horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 lutego 2019 do dnia 17 lutego 2019

linia_poziom

Byk Twoja brakująca połóweczka Skorpiona - najlepszy horoskop tygodniowy

Byk Twoja brakująca połóweczka Skorpiona

Bykowi nie będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu ziemi. Szczęśliwa liczba na ten tydzień to 11. Oczekuje na Byka teraz praca nad zrozumieniem to co mówią inni. Żeby chociaż cześć ogarnąć należy odrzucić dotychczasowe przekonania.

Zaprzestań roztrząsać to co było, natomiast zauważ teraźniejszość, oraz dbaj o stosunki towarzyskie, bo niebawem mogą być przydatne. Byk ma pod koniec tego tygodnia obserwować uważnie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Byka sprzyjający do podjęcia kroków w sprawach dawno zapomnianych. Gwiazdozbiór Byka krótkotrwale będzie w rzadkim ustawieniu z Wenus co wpłynie na sprawy rodziny.

W nadchodzącym okresie próbuj dużą ilość godzin spędzać w pracy. W umyśle Byka pojawią się nowe idee finansowe. Wspólne wpływanie na Byka planety Jowisz i Saturn oznacza zmniejszone szansę na sukces. Jeżeli sami się nie szanujemy nie spodziewajmy się od pozostałych pomocy.

Najsłabszym dniem na sprawy urzędowe będzie na pewno czwartek. O Byku, raczej nie o tobie, będzie głośno się mówiło w Twojej okolicy. Słońce znajdzie się w takim położeniu w stosunku do Neptuna że spełnienie postanowień może okazać się utrudnione.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Osoby nie będące w związku spod znaku Barana w najbliższym tygodniu będą miały sprzyjające okoliczności na znalezienie partnera na całe życie. Przestań analizować minione czasy, a zwróć uwagę na przyszłość, i pielęgnuj układy, ponieważ niedługo mogą się przydać. ... więcej i więcej »

Byk Bykowi będzie sprzyjać pomoc żywiołu ziemi. Byk ma zwyczaj zabierania innym głosu. Dlatego też w czwartek szczególnie znajdź osoby którym możesz pomóc dając im czas aby coś powiedziały. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Dlatego, że sami się szanujemy oczekujmy od innych zrozumienia. Zastanawiasz się tak niestandardowo, że inni nie mogą za Tobą nadążyć. ... więcej i więcej »

Rak Oczekuje na Raka głównie praca nad wsłuchaniem się w bliskich. Aby Wszystko ogarnąć powinno się zaangażować dotychczasowe przekonania. Jeżeli fantazjujesz o własnym biznesie, to właśnie jest to świetny okres na takie postanowienia. ... więcej i więcej »

Lew Tydzień sprzyja poszukiwaniu szczęścia oraz ostrożnym modyfikacjom zamiarów. Masz sporą nadzieję odnaleźć jeden, poszukiwany kawałek do skomplikowanej konstrukcji którą jest twój własny świat. ... więcej i więcej »

Panna Zwróć uwagę z kim się zadajesz i dokładnie przeanalizuj czy to dla Twojej osoby odpowiednie relacje. Księżyc nie sprzyja w rozwiązywaniu problemów osobistych. ... więcej i więcej »

Waga Nie przesiaduj do późna przed telewizorem, zamiast tego udaj się na krótką wędrówkę do lasu. W najbliższym czasie odbędzie się umysłowa podróż, na której zdasz sobie sprawę, że Twoja krytyka przyjaciół jest nieprawdziwa. ... więcej i więcej »

Skorpion W czwartek wieczorem układ gwiazd będzie Ci sprzyjać, w związku z tym dopasuj swoje działania na ten dzień. Zacznij zauważać z kim się spotykasz, uważnie rozważ czy to dla Ciebie dobre relacje. ... więcej i więcej »

Strzelec Jowisz sprzyja odnawianiu kontaktów osobistych. Nawet jeśli w ostatnich dniach dosięgły Ciebie przeróżne dolegliwości to w nadchodzących dniach dzięki ingerencji znajomych możesz liczyć na poprawę. ... więcej i więcej »

Koziorożec Nie spędzaj czasu do późna przed komputerem, zamiast tego idź na krótką wędrówkę w góry. W przyszłym tygodniu nie zalecane jest rozpoczynanie trudnych projektów, lepiej przeznaczyć wolny okres na wypoczynek. ... więcej i więcej »

Wodnik Słońce sprzyja w załatwianiu spraw towarzyskich. Nie przesiaduj wiecznie przed ekranem komputera, zamiast tego idź na szybką wycieczkę w teren. ... więcej i więcej »

Ryby Jeżeli sami się nie szanujemy nie oczekujmy od znajomych pomocy. Dzięki pozytywnemu układowi Merkurego nadchodzący tydzień, przyniesie Rybie dużo niespodzianek, czyżby nowa praca?.W tym tygodniu Ryby doświadczy, iż z pomocą rodziny nie mają kwestii niemożliwych. do urzeczywistnienia. Najbliższy tydzień w pracy stanie pod znakiem ciężkich służbowych spotkań. Ale dzięki wpływom Jowisza masz szansę pomyślnie ukończyć swoje projekty. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Zmieniasz się tak szybko, że znajomi nie potrafią cię zrozumieć. Nie przesiaduj godzinami przed komputerem, zamiast tego udaj się na krótką wędrówkę po parku. Już niedługo narodzi się w twojej głowie wola zmian i tym razem ma szansę do spełnienia, w związku z tym najwyższy czas na ciekawe przygody. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

O Byku, być może o tobie, będzie głośno się mówiło w Twojej okolicy. Egzaltacja Jowisza w znaku Byka która niedawno się wydarzyła już teraz da o sobie znać słabym wpływem. Spróbuj w najbliższych dniach skupić się na zajściach związanych ze swoją pracą. Bądź czujny bo dużo spraw związanych z pracą będzie się rozgrywało blisko ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Wenus na znak Byka będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Staranność i uporządkowanie ludzi spod znaku Byka nie zostaną z początkiem tygodnia docenione, co może stać się początkiem od dawna zapowiadanych zmian. Gwiazdozbiór Byka nadal będzie w ciekawym ustawieniu z Marsem co wpłynie na życie rodziny. Zakończ przywoływać minione czasy, a zwróć uwagę na teraźniejszość, oraz dbaj o układy, bo już za parę dni mogą być użyteczne. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Człowiek urodzony pod tym znakiem musi nie zapominać, że na pozór nic nie znaczące sprawy które zostawia na później każdego dnia, w sobotę dadzą znać o sobie i może nie starczyć już na nie czasu. Jeśli marzysz o własnej firmie, aktualnie jest na to znakomity czas na takowe decyzje. Zastanawiasz się tak nietypowo, że znajomi nie potrafią dotrzymać ci kroku. ...
więcej i więcej »

stopka