horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 marca 2019 do dnia 17 marca 2019

linia_poziom

Byk Twoja brakująca połóweczka Raka - najlepszy horoskop tygodniowy

Byk Twoja brakująca połóweczka Raka

Spotęgowane wpływanie na Ciebie planety Mars i Pluton zapowiada zmniejszone nadzieje na porażkę. Zapamiętaj by do soboty zrealizować wszelkie ważne kwestie. Siła wyższa być może wkrótce wynagrodzi Ci straty, które doznałeś ostatnim czasy. Tydzień nie sprzyja zakupom i ostrożnym zmianom zamiarów.

W nadchodzącym tygodniu postaraj się rozsądnie rozdzielić czas pomiędzy uczuciami oraz sferą zawodową, a Saturn pomoże uniknąć Tobie nieoczekiwanych zdarzeń. Plany będą dziać się w gwałtownym tempie, jakby od jakiegoś czasu do tego się przymierzały. Bykowi będzie sprzyjać pomoc żywiołu wody.

Konstelacja Byka nadal będzie w niekorzystnym układzie z Wenus co wpłynie na sprawy bliskich. Egzaltacja Urana w znaku Byka która jakiś czas temu miała miejsce już za kilka dni da o sobie znać pozytywnym oddziaływaniem. Dla Byka najbliższy czas będzie okresem niespodziewanego, rosnącego zainteresowania ze strony znajomych po których dotychczas nic takiego nie można było się spodziewać.

Ważna persona w niedługim okresie poprosi Ciebie o wsparcie, jeżeli nie chcesz stracić tej więzi odmów jej. Przygotuj się szybko na wypoczynek, może znajdziesz czas żeby zabrać się ze znajomymi za miasto. Koniec tygodnia to odpowiedni okres do indywidualnych spacerów w trakcie których możesz spotkać ukochanego.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Liczba na która musisz uważać na ten tydzień to 29. Oczekuj niespodziewanej zmiany ze strony bliskiego z innego miasta. ... więcej i więcej »

Byk Najsłabszym dniem na sprawy urzędowe będzie prawdopodobnie środa. Byk ma na początku tego tygodnia słuchać dokładnie innych. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Byka odpowiedni do podjęcia decyzji w sprawach życiowych. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Na weekend postaraj się rozmyślnie rozdzielić wolny czas między uczuciami i sferą zawodową, a Uran pomoże uniknąć Tobie nieoczekiwanych zdarzeń. Dzięki odpowiedniemu ułożeniu Księżyca najbliższy tydzień, da Bliźniętom wiele atrakcji, czyżby podwyżka?.W nadchodzącym tygodniu Bliźnięta doświadczy, że przy pomocy rodziny nie mają marzeń niemożliwych. do urzeczywistnienia. Nadchodzący tydzień w pracy stanie pod znakiem ważnych biznesowych spotkań. Jednak dzięki wpływom Saturna będziesz miał szansę pomyślnie zakończyć swojecele. ... więcej i więcej »

Rak Masz dużą nadzieję znaleźć pewien, brakujący element do skomplikowanej mozaiki którą jest twoje życie wewnętrzne. Pluton, który częstokroć dostarcza szczęście Rakowi, w najbliższym okresie nie będzie tak łaskawy, przygotuj się na spore rozczarowanie. ... więcej i więcej »

Lew W przyszłym czasie nie polecane jest rozpoczynanie dużych koncepcji, bardziej opłaca się zagospodarować wolny czas na rekreację. Przyszły tydzień dla Lwa to początek jedynego w swoim rodzaju etapu, jest okazja zatem zacząć wszystko od nowa, korzystając ze swojej mądrości lub informacji. ... więcej i więcej »

Panna Najbliższy czas w pracy Panny, stanie się porą podejmowania istotnych decyzji i nauki odpowiedzialności za nie. Należy przeto każdorazowy wybór skrupulatnie przemyśleć. Najbliższy tydzień będzie dla Panny wybitnie pracowitym okresem Jednak dzięki pozytywnemu ułożeniu Jowisza zdoła rozstrzygnąć wszystkie sprawy. Staranność i pedantyzm ludzi spod znaku Panny nie zostaną na początku tygodnia docenione, co będzie źródłem od dawna oczekiwanych roszad. ... więcej i więcej »

Waga Nadejdzie wkrótce dzień, żeby zacząć inaczej uzewnętrzniać własne myśli. Pozostali widzą nas nie tak jak tego oczekujemy. Najbliższy czas w pracy Wagi, stanie się porą podejmowania decyzji i lekcją odpowiedzialności za nie. Opłaci się więc każdy wybór skrupulatnie przemyśleć. Nadchodzący tydzień okaże się dla Wagi wielce aktywnym okresem Ale dzięki odpowiedniemu położeniu Księżyca zdoła rozwikłać wszystkie sprawy. ... więcej i więcej »

Skorpion Zakończ rozgrzebywać przeszłość, natomiast dostrzeż to co teraz, i podtrzymuj znajomości, bo niebawem mogą być pomocne. Koniec tygodnia to dobry okres do samotnych wycieczek w czasie których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. ... więcej i więcej »

Strzelec Wolne kobiety spod znaku Strzelca w najbliższym okresie czasu będą miały szansę na spotkanie drugiej połówki na zawsze. Wkrótce narodzi się w twojej głowie wizja zmian i tym razem ma szansę do spełnienia, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć byłe wydarzenia. ... więcej i więcej »

Koziorożec Przygotuj się umiejętnie na wypoczynek, nie wykluczone, że znajdziesz czas żeby zabrać się z ukochaną osobą za miasto. Nadchodzący tydzień dla Koziorożca to początek nowego rozdziału, można więc zacząć wszystko od nowa, czerpiąc z wiedzy oraz doświadczeń. ... więcej i więcej »

Wodnik Konstelacja Wodnika nadal będzie w ciekawym ustawieniu z Marsem co będzie oddziaływać na sprawy przyjaciół. Księżyc nie sprzyja odnawianiu kontaktów osobistych. ... więcej i więcej »

Ryby Księżyc ustawi się w takim układzie do Marsa że spełnienie zamiarów będzie bardzo opóźnione. Mars pomaga w rozwiązywaniu problemów towarzyskich. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Zapamiętaj aby do czwartku załatwiać wszelkie znaczące formalności. Los prawdopodobnie w najbliższym czasie wynagrodzi Ci smutki, które doznałeś w ostatnim czasie. Masz pewną nadzieję odszukać istotny, poszukiwany element do skomplikowanej mozaiki którą jest twoje życie wewnętrzne. Szczęśliwy Numer w czasie tego tygodnia to 75. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Spróbuj w najbliższym czasie skoncentrować się na sprawach związanych ze swoją pracą. Bądź czujny gdyż dużo incydentów powiązanych z pracą będzie się rozgrywało wokół ciebie. Prawdopodobnie wpływ Wenus na znak Byka będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. Skończ analizować przeszłość, natomiast dojrzyj przyszłość, oraz dbaj o znajomości, gdyż niedługo mogą być użyteczne. Zapamiętaj aby do soboty zrealizować wszelkie istotne formalności. Siła wyższa prawdopodobnie niedługo zrekompensuje Ci smutki, które doznałeś ostatnim czasy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

W czwartek rano szczęście nie będzie Ci sprzyjać, dlatego więc zmień swoje działania na ten czas. W najbliższym czasie będzie miała miejsce ważna wyprawa, podczas której pojmiesz, że Twoja ocena przyjaciół jest słuszna. Byk ma w tym tygodniu słuchać bardzo uważnie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Byka korzystny do podjęcia kroków w sprawach finansowych. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Oczekuj ciekawej wizyty bliskiego dawno nie widzianego w Twoim domu. W zbliżającym się czasie nie polecane jest rozpoczynanie trudnych inicjatyw, bardziej opłaca się zagospodarować wolny termin na wypoczynek. Byk ma tendencję do zabierania innym głosu. Dlatego też w środę szczególnie znajdź ludzi którym możesz pomóc dając im szansę by coś powiedziały. ...
więcej i więcej »

stopka