horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 marca 2019 do dnia 17 marca 2019

linia_poziom

Byk Twoja brakująca połóweczka Skorpiona - najlepszy horoskop tygodniowy

Byk Twoja brakująca połóweczka Skorpiona

W zbliżającym się okresie próbuj większość godzin przesiadywać w domu. W głowie Byka narodzą się świeże pomysły finansowe. Zakończ analizować dawne dzieje, natomiast dostrzeż to co teraz, i pielęgnuj stosunki towarzyskie, gdyż wkrótce mogą być użyteczne. Na weekend postaraj się rozsądnie dzielić swój czas pomiędzy sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a Wenus pomoże uniknąć Tobie zbędnych wrażeń.

Spróbuj w tym tygodniu skupić się na wydarzeniach powiązanych ze swoją pracą. Musisz być uważny ponieważ sporo problemów związanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało blisko ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Wenus na znak Byka będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. Dlatego, że sami się gubimy spodziewajmy się od pozostałych zrozumienia. Zwracaj uwagę z kim masz kontakty i dokładnie rozważ czy to dla Ciebie odpowiednie relacje.

Wolne kobiety spod znaku Byka w najbliższym tygodniu będą miały sposobność na spotkanie partnera na dobre i na złe. Piątek to dobry czas do indywidualnych wypraw w trakcie których możesz spotkać ukochanego. Masz niepowtarzalną szansę wzmocnić nie tylko własne wnętrze, ale również relacje z rodziną.

Osoba urodzona w tym znaku musi nie zapominać, że na pozór mało znaczące zadania które zostawia na później każdego dnia, z końcem tygodnia okażą się istotne i może już zabraknąć na nie czasu. Nadchodzący tydzień dla Byka to zaczątek jedynego w swoim rodzaju etapu, można więc zacząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc ze swojej mądrości oraz informacji. Znaki na niebie oznajmiają, że Bykowi w tym czasie nic nie powinno przeszkodzić w odzyskaniu pieniędzy.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Liczba na która musisz uważać na ten tydzień to 29. Oczekuj niespodziewanej zmiany ze strony bliskiego z innego miasta. ... więcej i więcej »

Byk Najsłabszym dniem na sprawy urzędowe będzie prawdopodobnie środa. Byk ma na początku tego tygodnia słuchać dokładnie innych. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Byka odpowiedni do podjęcia decyzji w sprawach życiowych. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Na weekend postaraj się rozmyślnie rozdzielić wolny czas między uczuciami i sferą zawodową, a Uran pomoże uniknąć Tobie nieoczekiwanych zdarzeń. Dzięki odpowiedniemu ułożeniu Księżyca najbliższy tydzień, da Bliźniętom wiele atrakcji, czyżby podwyżka?.W nadchodzącym tygodniu Bliźnięta doświadczy, że przy pomocy rodziny nie mają marzeń niemożliwych. do urzeczywistnienia. Nadchodzący tydzień w pracy stanie pod znakiem ważnych biznesowych spotkań. Jednak dzięki wpływom Saturna będziesz miał szansę pomyślnie zakończyć swojecele. ... więcej i więcej »

Rak Masz dużą nadzieję znaleźć pewien, brakujący element do skomplikowanej mozaiki którą jest twoje życie wewnętrzne. Pluton, który częstokroć dostarcza szczęście Rakowi, w najbliższym okresie nie będzie tak łaskawy, przygotuj się na spore rozczarowanie. ... więcej i więcej »

Lew W przyszłym czasie nie polecane jest rozpoczynanie dużych koncepcji, bardziej opłaca się zagospodarować wolny czas na rekreację. Przyszły tydzień dla Lwa to początek jedynego w swoim rodzaju etapu, jest okazja zatem zacząć wszystko od nowa, korzystając ze swojej mądrości lub informacji. ... więcej i więcej »

Panna Najbliższy czas w pracy Panny, stanie się porą podejmowania istotnych decyzji i nauki odpowiedzialności za nie. Należy przeto każdorazowy wybór skrupulatnie przemyśleć. Najbliższy tydzień będzie dla Panny wybitnie pracowitym okresem Jednak dzięki pozytywnemu ułożeniu Jowisza zdoła rozstrzygnąć wszystkie sprawy. Staranność i pedantyzm ludzi spod znaku Panny nie zostaną na początku tygodnia docenione, co będzie źródłem od dawna oczekiwanych roszad. ... więcej i więcej »

Waga Nadejdzie wkrótce dzień, żeby zacząć inaczej uzewnętrzniać własne myśli. Pozostali widzą nas nie tak jak tego oczekujemy. Najbliższy czas w pracy Wagi, stanie się porą podejmowania decyzji i lekcją odpowiedzialności za nie. Opłaci się więc każdy wybór skrupulatnie przemyśleć. Nadchodzący tydzień okaże się dla Wagi wielce aktywnym okresem Ale dzięki odpowiedniemu położeniu Księżyca zdoła rozwikłać wszystkie sprawy. ... więcej i więcej »

Skorpion Zakończ rozgrzebywać przeszłość, natomiast dostrzeż to co teraz, i podtrzymuj znajomości, bo niebawem mogą być pomocne. Koniec tygodnia to dobry okres do samotnych wycieczek w czasie których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. ... więcej i więcej »

Strzelec Wolne kobiety spod znaku Strzelca w najbliższym okresie czasu będą miały szansę na spotkanie drugiej połówki na zawsze. Wkrótce narodzi się w twojej głowie wizja zmian i tym razem ma szansę do spełnienia, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć byłe wydarzenia. ... więcej i więcej »

Koziorożec Przygotuj się umiejętnie na wypoczynek, nie wykluczone, że znajdziesz czas żeby zabrać się z ukochaną osobą za miasto. Nadchodzący tydzień dla Koziorożca to początek nowego rozdziału, można więc zacząć wszystko od nowa, czerpiąc z wiedzy oraz doświadczeń. ... więcej i więcej »

Wodnik Konstelacja Wodnika nadal będzie w ciekawym ustawieniu z Marsem co będzie oddziaływać na sprawy przyjaciół. Księżyc nie sprzyja odnawianiu kontaktów osobistych. ... więcej i więcej »

Ryby Księżyc ustawi się w takim układzie do Marsa że spełnienie zamiarów będzie bardzo opóźnione. Mars pomaga w rozwiązywaniu problemów towarzyskich. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Staranność i sumienność ludzi spod znaku Byka nie zostaną na końcu tygodnia dostrzeżone, co stanie się źródłem dawno oczekiwanych zmian. Oczekuje na Ciebie głównie praca nad wsłuchaniem się w bliskich. Żeby sporo ogarnąć powinno się zdecydować się na emocje. W piątek wieczorem dobra gwiazda będzie Tobie sprzyjać, toteż zmień swoje plany na ten czas. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Najbliższy tydzień w pracy Byka, okaże się porą podejmowania ważnych decyzji oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Należy zatem każdy wybór dokładnie. Nadchodzący tydzień okaże się dla Byka bardzo aktywnym okresem Ale dzięki odpowiedniemu położeniu Urana będzie w stanie rozwikłać wszystkie sprawy. Rozmyślasz się tak nietypowo, że pozostali nie mogą dotrzymać ci kroku. Nie przesiaduj zbyt długo przed laptopem, zamiast tego udaj się na krótką wycieczkę w teren. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Gwiazdozbiór Byka krótkotrwale będzie w sprzyjającym ustawieniu z Saturnem co będzie oddziaływać na sprawy bliskich. Masz obecnie perspektywę wzmocnić nie tylko własne samopoczucie, ale także układy z bliskimi. Bykowi nad podziw dobrze będzie sprzyjało szczęście w miłości, ale pod warunkiem, że nie prześpi dwóch najbliższych, nadchodzących dni. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

O ile myślisz o własnym biznesie, to teraz jest to wspaniały okres na wiążące postanowienia. W przyszłym tygodniu przydarzy Ci się krótka wędrówka, dzięki której zdasz sobie sprawę, iż Twoja ocena ludzi jest słuszna. Już niedługo zaistnieje w Tobie chęć przemian i tym razem będzie miała szansę do spełnienia, dlatego też najwyższy czas na oczekujące Cię wyznania. ...
więcej i więcej »

stopka