horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 15 kwietnia 2019 do dnia 21 kwietnia 2019

linia_poziom

Byk Twoja brakująca połóweczka Raka - najlepszy horoskop tygodniowy

Byk Twoja brakująca połóweczka Raka

Plany będą działy się w niespodziewanym czasie, tak jakby od dawna miało to nastąpić. Pamiętaj! Na początku tygodnia będzie ci groził kolor zielony, badaj swoje otoczenie pod tym kątem. Pij mniej herbaty, wbrew przekonaniom napoje od czasu do czasu mają wpływ niematerialnie na Twoje samopoczucie.

Byk ma tendencję do nie dawania innym prawa do głosu. Mimo to w sobotę chociaż raz zwróć uwagę na ludzi którym możesz pomóc oddając im czas aby coś powiedziały. Byk ma na początku tego tygodnia obserwować starannie innych. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Byka korzystny do podjęcia decyzji w sprawach życiowych. Najsłabszym dniem na sprawy urzędowe będzie z dużym prawdopodobieństwem piątek.

Skończ roztrząsać to co było, natomiast dojrzyj to co teraz, i dbaj o stosunki towarzyskie, gdyż wkrótce mogą być użyteczne. Koniec tygodnia to dobry czas do indywidualnych wycieczek w czasie których możesz odpocząć. W nadchodzącym tygodniu spróbuj uczciwie dzielić czas pomiędzy sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a Mars pomoże uniknąć Tobie niespodziewanych spotkań.

Jowisz, który często dostarcza szczęście Bykowi, w nadchodzącym tygodniu nie będzie tak szczodry, bądź gotowy spore niepowodzenie. Najbliższy tydzień w firmie Byka, okaże się czasem podejmowania decyzji i nauki odpowiedzialności za nie. Opłaca się więc każdorazowy wybór dobrze rozważyć. Najbliższy czas będzie dla Byka wysoce aktywnym okresem Jednak dzięki odpowiedniemu położeniu Merkurego będzie w stanie rozwiązać wszystkie sprawy. Uważaj na to co spożywasz, posiłki potrafią działać na nasze zdrowie, dlatego zwracaj teraz uwagę na orzechy włoskie, one mogą zapewnić Ci wzrost mocy.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Czeka na Barana przede wszystkim praca nad wsłuchaniem się w siebie. Żeby sporo zrozumieć powinno się oddalić emocje. O Baranie, ale nie o tobie, będzie się sporo plotkowało w Twojej okolicy. ... więcej i więcej »

Byk Uważaj by pić inne ilości wody, wbrew przekonaniom napoje czasami działają niematerialnie na Twoje przepływy energetyczne. Koniec tygodnia to dobry termin do samotnych wycieczek w trakcie których możesz odetchnąć od codzienności. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Słońce pomaga odnawianiu kontaktów osobistych. Uczysz się tak długo, że znajomi nie potrafią ci pomóc. ... więcej i więcej »

Rak Dla Raka nadchodzący czas to okres niespodziewanego, zwiększonego zainteresowania ze strony ludzi po których dotychczas niczego takiego nie można było oczekiwać. O Raku, ale nie o tobie, będzie się dużo mówiło przez Internet. ... więcej i więcej »

Lew Lew ma na początku tego tygodnia obserwować dokładnie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Lwa korzystny do podjęcia decyzji w sprawach finansowych. Nie oczekuj przyjemnej niespodzianki od znajomego dawno nie widzianego w Twoim domu. ... więcej i więcej »

Panna Spróbuj w nadchodzących dniach skupić się na wydarzeniach związanych z uczuciami. Koniecznie bądź uważny ponieważ wiele incydentów związanych z twoją rodziną będzie się toczyło przy tobie. Możliwe, że wpływ Marsa na znak Panny będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. Piątek to właściwy termin do indywidualnych spacerów w trakcie których możesz odetchnąć od codzienności. ... więcej i więcej »

Waga Szczęśliwy Numer w czasie tego tygodnia to 13. Jeśli myślisz o kupnie domu, aktualnie jest to genialny czas na takowe postanowienia. ... więcej i więcej »

Skorpion W piątek w południe Twój znak zodiaku będzie Tobie sprzyjać, w związku z tym przemyśl swoje działania na ten czas. Skorpion ma tendencję do nie dawania innym prawa do głosu. Mimo to w piątek szczególnie zwróć uwagę na ludzi którym możesz pomóc oddając im czas by coś zrobiły samemu. ... więcej i więcej »

Strzelec W zbliżającym się tygodniu nie jest wskazane realizowanie skomplikowanych przedsięwzięć, bardziej opłaca się zagospodarować swój wolny okres na odpoczynek. Astrologiczne obliczenia mówią, że Strzelcowi teraz nic nie powinno przeszkodzić w zdobyciu pieniędzy. ... więcej i więcej »

Koziorożec Księżyc ustawi się w takim układzie do Wenus że wykonanie postanowień będzie nieco przyspieszone. Człowiek urodzony pod tym znakiem musi nie zapominać, że na pozór nie istotne sprawy do załatwienia które odkłada każdego dnia, pod koniec tygodnia dadzą znać o sobie i może już zabraknąć na nie czasu. ... więcej i więcej »

Wodnik Mars, który częstokroć dostarcza dobrą passę Wodnikowi, w najbliższym tygodniu nie zamierza być tak łaskawy, czeka Ciebie spore rozczarowanie. Oczekuj niespodziewanej przygody ze strony członka rodziny dawno nie widzianego w Twoim domu. ... więcej i więcej »

Ryby Człowiek urodzony pod tym znakiem musi pamiętać, że mało znaczące drobiazgi o których zapomina codziennie, w sobotę przypomną o sobie i zabraknie już na nie czasu. W nadchodzącym tygodniu postaraj się więcej godzin przesiadywać na siłowni. W umyśle Ryby pojawią się nowe idee zarobkowe. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Działasz tak długo, że pozostali nie umieją dotrzymać ci kroku. Na weekend postaraj się uczciwie dzielić swój wolny czas między sferą emocjonalną i sferą zawodową, a Pluton pomoże uniknąć Tobie nieoczekiwanych emocji. Autorytatywna kobieta w niedługim czasie poprosi Ciebie o pożyczkę, jeśli nie chcesz stracić relacji towrzyskiej odmów tej osobie. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Zacznij zauważać z kim masz kontakty, szczegółowo rozważ czy to dla Ciebie odpowiednie kontakty. Bykowi będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu ognia. Niedługo będzie miała miejsce umysłowa podróż, dzięki której pojmiesz, iż Twoja krytyka ludzi jest fałszywa. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Bykowi umiarkowanie będzie sprzyjało szczęście w miłości, jeśli nie przegapi, czterech najbliższych, nadchodzących dni. Niebawem odbędzie się ważna wędrówka, dzięki której zdasz sobie sprawę, że Twoja krytyka przyjaciół jest fałszywa. Pozytywnym omenem może okazać się drobna moneta w dłoni znajomego. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Interesuj się tym co jesz, posiłki potrafią wpływać na zachowanie, toteż zwróć w tym tygodniu uwagę na mandarynki, one mogą zapewnić Ci wzrost sił witalnych. Przestań analizować minione czasy, natomiast doceń teraźniejszość, i pielęgnuj znajomości, ponieważ lada dzień mogą się przydać. Zanotuj sobie aby do niedzieli wykonać wszelkie znaczące sprawy. Opatrzność być może niedługo zrekompensuje Ci straty, jakie doznałeś ostatnim czasy. ...
więcej i więcej »

stopka