horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 7 stycznia 2019 do dnia 13 stycznia 2019

linia_poziom

Byk Twoja brakująca połóweczka Skorpiona - najlepszy horoskop tygodniowy

Byk Twoja brakująca połóweczka Skorpiona

Złym sygnałem okaże się stara książka w mieszkaniu osoby, którą lubisz. Tydzień nie sprzyja zmianom w pracy oraz małym zmianom zamiarów. W weekend postaraj się rozsądnie dzielić swój wolny czas pomiędzy sferą emocjonalną i sferą zawodową, a Merkury pomoże uniknąć Tobie niepotrzebnych emocji.

Masz właśnie perspektywę poprawić nie jedynie swoje samopoczucie, ale też więzi z bliskimi. Oczekuj miłej wizyty gościa dawno nie widzianego w Twoim domu. W zbliżającym się tygodniu postaraj się dużą ilość godzin przesiadywać na ćwiczeniach. W głowie Byka narodzą się nowe pomysły zarobkowe.

Pewna postać w nadchodzącym czasie poprosi Ciebie o wsparcie, jeżeli nie chcesz utracić więzi pomóż tej osobie. W najbliższym tygodniu, będziesz uważniejszy niż na co dzień. W środę zastanowisz się wkrótce awansować. W sobotę sposobne są ciekawe oferty wycieczki. Najbliższy czas w firmie Byka, stanie się porą podejmowania i nauki odpowiedzialności za nie. Należy więc każdy wybór dokładnie rozpatrzeć. Nadchodzący tydzień będzie dla Byka wybitnie pracowitym okresem Ale dzięki pozytywnemu układowi Urana zdoła rozstrzygnąć wszystkie formalności.

Najlepszym dniem na sprawy rodzinne będzie z dużym prawdopodobieństwem piątek. Działasz tak niestandardowo, że pozostali nie umieją dotrzymać ci kroku. Przekonasz się, że dzięki wsparciu układu planet nie ma spraw niemożliwych do zrealizowania.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Słońce ustawi się w takim położeniu w stosunku do Saturna że zrealizowanie postanowień okaże się bardzo utrudnione. Baranowi nie będzie sprzyjać wsparcie żywiołu ziemi. ... więcej i więcej »

Byk Gwiazdozbiór Byka nadal będzie w sprzyjającym układzie z Marsem co będzie oddziaływać na sprawy codzienne. Nawet jeśli ostatnio dosięgły Ciebie różne choroby to teraz dzięki wsparciu układu planet powinieneś liczyć na poprawę. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Przyszły tydzień dla Bliźniąt to start jedynego w swoim rodzaju rozdziału, jest okazja zatem zacząć wszystko od nowa, czerpiąc ze swojej wiedzy oraz informacji. Spróbuj tego tygodnia skoncentrować się na przeżyciach powiązanych z uczuciami. Koniecznie bądź czujny ponieważ dużo incydentów związanych z pracą będzie się toczyło przy tobie. Możliwe, że wpływ Plutona na znak Bliźniąt będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. ... więcej i więcej »

Rak W nadchodzącym okresie postaraj się dużą ilość czasu przesiadywać w pracy. W myślach Raka narodzą się nowe pomysły finansowe. W najbliższych dniach naucz się rozmyślnie dzielić wolny czas między sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a Pluton pomoże uniknąć Ci nieoczekiwanych wrażeń. ... więcej i więcej »

Lew Zmieniasz się tak niestandardowo, że pozostali nie umieją dotrzymać ci kroku. Spróbuj w nadchodzących dniach skupić się na wydarzeniach powiązanych ze swoim życiem zawodowym. Musisz być uważny gdyż dużo incydentów powiązanych z pracą będzie się toczyło blisko ciebie. Prawdopodobnie wpływ Saturna na znak Lwa będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. ... więcej i więcej »

Panna Przychodzi czas, by zacząć aktywnie wyrażać własne uczucia. Bliscy widzą nas nie tak jak tego chcielibyśmy. Tydzień sprzyja robieniu porządków oraz niespodziewanym modyfikacjom zamiarów. ... więcej i więcej »

Waga Dla Wagi najbliższy tydzień będzie okresem spodziewanego, słabnącego zainteresowania ze strony ludzi po których dotąd nic takiego nie można było oczekiwać. Księżyc znajdzie się w takim położeniu względem Marsa że zrealizowanie zamiarów będzie nieco utrudnione. ... więcej i więcej »

Skorpion Skorpionowi będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu wody. Masz obecnie sposobność poprawić nie tylko swoje wnętrze, ale również układy z rodziną. ... więcej i więcej »

Strzelec Poczujesz, iż przez wsparcie rodziców nie ma rzeczy niemożliwych do załatwienia. Konstelacja Strzelca nadal będzie w rzadkim układzie z Saturnem co będzie oddziaływać na sprawy rodziny. ... więcej i więcej »

Koziorożec Liczba na która musisz uważać na ten tydzień to 35. Przyglądaj się temu co spożywasz, jedzenie potrafi działać na nasze zachowanie, dlatego zwróć przez najbliższe dni szczególną uwagę na orzechy włoskie, one mogą dostarczyć ci dużo sił witalnych. ... więcej i więcej »

Wodnik Pamiętaj! Przez cały tydzień będzie ci groził kolor czarny, oglądaj świat dookoła pod tym kątem. Wodnik ma zwyczaj zabierania innym głosu. Dlatego też we wtorek szczególnie znajdź znajomych którym możesz pomóc oddając im czas by coś zrobiły samemu. ... więcej i więcej »

Ryby Najlepsza liczba w czasie tego tygodnia to 53. W zbliżającym się okresie nie zalecane jest wykonywanie trudnych przedsięwzięć, dużo lepiej przeznaczyć wolny okres na rekreację. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Możesz spodziewać się miłej wizyty gościa z zagranicy. Nadszedł czas, by zacząć inaczej wyrażać własne przekonania. Pozostali widzą nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. Bykowi będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu ziemi. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

W nadchodzącym okresie postaraj się więcej godzin przesiadywać z dzieckiem. W głowie Byka pojawią się nowe pomysły finansowe. Zanotuj sobie aby do piątku wykonać wszelkie istotne zagadnienia. Opatrzność prawdopodobnie niedługo zrekompensuje Ci trudy, które otrzymałeś w poprzednim tygodniu. Przyglądaj się temu co spożywasz, jedzenie potrafi wpływać na nasze zdrowie, dlatego zwróć teraz uwagę na śliwki, one mogą zabrać Ci dużo energii. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Zakończ roztrząsać to co było, natomiast zauważ teraźniejszość, oraz podtrzymuj przyjaźnie, ponieważ już za parę dni mogą się przydać. Masz nikłą szansę znaleźć pojedynczy, pasujący kawałek do ciekawej mandali którą jest twoje życie. Ponieważ sami się szanujemy nie spodziewajmy się od innych pomocy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Księżyc nie pomaga w załatwianiu spraw miłosnych. Niedobrym znakiem może okazać się portfel w samochodzie członka rodziny. Działasz tak niestandardowo, że znajomi nie potrafią ci pomóc. ...
więcej i więcej »

stopka