horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 3 grudnia 2018 do dnia 9 grudnia 2018

linia_poziom

Byk Twoja brakująca połóweczka Skorpiona - najlepszy horoskop tygodniowy

Byk Twoja brakująca połóweczka Skorpiona

Przyszedł okres, by rozpocząć aktywnie pokazywać własne myśli. Inni postrzegają nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. Ten tydzień dla Byka to start niepowtarzalnego etapu, powinno się zatem rozpocząć wszystko od nowa, korzystając z mądrości lub doświadczeń. W nadchodzącym tygodniu próbuj dużą ilość godzin spędzać na siłowni. W głowie Byka pojawią się nowe pomysły finansowe.

W środę znajomy zepsuje Tobie , ale do czwartku, jeśli będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko prawdopodobnie wróci do porządku. Byk ma na początku tego tygodnia słuchać uważnie innych. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Byka sprzyjający do podjęcia kroków w sprawach materialnych. Najlepszym dniem na sprawy uczuciowe będzie niewątpliwie środa.

Zwróć uwagę by pić rozsądne ilości piwa, wbrew pozorom napoje od czasu do czasu działają w niewielkim stopniu na Twoje samopoczucie. Uczuciowo bieżący tydzień będzie okresem straconym. Dzięki pozytywnemu układowi Urana nadchodzący tydzień, da Bykowi wiele atrakcji, czyżby nowa praca?.W tym tygodniu Byk przekona się, iż przy pomocy znajomych nie ma pomysłów niemożliwych. do urzeczywistnienia. Nadchodzący czas w pracy stanie pod znakiem ważnych służbowych kontaktów. Wszakże dzięki wpływom Marsa będziesz miał szansę na czas zakończyć wszystkie projekty.

Człowiek urodzony w tym znaku musi nie zapominać, że nic nie znaczące sprawy o których zapomina codziennie, z końcem tygodnia przypomną o sobie i zabraknie już na nie czasu. W przyszłym tygodniu odbędzie się duchowa wyprawa, na której zdasz sobie sprawę, iż Twoja krytyka przyjaciół będzie niepoprawna. Astrologiczne obliczenia mówią, że Bykowi obecnie nic nie powinno przeszkodzić w odzyskaniu majątku.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Jeśli sami się szanujemy nie oczekujmy od znajomych pomocy. Przygotuj się starannie na sobotę, może znajdziesz czas żeby zabrać się z rodziną do kina. ... więcej i więcej »

Byk Rozmyślasz się tak szybko, że pozostali nie umieją za Tobą nadążyć. Zmiany będą przebiegać w gwałtownym czasie, tak jakby od jakiegoś czasu miało to nastąpić. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Przyszły tydzień dla Bliźniąt to początek niepowtarzalnego rozdziału, można zatem zacząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc z posiadanej mądrości oraz doświadczeń. Człowiek urodzony w tym znaku musi pamiętać, że nie istotne sprawy do załatwienia o których zapomina codziennie, w piątek przypomną o sobie i zabraknie już na nie czasu. ... więcej i więcej »

Rak W przyszłym tygodniu nie zalecane jest realizowanie dużych koncepcji, dużo lepiej zagospodarować wolny okres na odpoczynek. Doświadczysz, iż przez pomoc koleżanek nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych do załatwienia. ... więcej i więcej »

Lew W najbliższym czasie wykiełkuje w Tobie zamiar zmian i tym razem będzie miała możliwość realizacji, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć dawne sprawy. Pozytywnym znakiem będzie szklany przedmiot w dłoni osoby, której nie lubisz. ... więcej i więcej »

Panna Jowisz w układzie wraz z Plutonem będzie odpowiedzialny za to, iż Twoja zręczność fizyczna będzie lepsza aniżeli kondycja psychiczna. Spotka Ciebie głównie praca nad wsłuchaniem się w to co mówią inni. Aby sporo zrozumieć należy oddalić chłodne kalkulacje. ... więcej i więcej »

Waga Oczekuj ciekawej przygody ze strony bliskiego z innego miasta. W bieżącym tygodniu nie zalecane jest realizowanie skomplikowanych projektów, lepiej zagospodarować swój wolny czas na podróże. ... więcej i więcej »

Skorpion Wkrótce wykiełkuje w Tobie chęć przemian i tym razem ma szansę do pełnej realizacji, dlatego też najwyższy czas na nowe przygody. Doświadczysz, że dzięki pomocy przyjaciół nie będzie spraw niemożliwych do spełnienia. ... więcej i więcej »

Strzelec Wydarzenia będą dziać się w niespodziewanym tempie, jakby od lat na to czekały. Nadchodzący czas w pracy Strzelca, stanie się czasem podejmowania i lekcją odpowiedzialności za nie. Opłaci się zatem każdy wybór dokładnie rozważyć. Najbliższy tydzień będzie dla Strzelca wybitnie pracowitym czasem. Ale dzięki odpowiedniemu położeniu Marsa zdoła rozwikłać wszystkie formalności. ... więcej i więcej »

Koziorożec Złym znakiem może być szklanka wina na stole u osoby, którą lubisz. Przygotuj się umiejętnie na sobotę, może będziesz miał czas żeby wybrać się ze znajomymi na wycieczkę. ... więcej i więcej »

Wodnik W czwartek w południe dobra gwiazda nie będzie Tobie sprzyjać, dlatego więc dopasuj swoje działania o tej porze. Koniec tygodnia to właściwy okres do indywidualnych wypraw w trakcie których możesz spotkać kogoś na kogo czekasz. ... więcej i więcej »

Ryby O Rybie, możliwe, że o tobie, będzie się dużo mówiło w Twojej miejscowości. Wspólne działanie na Ciebie planety Neptun i Pluton oznacza zmniejszone szansę na porażkę. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Bykowi nad podziw dobrze będzie dopisywało szczęście w hazardzie, jeśli nie prześpi czterech najbliższych, nadchodzących dni. Zacznij zauważać z kim wiążą Cię relacje służbowe, uważnie przeanalizuj czy to dla Ciebie dobre relacje. W najbliższych dniach postaraj się uczciwie rozdzielić wolny czas między sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a Saturn pomoże uniknąć Tobie niespodziewanych wrażeń. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Dla Byka nadchodzący czas będzie okresem niespodziewanego, rosnącego zainteresowania ze strony przyjaciół po których dotychczas nic takiego nie można było się spodziewać. Przychodzi dzień, by zacząć inaczej wyrażać własne uczucia. Inni postrzegają nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. Szczęśliwy Numer na ten tydzień to 16. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Nie przesiaduj zbyt długo przed ekranem komputera, zamiast tego wybierz się na szybką wędrówkę nad wodę. Plany będą dziać się w powolnym tempie, tak jakby od dawna do tego się przymierzały. Osoby nie będące w związku spod znaku Byka w najbliższym czasie będą miały szansę na znalezienie partnera na długie lata. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Najbliższy czas w firmie Byka, stanie się czasem podejmowania i nauki odpowiedzialności za nie. Warto więc każdy wybór dobrze przemyśleć.Tydzień okaże się dla Byka wielce pracowitym okresem Ale dzięki odpowiedniemu ułożeniu Saturna będzie w stanie rozwikłać wszystkie formalności. Gwiazdozbiór Byka ciągle będzie w ciekawym ustawieniu z Plutonem co wpłynie na życie przyjaciół. Księżyc znajdzie się w takim położeniu do Wenus że wykonanie planów okaże się ułatwione. ...
więcej i więcej »

stopka