horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 marca 2019 do dnia 17 marca 2019

linia_poziom

Byk Twoja brakująca połóweczka Ryby - najlepszy horoskop tygodniowy

Byk Twoja brakująca połóweczka Ryby

W przyszłym okresie nie zalecane jest rozpoczynanie dużych inicjatyw, lepiej przeznaczyć swój wolny okres na odpoczynek. Materialnie najbliższe dni będą okresem na zmiany. Dlatego, że sami się gubimy nie spodziewajmy się od innych szacunku.

W przyszłym tygodniu odbędzie się krótka wyprawa, dzięki której pojmiesz, że Twoja opinia osób będzie niepoprawna. O ile myślisz o nowej pracy, obecnie jest na to wspaniały etap na tego typu wyzwania. Sprzyjający Tobie numer w tym tygodniu to 1.

Byk ma w tym tygodniu obserwować starannie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Byka odpowiedni do podjęcia kroków w sprawach majątkowych. Przestań wspominać dawne zdarzenia, natomiast zwróć uwagę na przyszłość, oraz pielęgnuj znajomości, bo lada dzień mogą się przydać. Dobrym omenem będzie pęk kluczy w dłoni osoby, której nie lubisz.

Gwiazdozbiór Byka chwilowo będzie w ciekawym ustawieniu z Wenus co będzie oddziaływać na sprawy zawodowe. W najbliższym czasie narodzi się w twojej głowie chęć zmian i tym razem będzie miała szansę realizacji, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć byłe wydarzenia. W nadchodzącym tygodniu naucz się uczciwie podzielić wolny czas między sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a Merkury pomoże uniknąć Ci niespodziewanych zdarzeń.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Liczba na która musisz uważać na ten tydzień to 29. Oczekuj niespodziewanej zmiany ze strony bliskiego z innego miasta. ... więcej i więcej »

Byk Najsłabszym dniem na sprawy urzędowe będzie prawdopodobnie środa. Byk ma na początku tego tygodnia słuchać dokładnie innych. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Byka odpowiedni do podjęcia decyzji w sprawach życiowych. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Na weekend postaraj się rozmyślnie rozdzielić wolny czas między uczuciami i sferą zawodową, a Uran pomoże uniknąć Tobie nieoczekiwanych zdarzeń. Dzięki odpowiedniemu ułożeniu Księżyca najbliższy tydzień, da Bliźniętom wiele atrakcji, czyżby podwyżka?.W nadchodzącym tygodniu Bliźnięta doświadczy, że przy pomocy rodziny nie mają marzeń niemożliwych. do urzeczywistnienia. Nadchodzący tydzień w pracy stanie pod znakiem ważnych biznesowych spotkań. Jednak dzięki wpływom Saturna będziesz miał szansę pomyślnie zakończyć swojecele. ... więcej i więcej »

Rak Masz dużą nadzieję znaleźć pewien, brakujący element do skomplikowanej mozaiki którą jest twoje życie wewnętrzne. Pluton, który częstokroć dostarcza szczęście Rakowi, w najbliższym okresie nie będzie tak łaskawy, przygotuj się na spore rozczarowanie. ... więcej i więcej »

Lew W przyszłym czasie nie polecane jest rozpoczynanie dużych koncepcji, bardziej opłaca się zagospodarować wolny czas na rekreację. Przyszły tydzień dla Lwa to początek jedynego w swoim rodzaju etapu, jest okazja zatem zacząć wszystko od nowa, korzystając ze swojej mądrości lub informacji. ... więcej i więcej »

Panna Najbliższy czas w pracy Panny, stanie się porą podejmowania istotnych decyzji i nauki odpowiedzialności za nie. Należy przeto każdorazowy wybór skrupulatnie przemyśleć. Najbliższy tydzień będzie dla Panny wybitnie pracowitym okresem Jednak dzięki pozytywnemu ułożeniu Jowisza zdoła rozstrzygnąć wszystkie sprawy. Staranność i pedantyzm ludzi spod znaku Panny nie zostaną na początku tygodnia docenione, co będzie źródłem od dawna oczekiwanych roszad. ... więcej i więcej »

Waga Nadejdzie wkrótce dzień, żeby zacząć inaczej uzewnętrzniać własne myśli. Pozostali widzą nas nie tak jak tego oczekujemy. Najbliższy czas w pracy Wagi, stanie się porą podejmowania decyzji i lekcją odpowiedzialności za nie. Opłaci się więc każdy wybór skrupulatnie przemyśleć. Nadchodzący tydzień okaże się dla Wagi wielce aktywnym okresem Ale dzięki odpowiedniemu położeniu Księżyca zdoła rozwikłać wszystkie sprawy. ... więcej i więcej »

Skorpion Zakończ rozgrzebywać przeszłość, natomiast dostrzeż to co teraz, i podtrzymuj znajomości, bo niebawem mogą być pomocne. Koniec tygodnia to dobry okres do samotnych wycieczek w czasie których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. ... więcej i więcej »

Strzelec Wolne kobiety spod znaku Strzelca w najbliższym okresie czasu będą miały szansę na spotkanie drugiej połówki na zawsze. Wkrótce narodzi się w twojej głowie wizja zmian i tym razem ma szansę do spełnienia, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć byłe wydarzenia. ... więcej i więcej »

Koziorożec Przygotuj się umiejętnie na wypoczynek, nie wykluczone, że znajdziesz czas żeby zabrać się z ukochaną osobą za miasto. Nadchodzący tydzień dla Koziorożca to początek nowego rozdziału, można więc zacząć wszystko od nowa, czerpiąc z wiedzy oraz doświadczeń. ... więcej i więcej »

Wodnik Konstelacja Wodnika nadal będzie w ciekawym ustawieniu z Marsem co będzie oddziaływać na sprawy przyjaciół. Księżyc nie sprzyja odnawianiu kontaktów osobistych. ... więcej i więcej »

Ryby Księżyc ustawi się w takim układzie do Marsa że spełnienie zamiarów będzie bardzo opóźnione. Mars pomaga w rozwiązywaniu problemów towarzyskich. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Spróbuj w najbliższych dniach skupić się na zajściach powiązanych z uczuciami. Bądź uważny bo wiele problemów związanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało przy tobie. Możliwe, że wpływ Saturna na znak Byka będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. Bykowi nie będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu ognia. Interesuj się tym co jesz, posiłki potrafią wpływać na samopoczucie, toteż zwróć teraz uwagę na mandarynki, ponieważ mogą zabrać Ci dużo sił witalnych. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Oczekuj niespodziewanej wizyty gościa dawno nie widzianego w Twoim domu. zbliżającym się czasie okresie, staniesz się spokojniejszy niż zwykle. W środę wydumasz w niedalekiej przyszłości awansować. W sobotę prawdopodobne są ciekawe propozycje podróży. Masz teraz możliwość wzmocnić nie jedynie swoje nastawienie, ale także kontakty z bliskimi. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Zacznij zauważać z kim się spotykasz, szczegółowo zastanów się czy to dla Twojej osoby odpowiednie relacje. Dla Byka nadchodzący czas będzie okresem niespodziewanego, rosnącego zainteresowania ze strony przyjaciół po których dotychczas niczego takiego nie można było się spodziewać. Koniec tygodnia to dobry czas do indywidualnych spacerów podczas których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Dopilnuj by pić choćby minimalne ilości kawy, pamiętając że, płyny od czasu do czasu działają w znacznym stopniu na Twój spokój wewnętrzny. Zanotuj sobie aby do piątku zakończyć wszelkie istotne zagadnienia. Siła wyższa przypuszczalnie wkrótce wynagrodzi Tobie troski, jakie otrzymałeś ostatnim czasy. Wydarzenia będą dziać się w niespodziewanym tempie, jakby od jakiegoś czasu miało to nastąpić. ...
więcej i więcej »

stopka