horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 7 stycznia 2019 do dnia 13 stycznia 2019

linia_poziom

Byk Twoja brakująca połóweczka Raka - najlepszy horoskop tygodniowy

Byk Twoja brakująca połóweczka Raka

Zanotuj sobie aby do czwartku zakończyć wszelkie ważne sprawy. Siła wyższa prawdopodobnie wkrótce zrekompensuje Ci trudy, które otrzymałeś w poprzednich dniach . Dopilnuj by pić inne ilości piwa, pamiętając że, płyny zasadniczo oddziaływują niematerialnie na Twój organizm. W przyszłym tygodniu czeka Cię ważna wędrówka, podczas której pojmiesz, że Twoja ocena ludzi jest niepoprawna.

Nadchodzący tydzień dla Byka to początek niepowtarzalnego etapu, można więc zacząć pewne sprawy od nowa, korzystając ze zgromadzonej wiedzy oraz doświadczeń. Piątek to właściwy czas do samotnych wypraw podczas których możesz odpocząć. Słońce nie sprzyja w załatwianiu spraw miłosnych.

Ważnym sygnałem będzie portfel na stole u starego człowieka. Plany będą działy się w spodziewanym czasie, tak jakby od dawna do tego się przymierzały. W wtorek nieznajomy zepsuje Tobie , ale do piątku, jeżeli będziesz spokojnie robić swoje, wszytko prawdopodobnie wróci do porządku.

Oczekuje na Byka teraz praca nad wsłuchaniem się w bliskich. Żeby chociaż cześć pojąć powinno się zaangażować emocje. nadchodzącym okresie, będziesz przytulniejszy niż na co dzień. czwartek rozważysz niebawem awansować. W piątek prawdopodobne są niewiarygodne oferty podróży. W najbliższym czasie przyjdzie w Tobie zamiar zmian i tym razem będzie miała możliwość do spełnienia, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze sprawy.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Słońce ustawi się w takim położeniu w stosunku do Saturna że zrealizowanie postanowień okaże się bardzo utrudnione. Baranowi nie będzie sprzyjać wsparcie żywiołu ziemi. ... więcej i więcej »

Byk Gwiazdozbiór Byka nadal będzie w sprzyjającym układzie z Marsem co będzie oddziaływać na sprawy codzienne. Nawet jeśli ostatnio dosięgły Ciebie różne choroby to teraz dzięki wsparciu układu planet powinieneś liczyć na poprawę. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Przyszły tydzień dla Bliźniąt to start jedynego w swoim rodzaju rozdziału, jest okazja zatem zacząć wszystko od nowa, czerpiąc ze swojej wiedzy oraz informacji. Spróbuj tego tygodnia skoncentrować się na przeżyciach powiązanych z uczuciami. Koniecznie bądź czujny ponieważ dużo incydentów związanych z pracą będzie się toczyło przy tobie. Możliwe, że wpływ Plutona na znak Bliźniąt będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. ... więcej i więcej »

Rak W nadchodzącym okresie postaraj się dużą ilość czasu przesiadywać w pracy. W myślach Raka narodzą się nowe pomysły finansowe. W najbliższych dniach naucz się rozmyślnie dzielić wolny czas między sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a Pluton pomoże uniknąć Ci nieoczekiwanych wrażeń. ... więcej i więcej »

Lew Zmieniasz się tak niestandardowo, że pozostali nie umieją dotrzymać ci kroku. Spróbuj w nadchodzących dniach skupić się na wydarzeniach powiązanych ze swoim życiem zawodowym. Musisz być uważny gdyż dużo incydentów powiązanych z pracą będzie się toczyło blisko ciebie. Prawdopodobnie wpływ Saturna na znak Lwa będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. ... więcej i więcej »

Panna Przychodzi czas, by zacząć aktywnie wyrażać własne uczucia. Bliscy widzą nas nie tak jak tego chcielibyśmy. Tydzień sprzyja robieniu porządków oraz niespodziewanym modyfikacjom zamiarów. ... więcej i więcej »

Waga Dla Wagi najbliższy tydzień będzie okresem spodziewanego, słabnącego zainteresowania ze strony ludzi po których dotąd nic takiego nie można było oczekiwać. Księżyc znajdzie się w takim położeniu względem Marsa że zrealizowanie zamiarów będzie nieco utrudnione. ... więcej i więcej »

Skorpion Skorpionowi będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu wody. Masz obecnie sposobność poprawić nie tylko swoje wnętrze, ale również układy z rodziną. ... więcej i więcej »

Strzelec Poczujesz, iż przez wsparcie rodziców nie ma rzeczy niemożliwych do załatwienia. Konstelacja Strzelca nadal będzie w rzadkim układzie z Saturnem co będzie oddziaływać na sprawy rodziny. ... więcej i więcej »

Koziorożec Liczba na która musisz uważać na ten tydzień to 35. Przyglądaj się temu co spożywasz, jedzenie potrafi działać na nasze zachowanie, dlatego zwróć przez najbliższe dni szczególną uwagę na orzechy włoskie, one mogą dostarczyć ci dużo sił witalnych. ... więcej i więcej »

Wodnik Pamiętaj! Przez cały tydzień będzie ci groził kolor czarny, oglądaj świat dookoła pod tym kątem. Wodnik ma zwyczaj zabierania innym głosu. Dlatego też we wtorek szczególnie znajdź znajomych którym możesz pomóc oddając im czas by coś zrobiły samemu. ... więcej i więcej »

Ryby Najlepsza liczba w czasie tego tygodnia to 53. W zbliżającym się okresie nie zalecane jest wykonywanie trudnych przedsięwzięć, dużo lepiej przeznaczyć wolny okres na rekreację. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Spróbuj w nadchodzących dniach skupić się na kwestiach związanych ze swoją pracą. Musisz być uważny gdyż wiele spraw powiązanych z twoją rodziną będzie się toczyło blisko ciebie. Możliwe, że wpływ Wenus na znak Byka będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. Dzięki odpowiedniemu układowi Księżyca najbliższy tydzień, przyniesie Bykowi dużo niespodzianek, czyżby podwyżka?.W tym tygodniu Byk doświadczy, iż przy pomocy znajomych nie ma rzeczy niemożliwych. do wykonania. Najbliższy czas w pracy będzie upływał pod znakiem ciężkich służbowych kontaktów. Jednak dzięki oddziaływaniom Księżyca będziesz miał szansę pomyślnie ukończyć swojecele. Dla Byka najbliższy tydzień to okres nieprzewidzianego wzmożonego zainteresowania ze strony przyjaciół po których dotychczas nic takiego nie można było oczekiwać. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

O Byku, możliwe, że o tobie, będzie się dużo plotkowało przez Internet. Jeżeli ostatnio trapiły Ciebie przeróżne choroby to teraz dzięki pomocy sprzyjających Ci energii powinieneś spodziewać się poprawy. Plany będą przebiegać w powolnym czasie, tak jakby od lat na to czekały. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Na weekend naucz się sprawiedliwie podzielić swój czas między sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a Neptun pomoże uniknąć Ci niespodziewanych spotkań. Niebezpieczny dla Ciebie numer w czasie tego tygodnia to 4. Zwracaj uwagę z kim się zadajesz i dokładnie przeanalizuj czy to dla Twojej osoby dobre kontakty. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Zapamiętaj! Od środy do piątku będzie ci sprzyjał kolor zielony, oglądaj przedmioty, które dostajesz, pod tym kątem. zbliżającym się czasie okresie, staniesz się przytulniejszy niż zwykle. czwartek wydumasz w niedalekiej przyszłości awansować. W piątek sposobne są niewiarygodne oferty spotkania. Liczba na która musisz uważać w tym tygodniu to 82. ...
więcej i więcej »

stopka