byk ma pod koniec tego tygodnia obserwować dokładnie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Byka sprzyjający do podjęcia kroków w sprawach majątkowych.

Nie spędzaj czasu zbyt długo przed komputerem, lepiej udaj się na długą przechadzkę do lasu. Neptun pomaga odnawianiu kontaktów osobistych. Masz sporą nadzieję zobaczyć pojedynczy, brakujący element do pięknej konstrukcji którą jest twój własny świat.

Zanotuj sobie by do niedzieli załatwiać wszelkie znaczące sprawy. Siła wyższa przypuszczalnie wkrótce zrekompensuje Tobie smutki, które doznałeś w poprzednich dniach . Na weekend postaraj się uczciwie dzielić wolny czas pomiędzy uczuciami i sferą zawodową, a to pomoże uniknąć Ci niepotrzebnych wrażeń. Poczujesz, że dzięki pomocy najbliższych nie ma dla Ciebie spraw niemożliwych do załatwienia.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Czeka na Barana przede wszystkim praca nad wsłuchaniem się w siebie. Żeby sporo zrozumieć powinno się oddalić emocje. O Baranie, ale nie o tobie, będzie się sporo plotkowało w Twojej okolicy. ... więcej i więcej »

Byk Uważaj by pić inne ilości wody, wbrew przekonaniom napoje czasami działają niematerialnie na Twoje przepływy energetyczne. Koniec tygodnia to dobry termin do samotnych wycieczek w trakcie których możesz odetchnąć od codzienności. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Słońce pomaga odnawianiu kontaktów osobistych. Uczysz się tak długo, że znajomi nie potrafią ci pomóc. ... więcej i więcej »

Rak Dla Raka nadchodzący czas to okres niespodziewanego, zwiększonego zainteresowania ze strony ludzi po których dotychczas niczego takiego nie można było oczekiwać. O Raku, ale nie o tobie, będzie się dużo mówiło przez Internet. ... więcej i więcej »

Lew Lew ma na początku tego tygodnia obserwować dokładnie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Lwa korzystny do podjęcia decyzji w sprawach finansowych. Nie oczekuj przyjemnej niespodzianki od znajomego dawno nie widzianego w Twoim domu. ... więcej i więcej »

Panna Spróbuj w nadchodzących dniach skupić się na wydarzeniach związanych z uczuciami. Koniecznie bądź uważny ponieważ wiele incydentów związanych z twoją rodziną będzie się toczyło przy tobie. Możliwe, że wpływ Marsa na znak Panny będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. Piątek to właściwy termin do indywidualnych spacerów w trakcie których możesz odetchnąć od codzienności. ... więcej i więcej »

Waga Szczęśliwy Numer w czasie tego tygodnia to 13. Jeśli myślisz o kupnie domu, aktualnie jest to genialny czas na takowe postanowienia. ... więcej i więcej »

Skorpion W piątek w południe Twój znak zodiaku będzie Tobie sprzyjać, w związku z tym przemyśl swoje działania na ten czas. Skorpion ma tendencję do nie dawania innym prawa do głosu. Mimo to w piątek szczególnie zwróć uwagę na ludzi którym możesz pomóc oddając im czas by coś zrobiły samemu. ... więcej i więcej »

Strzelec W zbliżającym się tygodniu nie jest wskazane realizowanie skomplikowanych przedsięwzięć, bardziej opłaca się zagospodarować swój wolny okres na odpoczynek. Astrologiczne obliczenia mówią, że Strzelcowi teraz nic nie powinno przeszkodzić w zdobyciu pieniędzy. ... więcej i więcej »

Koziorożec Księżyc ustawi się w takim układzie do Wenus że wykonanie postanowień będzie nieco przyspieszone. Człowiek urodzony pod tym znakiem musi nie zapominać, że na pozór nie istotne sprawy do załatwienia które odkłada każdego dnia, pod koniec tygodnia dadzą znać o sobie i może już zabraknąć na nie czasu. ... więcej i więcej »

Wodnik Mars, który częstokroć dostarcza dobrą passę Wodnikowi, w najbliższym tygodniu nie zamierza być tak łaskawy, czeka Ciebie spore rozczarowanie. Oczekuj niespodziewanej przygody ze strony członka rodziny dawno nie widzianego w Twoim domu. ... więcej i więcej »

Ryby Człowiek urodzony pod tym znakiem musi pamiętać, że mało znaczące drobiazgi o których zapomina codziennie, w sobotę przypomną o sobie i zabraknie już na nie czasu. W nadchodzącym tygodniu postaraj się więcej godzin przesiadywać na siłowni. W umyśle Ryby pojawią się nowe idee zarobkowe. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Masz małą nadzieję zobaczyć jeden, brakujący element do delikatnej mandali którą stanowi twoje życie. Staranność i sumienność osób spod znaku Byka zostaną z początkiem tygodnia docenione, co będzie początkiem dawno oczekiwanych zwrotów w Twoim życiu. Bykowi nad podziw dobrze będzie dopisywało powodzenie w życiu uczuciowym, ale tylko wtedy, gdy nie prześpi dwóch najbliższych, nadchodzących dni. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Przestań rozgrzebywać przeszłość, natomiast dojrzyj teraźniejszość, i podtrzymuj przyjaźnie, gdyż niebawem mogą być przydatne. Wzajemne wpływanie na siebie planety Jowisz oraz Merkury zapowiada zmniejszone nadzieje na spotkanie szczęścia. Zmiana położenia Marsa w znaku Byka która niedawno miała miejsce już za kilka dni wpłynie na Twoje życie negatywnym oddziaływaniem. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

W wtorek znajomy pogorszy Ci plany, ale do piątku, jeżeli będziesz pamiętać o innych, wszytko zapewne powinno wrócić do normy. Człowiek urodzony pod tym znakiem musi nie zapominać, że na pozór mało znaczące zadania które odkłada każdego dnia, w piątek okażą się istotne i zabraknie już na nie czasu. Ważnym omenem stanie się zagubiony przedmiot w mieszkaniu dziecka. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Gwiazdozbiór Byka ciągle będzie w rzadkim układzie z Marsem co wpłynie na życie bliskich. Zanotuj sobie by do niedzieli zakończyć wszelkie ważne kwestie. Siła wyższa prawdopodobnie w najbliższym czasie zrekompensuje Ci smutki, jakie doznałeś w ostatnim czasie. Bykowi nad podziw dobrze będzie dopisywało szczęście w miłości, oczywiście, jeżeli nie przegapi, czterech najbliższych, nadchodzących dni. ...
więcej i więcej »

stopka