horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 3 grudnia 2018 do dnia 9 grudnia 2018

linia_poziom

Byk Twoja brakująca połóweczka Ryby - najlepszy horoskop tygodniowy

Byk Twoja brakująca połóweczka Ryby

Doświadczysz, że przez wsparcie koleżanek nie ma rzeczy niemożliwych do spełnienia. Gwiazdy pokazują, że Bykowi w tym czasie nic nie powinno pomóc w utracie majątku. Skończ roztrząsać to co było, natomiast zauważ to co teraz, i pielęgnuj znajomości, bo już za parę dni mogą być użyteczne.

Drobiazgowość i uporządkowanie ludzi spod znaku Byka nie zostaną z początkiem tygodnia zauważone, co stanie się przyczyną dawno oczekiwanych zmian. Uważaj by pić inne ilości soków, pamiętając że, napoje zasadniczo oddziaływują znacząco na Twoje samopoczucie. Piątek to właściwy czas do indywidualnych spacerów w czasie których możesz odetchnąć od codzienności.

Przygotuj się szybko na wypoczynek, nie wykluczone, że znajdziesz czas żeby wybrać się z rodziną na wycieczkę. Niedługo zaistnieje w Tobie wola przemian i tym razem będzie miała szansę spełnienia, w związku z tym już czas na nowe przygody. Tydzień nie sprzyja robieniu porządków i ostrożnym modyfikacjom planów.

Mars, który przeważnie przynosi pomyślność Bykowi, w nadchodzącym czasie nie planuje być tak łaskawy, przygotuj się na duże rozczarowanie. Pilnuj tego co spożywasz, posiłki potrafią oddziaływać na samopoczucie, dlatego zwróć przez najbliższe dni uwagę na ananasy, te owoce mogą dać Ci dużo energii. Bykowi słabo będzie sprzyjało powodzenie w miłości, jeśli nie prześpi trzech najbliższych, nadchodzących dni.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Jeśli sami się szanujemy nie oczekujmy od znajomych pomocy. Przygotuj się starannie na sobotę, może znajdziesz czas żeby zabrać się z rodziną do kina. ... więcej i więcej »

Byk Rozmyślasz się tak szybko, że pozostali nie umieją za Tobą nadążyć. Zmiany będą przebiegać w gwałtownym czasie, tak jakby od jakiegoś czasu miało to nastąpić. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Przyszły tydzień dla Bliźniąt to początek niepowtarzalnego rozdziału, można zatem zacząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc z posiadanej mądrości oraz doświadczeń. Człowiek urodzony w tym znaku musi pamiętać, że nie istotne sprawy do załatwienia o których zapomina codziennie, w piątek przypomną o sobie i zabraknie już na nie czasu. ... więcej i więcej »

Rak W przyszłym tygodniu nie zalecane jest realizowanie dużych koncepcji, dużo lepiej zagospodarować wolny okres na odpoczynek. Doświadczysz, iż przez pomoc koleżanek nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych do załatwienia. ... więcej i więcej »

Lew W najbliższym czasie wykiełkuje w Tobie zamiar zmian i tym razem będzie miała możliwość realizacji, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć dawne sprawy. Pozytywnym znakiem będzie szklany przedmiot w dłoni osoby, której nie lubisz. ... więcej i więcej »

Panna Jowisz w układzie wraz z Plutonem będzie odpowiedzialny za to, iż Twoja zręczność fizyczna będzie lepsza aniżeli kondycja psychiczna. Spotka Ciebie głównie praca nad wsłuchaniem się w to co mówią inni. Aby sporo zrozumieć należy oddalić chłodne kalkulacje. ... więcej i więcej »

Waga Oczekuj ciekawej przygody ze strony bliskiego z innego miasta. W bieżącym tygodniu nie zalecane jest realizowanie skomplikowanych projektów, lepiej zagospodarować swój wolny czas na podróże. ... więcej i więcej »

Skorpion Wkrótce wykiełkuje w Tobie chęć przemian i tym razem ma szansę do pełnej realizacji, dlatego też najwyższy czas na nowe przygody. Doświadczysz, że dzięki pomocy przyjaciół nie będzie spraw niemożliwych do spełnienia. ... więcej i więcej »

Strzelec Wydarzenia będą dziać się w niespodziewanym tempie, jakby od lat na to czekały. Nadchodzący czas w pracy Strzelca, stanie się czasem podejmowania i lekcją odpowiedzialności za nie. Opłaci się zatem każdy wybór dokładnie rozważyć. Najbliższy tydzień będzie dla Strzelca wybitnie pracowitym czasem. Ale dzięki odpowiedniemu położeniu Marsa zdoła rozwikłać wszystkie formalności. ... więcej i więcej »

Koziorożec Złym znakiem może być szklanka wina na stole u osoby, którą lubisz. Przygotuj się umiejętnie na sobotę, może będziesz miał czas żeby wybrać się ze znajomymi na wycieczkę. ... więcej i więcej »

Wodnik W czwartek w południe dobra gwiazda nie będzie Tobie sprzyjać, dlatego więc dopasuj swoje działania o tej porze. Koniec tygodnia to właściwy okres do indywidualnych wypraw w trakcie których możesz spotkać kogoś na kogo czekasz. ... więcej i więcej »

Ryby O Rybie, możliwe, że o tobie, będzie się dużo mówiło w Twojej miejscowości. Wspólne działanie na Ciebie planety Neptun i Pluton oznacza zmniejszone szansę na porażkę. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Masz jedyną szansę poprawić nie tylko swoje nastawienie, ale również relacje z rodziną. Byk ma w tym tygodniu obserwować uważnie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Byka sprzyjający do podjęcia kroków w sprawach materialnych. Znajoma osoba w niedługim okresie zwróci się do Ciebie o kredyt, jeżeli nie chcesz zakończyć tej znajomości pomóż jej. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Działasz tak nietypowo, że pozostali nie mogą ci pomóc. Doświadczysz, że przez pomoc kolegów nie będzie dla Ciebie spraw niemożliwych do spełnienia. Nie spędzaj czasu wiecznie przed laptopem, zamiast tego idź na długą wycieczkę do lasu. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Czeka na Ciebie teraz praca nad wsłuchaniem się w to co mówią inni. Żeby chociaż cześć zrozumieć należy odrzucić emocje. Wydarzenia będą działy się w spodziewanym czasie, tak jakby od lat miało to nastąpić. Byk ma nawyk nie dawania innym prawa do głosu. Dlatego też w sobotę wyjątkowo zwróć uwagę na osoby którym możesz pomóc oddając im szansę aby coś powiedziały. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Byk ma nawyk zabierania innym głosu. Dlatego też w czwartek chociaż raz odszukaj znajomych którym możesz pomóc oddając im czas aby coś powiedziały. Przestań przywoływać to co było, a zauważ przyszłość, oraz pielęgnuj koneksje, ponieważ wkrótce mogą być użyteczne. okresie, będziesz spokojniejszy niż na co dzień. W środę wydumasz jak szybko awansować. W sobotę prawdopodobne są niewiarygodne propozycje wyjazdu. ...
więcej i więcej »

stopka