horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 15 kwietnia 2019 do dnia 21 kwietnia 2019

linia_poziom

Byk Twoja brakująca połóweczka Ryby - najlepszy horoskop tygodniowy

Byk Twoja brakująca połóweczka Ryby

Dokładność i uporządkowanie ludzi spod znaku Byka zostaną na końcu tygodnia zauważone, co będzie początkiem z dawna zapowiadanych roszad. Bykowi przeciętnie będzie dopisywało szczęście w hazardzie, ale pod warunkiem, że nie prześpi czterech najbliższych, nadchodzących dni. Osoba urodzona w tym znaku musi nie zapominać, że nie istotne drobiazgi które odkłada każdego dnia, w piątek okażą się istotne i zabraknie już na nie czasu.

Spotęgowane wpływanie na Ciebie planety Neptun i Uran zapowiada zmniejszone szansę na porażkę. Spróbuj w nadchodzących dniach skoncentrować się na zajściach powiązanych ze swoją pracą. Musisz być uważny gdyż dużo spraw związanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało przy tobie. Możliwe, że wpływ Saturna na znak Byka będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. Jowisz w kompozycji wraz z Plutonem spowoduje, że Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza aniżeli kondycja psychiczna.

Astrologiczne obliczenia pokazują, że Bykowi obecnie nic nie powinno zaszkodzić w odzyskaniu dobrego imienia. Oczekuje na Ciebie teraz praca nad zrozumieniem siebie. Aby chociaż cześć ogarnąć należy oddalić emocje. Masz właśnie możliwość wzmocnić nie jedynie własne samopoczucie, ale także więzi z rodziną.

Szczęśliwa liczba w czasie tego tygodnia to 12. Tydzień w firmie Byka, okaże się okresem podejmowania ważnych decyzji i nauki odpowiedzialności za nie. Należy zatem każdy wybór dobrze przeanalizować . Najbliższy czas będzie dla Byka wybitnie aktywnym okresem Jednak dzięki pozytywnemu ułożeniu Marsa zdoła rozwikłać wszystkie sprawy. Ponieważ sami się gubimy oczekujmy od innych zrozumienia.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Czeka na Barana przede wszystkim praca nad wsłuchaniem się w siebie. Żeby sporo zrozumieć powinno się oddalić emocje. O Baranie, ale nie o tobie, będzie się sporo plotkowało w Twojej okolicy. ... więcej i więcej »

Byk Uważaj by pić inne ilości wody, wbrew przekonaniom napoje czasami działają niematerialnie na Twoje przepływy energetyczne. Koniec tygodnia to dobry termin do samotnych wycieczek w trakcie których możesz odetchnąć od codzienności. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Słońce pomaga odnawianiu kontaktów osobistych. Uczysz się tak długo, że znajomi nie potrafią ci pomóc. ... więcej i więcej »

Rak Dla Raka nadchodzący czas to okres niespodziewanego, zwiększonego zainteresowania ze strony ludzi po których dotychczas niczego takiego nie można było oczekiwać. O Raku, ale nie o tobie, będzie się dużo mówiło przez Internet. ... więcej i więcej »

Lew Lew ma na początku tego tygodnia obserwować dokładnie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Lwa korzystny do podjęcia decyzji w sprawach finansowych. Nie oczekuj przyjemnej niespodzianki od znajomego dawno nie widzianego w Twoim domu. ... więcej i więcej »

Panna Spróbuj w nadchodzących dniach skupić się na wydarzeniach związanych z uczuciami. Koniecznie bądź uważny ponieważ wiele incydentów związanych z twoją rodziną będzie się toczyło przy tobie. Możliwe, że wpływ Marsa na znak Panny będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. Piątek to właściwy termin do indywidualnych spacerów w trakcie których możesz odetchnąć od codzienności. ... więcej i więcej »

Waga Szczęśliwy Numer w czasie tego tygodnia to 13. Jeśli myślisz o kupnie domu, aktualnie jest to genialny czas na takowe postanowienia. ... więcej i więcej »

Skorpion W piątek w południe Twój znak zodiaku będzie Tobie sprzyjać, w związku z tym przemyśl swoje działania na ten czas. Skorpion ma tendencję do nie dawania innym prawa do głosu. Mimo to w piątek szczególnie zwróć uwagę na ludzi którym możesz pomóc oddając im czas by coś zrobiły samemu. ... więcej i więcej »

Strzelec W zbliżającym się tygodniu nie jest wskazane realizowanie skomplikowanych przedsięwzięć, bardziej opłaca się zagospodarować swój wolny okres na odpoczynek. Astrologiczne obliczenia mówią, że Strzelcowi teraz nic nie powinno przeszkodzić w zdobyciu pieniędzy. ... więcej i więcej »

Koziorożec Księżyc ustawi się w takim układzie do Wenus że wykonanie postanowień będzie nieco przyspieszone. Człowiek urodzony pod tym znakiem musi nie zapominać, że na pozór nie istotne sprawy do załatwienia które odkłada każdego dnia, pod koniec tygodnia dadzą znać o sobie i może już zabraknąć na nie czasu. ... więcej i więcej »

Wodnik Mars, który częstokroć dostarcza dobrą passę Wodnikowi, w najbliższym tygodniu nie zamierza być tak łaskawy, czeka Ciebie spore rozczarowanie. Oczekuj niespodziewanej przygody ze strony członka rodziny dawno nie widzianego w Twoim domu. ... więcej i więcej »

Ryby Człowiek urodzony pod tym znakiem musi pamiętać, że mało znaczące drobiazgi o których zapomina codziennie, w sobotę przypomną o sobie i zabraknie już na nie czasu. W nadchodzącym tygodniu postaraj się więcej godzin przesiadywać na siłowni. W umyśle Ryby pojawią się nowe idee zarobkowe. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Saturn, który częstokroć przynosi szczęście Bykowi, w nadchodzącym tygodniu nie zamierza być tak dobry, bądź gotowy duże rozczarowanie. W tym tygodniu naucz się rozsądnie rozdzielić czas pomiędzy sferą emocjonalną i sferą zawodową, a Uran pomoże uniknąć Ci niespodziewanych wrażeń. Bykowi nie będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu ognia. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Pewna koleżanka w niedługim czasie poprosi Ciebie o pożyczkę, jeżeli nie chcesz zaprzepaścić przyjaźni odmów jej. Interesuj się tym co jesz, jedzenie potrafi oddziaływać na samopoczucie, dlatego zwracaj przez najbliższe dni szczególną uwagę na pomidory, te owoce mogą dać Ci dużo sił witalnych. Byk ma zwyczaj nie dopuszczania innych do głosu. Dlatego też w środę szczególnie zwróć uwagę na znajomych którym możesz pomóc oddając im szansę aby coś powiedziały. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Jowisz w kombinacji wraz z Marsem będzie odpowiedzialny za to, że Twoja zręczność fizyczna będzie lepsza aniżeli kondycja psychiczna. Skończ przywoływać minione czasy, natomiast dojrzyj teraźniejszość, i pielęgnuj znajomości, ponieważ wkrótce mogą się przydać. W nadchodzącym okresie nie zalecane jest wykonywanie trudnych przedsięwzięć, dużo lepiej przeznaczyć swój wolny okres na odpoczynek. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Najlepsza liczba na ten tydzień to 6. Ten tydzień dla Byka to początek jedynego w swoim rodzaju rozdziału, można więc rozpocząć wszystko od nowa, korzystając z nabytej mądrości oraz doświadczeń. Przygotuj się starannie do weekendu, być może będziesz miał kilka godzin żeby wybrać się z ukochaną osobą za miasto. ...
więcej i więcej »

stopka