horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 lutego 2019 do dnia 17 lutego 2019

linia_poziom

Byk Twoja brakująca połóweczka Raka - najlepszy horoskop tygodniowy

Byk Twoja brakująca połóweczka Raka

Bykowi nad podziw dobrze będzie dopisywało szczęście w miłości, ale tylko wtedy, gdy nie przegapi, czterech najbliższych, nadchodzących dni. Pilnuj tego co spożywasz, posiłki potrafią oddziaływać na zdrowie, dlatego zwracaj uwagę na cytryny, one mogą zapewnić Ci wzrost energii. Niedługo zaistnieje w Tobie wola zmian i tym razem ma szansę realizacji, dlatego też już czas na nowe wyzwania.

Wkrótce czeka Cię długa wyprawa, na której zrozumiesz, że Twoja opinia przyjaciół jest niepoprawna. Pamiętaj aby do czwartku załatwiać wszelkie istotne sprawy. Siła wyższa przypuszczalnie wkrótce wynagrodzi Ci troski, jakie otrzymałeś ostatnim czasy. Tydzień sprzyja zmianom w pracy oraz ostrożnym modyfikacjom celów.

Nie zapomnij! Przez cały tydzień będzie ci przypominał o sobie kolor zielony, oglądaj przedmioty, które dostajesz, na obecność tego koloru. Masz jedyną perspektywę podreperować nie tylko swoje nastawienie, ale również układy z bliskimi. Wiarygodna postać w niedługim okresie czasu zwróci się do Ciebie o kredyt, jeżeli nie chcesz zakończyć znajomości pomóż jej.

Byk ma nawyk nie dawania innym prawa do głosu. Dlatego też w środę wyjątkowo zwróć uwagę na osoby którym możesz pomóc dając im szansę aby coś zrobiły samemu. Nie oczekuj ciekawej przygody ze strony gościa z zagranicy. Pozycja centralna Jowisza w znaku Byka która niedługo się wydarzy już za kilka dni wpłynie na Twoje życie mocnym działaniem.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Osoby nie będące w związku spod znaku Barana w najbliższym tygodniu będą miały sprzyjające okoliczności na znalezienie partnera na całe życie. Przestań analizować minione czasy, a zwróć uwagę na przyszłość, i pielęgnuj układy, ponieważ niedługo mogą się przydać. ... więcej i więcej »

Byk Bykowi będzie sprzyjać pomoc żywiołu ziemi. Byk ma zwyczaj zabierania innym głosu. Dlatego też w czwartek szczególnie znajdź osoby którym możesz pomóc dając im czas aby coś powiedziały. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Dlatego, że sami się szanujemy oczekujmy od innych zrozumienia. Zastanawiasz się tak niestandardowo, że inni nie mogą za Tobą nadążyć. ... więcej i więcej »

Rak Oczekuje na Raka głównie praca nad wsłuchaniem się w bliskich. Aby Wszystko ogarnąć powinno się zaangażować dotychczasowe przekonania. Jeżeli fantazjujesz o własnym biznesie, to właśnie jest to świetny okres na takie postanowienia. ... więcej i więcej »

Lew Tydzień sprzyja poszukiwaniu szczęścia oraz ostrożnym modyfikacjom zamiarów. Masz sporą nadzieję odnaleźć jeden, poszukiwany kawałek do skomplikowanej konstrukcji którą jest twój własny świat. ... więcej i więcej »

Panna Zwróć uwagę z kim się zadajesz i dokładnie przeanalizuj czy to dla Twojej osoby odpowiednie relacje. Księżyc nie sprzyja w rozwiązywaniu problemów osobistych. ... więcej i więcej »

Waga Nie przesiaduj do późna przed telewizorem, zamiast tego udaj się na krótką wędrówkę do lasu. W najbliższym czasie odbędzie się umysłowa podróż, na której zdasz sobie sprawę, że Twoja krytyka przyjaciół jest nieprawdziwa. ... więcej i więcej »

Skorpion W czwartek wieczorem układ gwiazd będzie Ci sprzyjać, w związku z tym dopasuj swoje działania na ten dzień. Zacznij zauważać z kim się spotykasz, uważnie rozważ czy to dla Ciebie dobre relacje. ... więcej i więcej »

Strzelec Jowisz sprzyja odnawianiu kontaktów osobistych. Nawet jeśli w ostatnich dniach dosięgły Ciebie przeróżne dolegliwości to w nadchodzących dniach dzięki ingerencji znajomych możesz liczyć na poprawę. ... więcej i więcej »

Koziorożec Nie spędzaj czasu do późna przed komputerem, zamiast tego idź na krótką wędrówkę w góry. W przyszłym tygodniu nie zalecane jest rozpoczynanie trudnych projektów, lepiej przeznaczyć wolny okres na wypoczynek. ... więcej i więcej »

Wodnik Słońce sprzyja w załatwianiu spraw towarzyskich. Nie przesiaduj wiecznie przed ekranem komputera, zamiast tego idź na szybką wycieczkę w teren. ... więcej i więcej »

Ryby Jeżeli sami się nie szanujemy nie oczekujmy od znajomych pomocy. Dzięki pozytywnemu układowi Merkurego nadchodzący tydzień, przyniesie Rybie dużo niespodzianek, czyżby nowa praca?.W tym tygodniu Ryby doświadczy, iż z pomocą rodziny nie mają kwestii niemożliwych. do urzeczywistnienia. Najbliższy tydzień w pracy stanie pod znakiem ciężkich służbowych spotkań. Ale dzięki wpływom Jowisza masz szansę pomyślnie ukończyć swoje projekty. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

W najbliższym czasie narodzi się w twojej głowie chęć zmian i tym razem będzie miała szansę realizacji, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć dawne wydarzenia. Człowiek urodzony w tym znaku musi nie zapominać, że na pozór nic nie znaczące zadania które odkłada każdego dnia, z końcem tygodnia przypomną o sobie i może nie starczyć już na nie czasu. Dla Byka ten tydzień to okres dającego sie przewidzieć, słabnącego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotychczas nic takiego nie można było oczekiwać. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Zapamiętaj aby do niedzieli zakończyć wszelkie znaczące rzeczy. Siła wyższa prawdopodobnie wkrótce zrekompensuje Tobie troski, jakie otrzymałeś ostatnim czasy. Liczba na która musisz uważać w czasie tego tygodnia to 5 0. Konstelacja Byka chwilowo będzie w sprzyjającym układzie z Marsem co wpłynie na sprawy zawodowe. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Księżyc ustawi się w takim układzie w stosunku do Neptuna że zrealizowanie planów będzie ułatwione. Samotne osoby spod znaku Byka w zbliżającym się czasie będą miały sposobność na spotkanie partnera na dobre i na złe. Człowiek urodzony pod tym znakiem musi nie zapominać, że na pozór nie istotne drobiazgi o których zapomina każdego dnia, w sobotę okażą się istotne i może nie starczyć już na nie czasu. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Zapamiętaj aby do soboty załatwiać wszelkie znaczące kwestie. Los przypuszczalnie niedługo zrekompensuje Ci smutki, jakie doznałeś w ostatnim czasie. Bykowi nie będzie sprzyjać wsparcie żywiołu ognia. Wkrótce narodzi się w twojej głowie wizja zmian i tym razem ma szansę spełnienia, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć dawne wydarzenia. ...
więcej i więcej »

stopka