horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 lutego 2019 do dnia 17 lutego 2019

linia_poziom

Byk Twoja brakująca połóweczka Ryby - najlepszy horoskop tygodniowy

Byk Twoja brakująca połóweczka Ryby

O Byku, ale nie o tobie, będzie głośno się plotkowało przez Internet. Piątek to odpowiedni termin do samotnych spacerów w czasie których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. Szczęśliwa liczba w tym tygodniu to 21.

Zapamiętaj! Przez cały tydzień będzie ci przypominał o sobie kolor biały, oglądaj świat dookoła na obecność tego koloru. Jeżeli sami się nie szanujemy nie spodziewajmy się od pozostałych pomocy. Spróbuj w najbliższych dniach skupić się na sprawach powiązanych z uczuciami. Musisz być czujny gdyż sporo incydentów powiązanych z pracą będzie się toczyło wokół ciebie. Możliwe, że wpływ Plutona na znak Byka będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych.

Przestań przywoływać przeszłość, a zwróć uwagę na to co teraz, oraz dbaj o koneksje, bo wkrótce mogą być pomocne. Przyszedł czas, żeby zacząć aktywnie wyrażać własne myśli. Pozostali widzą nas nie tak jak tego chcielibyśmy. Oczekuj towarzyskiej przygody ze strony gościa z zagranicy.

Zmieniasz się tak długo, że inni nie umieją za Tobą nadążyć. Dzięki pozytywnemu układowi Saturna najbliższy tydzień, przyniesie Bykowi wiele niespodzianek, czyżby nowa praca?.W nadchodzących dniach Byk doświadczy, iż przy pomocy przyjaciół nie ma kwestii niemożliwych. do spełnienia. Nadchodzący tydzień w pracy stanie pod znakiem ciężkich służbowych kontaktów. Ale dzięki wpływom Marsa masz szansę na czas zakończyć swoje projekty. Słońce ułoży się w takim położeniu do Neptuna że wykonanie planów będzie mocno ułatwione.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Osoby nie będące w związku spod znaku Barana w najbliższym tygodniu będą miały sprzyjające okoliczności na znalezienie partnera na całe życie. Przestań analizować minione czasy, a zwróć uwagę na przyszłość, i pielęgnuj układy, ponieważ niedługo mogą się przydać. ... więcej i więcej »

Byk Bykowi będzie sprzyjać pomoc żywiołu ziemi. Byk ma zwyczaj zabierania innym głosu. Dlatego też w czwartek szczególnie znajdź osoby którym możesz pomóc dając im czas aby coś powiedziały. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Dlatego, że sami się szanujemy oczekujmy od innych zrozumienia. Zastanawiasz się tak niestandardowo, że inni nie mogą za Tobą nadążyć. ... więcej i więcej »

Rak Oczekuje na Raka głównie praca nad wsłuchaniem się w bliskich. Aby Wszystko ogarnąć powinno się zaangażować dotychczasowe przekonania. Jeżeli fantazjujesz o własnym biznesie, to właśnie jest to świetny okres na takie postanowienia. ... więcej i więcej »

Lew Tydzień sprzyja poszukiwaniu szczęścia oraz ostrożnym modyfikacjom zamiarów. Masz sporą nadzieję odnaleźć jeden, poszukiwany kawałek do skomplikowanej konstrukcji którą jest twój własny świat. ... więcej i więcej »

Panna Zwróć uwagę z kim się zadajesz i dokładnie przeanalizuj czy to dla Twojej osoby odpowiednie relacje. Księżyc nie sprzyja w rozwiązywaniu problemów osobistych. ... więcej i więcej »

Waga Nie przesiaduj do późna przed telewizorem, zamiast tego udaj się na krótką wędrówkę do lasu. W najbliższym czasie odbędzie się umysłowa podróż, na której zdasz sobie sprawę, że Twoja krytyka przyjaciół jest nieprawdziwa. ... więcej i więcej »

Skorpion W czwartek wieczorem układ gwiazd będzie Ci sprzyjać, w związku z tym dopasuj swoje działania na ten dzień. Zacznij zauważać z kim się spotykasz, uważnie rozważ czy to dla Ciebie dobre relacje. ... więcej i więcej »

Strzelec Jowisz sprzyja odnawianiu kontaktów osobistych. Nawet jeśli w ostatnich dniach dosięgły Ciebie przeróżne dolegliwości to w nadchodzących dniach dzięki ingerencji znajomych możesz liczyć na poprawę. ... więcej i więcej »

Koziorożec Nie spędzaj czasu do późna przed komputerem, zamiast tego idź na krótką wędrówkę w góry. W przyszłym tygodniu nie zalecane jest rozpoczynanie trudnych projektów, lepiej przeznaczyć wolny okres na wypoczynek. ... więcej i więcej »

Wodnik Słońce sprzyja w załatwianiu spraw towarzyskich. Nie przesiaduj wiecznie przed ekranem komputera, zamiast tego idź na szybką wycieczkę w teren. ... więcej i więcej »

Ryby Jeżeli sami się nie szanujemy nie oczekujmy od znajomych pomocy. Dzięki pozytywnemu układowi Merkurego nadchodzący tydzień, przyniesie Rybie dużo niespodzianek, czyżby nowa praca?.W tym tygodniu Ryby doświadczy, iż z pomocą rodziny nie mają kwestii niemożliwych. do urzeczywistnienia. Najbliższy tydzień w pracy stanie pod znakiem ciężkich służbowych spotkań. Ale dzięki wpływom Jowisza masz szansę pomyślnie ukończyć swoje projekty. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Nie oczekuj miłej przygody ze strony gościa z innego miasta. Najsłabszym dniem na sprawy urzędowe będzie być może wtorek. Drobiazgowość i pedantyzm ludzi spod znaku Byka nie zostaną na początku tygodnia docenione, co może być początkiem od dawna oczekiwanych roszad. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Dla Byka najbliższy czas to okres dającego sie przewidzieć, rosnącego zainteresowania ze strony przyjaciół po których dotąd niczego takiego nie można było się spodziewać. Nadchodzący czas w firmie Byka, okaże się porą podejmowania decyzji oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Opłaci się więc każdorazowy wybór skrupulatnie przeanalizować . Najbliższy czas będzie dla Byka wysoce pracowitym czasem. Ale dzięki odpowiedniemu układowi Neptuna zdoła rozwiązać wszystkie sprawy. Niedługo będzie miała miejsce ważna wyprawa, na której pojmiesz, że Twoja opinia niektórych osób jest projekcją. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Tydzień nie sprzyja robieniu porządków oraz małym zmianom zamiarów. Wolne kobiety spod znaku Byka w zbliżającym się czasie będą miały sposobność na odnalezienie partnera na długie lata. Staraj się pić mniej soków, to zadziwiające, ale napoje od czasu do czasu działają znacząco na Twoje samopoczucie. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Pamiętaj by do soboty pozałatwiać wszelkie ważne formalności. Siła wyższa przypuszczalnie wkrótce zrekompensuje Ci trudy, jakie doznałeś ostatnim czasy. Liczba na która musisz uważać w czasie tego tygodnia to 4. Uważaj na to co jesz, posiłki potrafią wpływać na nasze zachowanie, dlatego zwracaj szczególną uwagę na morele, ponieważ mogą dostarczyć ci dużo energii. ...
więcej i więcej »

stopka