horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 7 stycznia 2019 do dnia 13 stycznia 2019

linia_poziom

Byk Twoja brakująca połóweczka Ryby - najlepszy horoskop tygodniowy

Byk Twoja brakująca połóweczka Ryby

Zmiany będą przebiegać w niespodziewanym tempie, tak jakby od jakiegoś czasu miało to nastąpić. O Byku, możliwe, że o tobie, będzie się sporo plotkowało w Twojej okolicy. Zwracaj uwagę z kim masz kontakty i dokładnie przeanalizuj czy to dla Twojej osoby dobre kontakty.

Pozytywnym sygnałem okaże się roślina na zdjęciu u starego człowieka. Byk ma pod koniec tego tygodnia słuchać starannie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Byka korzystny do podjęcia decyzji w sprawach majątkowych. Emocjonalnie bieżący tydzień będzie czasem na zmiany.

W nadchodzącym tygodniu postaraj się więcej godzin przesiadywać z dzieckiem. W głowie Byka pojawią się nowe pomysły zarobkowe. Sobota to dobry czas do indywidualnych wypraw w czasie których możesz spotkać ukochanego. Szczęśliwy Numer na ten tydzień to 28.

W nadchodzącym tygodniu naucz się sprawiedliwie dzielić swój wolny czas między sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a Pluton pomoże uniknąć Ci niespodziewanych wrażeń. Jowisz, który częstokroć przynosi szczęście Bykowi, w nadchodzącym okresie nie będzie tak hojny, przygotuj się na spore rozgoryczenie. Już niedługo przyjdzie w twojej głowie wizja zmian i tym razem będzie miała szansę do spełnienia, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze sprawy.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Słońce ustawi się w takim położeniu w stosunku do Saturna że zrealizowanie postanowień okaże się bardzo utrudnione. Baranowi nie będzie sprzyjać wsparcie żywiołu ziemi. ... więcej i więcej »

Byk Gwiazdozbiór Byka nadal będzie w sprzyjającym układzie z Marsem co będzie oddziaływać na sprawy codzienne. Nawet jeśli ostatnio dosięgły Ciebie różne choroby to teraz dzięki wsparciu układu planet powinieneś liczyć na poprawę. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Przyszły tydzień dla Bliźniąt to start jedynego w swoim rodzaju rozdziału, jest okazja zatem zacząć wszystko od nowa, czerpiąc ze swojej wiedzy oraz informacji. Spróbuj tego tygodnia skoncentrować się na przeżyciach powiązanych z uczuciami. Koniecznie bądź czujny ponieważ dużo incydentów związanych z pracą będzie się toczyło przy tobie. Możliwe, że wpływ Plutona na znak Bliźniąt będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. ... więcej i więcej »

Rak W nadchodzącym okresie postaraj się dużą ilość czasu przesiadywać w pracy. W myślach Raka narodzą się nowe pomysły finansowe. W najbliższych dniach naucz się rozmyślnie dzielić wolny czas między sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a Pluton pomoże uniknąć Ci nieoczekiwanych wrażeń. ... więcej i więcej »

Lew Zmieniasz się tak niestandardowo, że pozostali nie umieją dotrzymać ci kroku. Spróbuj w nadchodzących dniach skupić się na wydarzeniach powiązanych ze swoim życiem zawodowym. Musisz być uważny gdyż dużo incydentów powiązanych z pracą będzie się toczyło blisko ciebie. Prawdopodobnie wpływ Saturna na znak Lwa będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. ... więcej i więcej »

Panna Przychodzi czas, by zacząć aktywnie wyrażać własne uczucia. Bliscy widzą nas nie tak jak tego chcielibyśmy. Tydzień sprzyja robieniu porządków oraz niespodziewanym modyfikacjom zamiarów. ... więcej i więcej »

Waga Dla Wagi najbliższy tydzień będzie okresem spodziewanego, słabnącego zainteresowania ze strony ludzi po których dotąd nic takiego nie można było oczekiwać. Księżyc znajdzie się w takim położeniu względem Marsa że zrealizowanie zamiarów będzie nieco utrudnione. ... więcej i więcej »

Skorpion Skorpionowi będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu wody. Masz obecnie sposobność poprawić nie tylko swoje wnętrze, ale również układy z rodziną. ... więcej i więcej »

Strzelec Poczujesz, iż przez wsparcie rodziców nie ma rzeczy niemożliwych do załatwienia. Konstelacja Strzelca nadal będzie w rzadkim układzie z Saturnem co będzie oddziaływać na sprawy rodziny. ... więcej i więcej »

Koziorożec Liczba na która musisz uważać na ten tydzień to 35. Przyglądaj się temu co spożywasz, jedzenie potrafi działać na nasze zachowanie, dlatego zwróć przez najbliższe dni szczególną uwagę na orzechy włoskie, one mogą dostarczyć ci dużo sił witalnych. ... więcej i więcej »

Wodnik Pamiętaj! Przez cały tydzień będzie ci groził kolor czarny, oglądaj świat dookoła pod tym kątem. Wodnik ma zwyczaj zabierania innym głosu. Dlatego też we wtorek szczególnie znajdź znajomych którym możesz pomóc oddając im czas by coś zrobiły samemu. ... więcej i więcej »

Ryby Najlepsza liczba w czasie tego tygodnia to 53. W zbliżającym się okresie nie zalecane jest wykonywanie trudnych przedsięwzięć, dużo lepiej przeznaczyć wolny okres na rekreację. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

W środę nieznajomy zepsuje Ci humor, ale do piątku, jeśli będziesz pamiętać o innych, wszytko prawdopodobnie wróci do porządku. Dzięki pozytywnemu ułożeniu Marsa najbliższy tydzień, da Bykowi wiele atrakcji, czyżby awans?.W nadchodzącym tygodniu Byk poczuje, iż przy pomocy przyjaciół nie ma rzeczy niemożliwych. do zrealizowania. Zbliżający się czas w pracy będzie upływał pod znakiem ciężkich biznesowych spotkań. Ale dzięki wpływom Saturna masz szansę z czasem zakończyć swoje projekty. Byk ma zwyczaj zabierania innym głosu. Dlatego też w środę chociaż raz zwróć uwagę na osoby którym możesz pomóc oddając im czas by coś powiedziały. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Słońce ustawi się w takim położeniu do Merkurego że zrealizowanie planów będzie nieznacznie utrudnione. Przyszedł okres, by rozpocząć głośno pokazywać własne myśli. Członkowie rodziny widzą nas nie tak jak tego oczekujemy. Interesuj się tym co spożywasz, jedzenie potrafi wpływać na nasze zachowanie, dlatego zwracaj przez najbliższe dni uwagę na jabłka, ponieważ mogą zabrać Ci dużo mocy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Zwróć uwagę by pić mniej soków, pamiętając że, napoje zasadniczo wpływają w znacznym stopniu na Twoje przepływy energetyczne. Zapamiętaj aby do niedzieli zrealizować wszelkie ważne sprawy. Siła wyższa przypuszczalnie wkrótce zrekompensuje Ci trudy, które otrzymałeś w poprzednim tygodniu. Nadchodzący tydzień dla Byka to początek unikalnego okresu, można więc zacząć wszystko od nowa, czerpiąc ze swojej wiedzy lub doświadczeń. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Doświadczysz, iż przez pomoc koleżanek nie ma dla Ciebie spraw niemożliwych do spełnienia. Spodziewaj się zawodowej zmiany ze strony gościa z zagranicy. Przygotuj się starannie do weekendu, może będziesz miał czas żeby zabrać się z rodziną na spacer. ...
więcej i więcej »

stopka