horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 3 grudnia 2018 do dnia 9 grudnia 2018

linia_poziom

Byk Twoja brakująca połóweczka Raka - najlepszy horoskop tygodniowy

Byk Twoja brakująca połóweczka Raka

Bykowi raczej słabo będzie sprzyjało powodzenie w miłości, ale tylko wtedy, gdy nie przegapi, trzech najbliższych, nadchodzących dni. Jeżeli niedawno trapiły Cię nieciekawe przypadłości to w tym tygodniu dzięki wsparciu układu planet możesz liczyć na poprawę. Przygotuj się dobrze do weekendu, nie wykluczone, że znajdziesz kilka godzin żeby wybrać się z ukochaną osobą na spacer.

W nadchodzącym tygodniu próbuj więcej godzin spędzać na ćwiczeniach. W myślach Byka pojawią się świeże pomysły zarobkowe. Wspólne wpływanie na Ciebie planety Jowisz oraz Pluton oznacza zwiększone szansę na spotkanie szczęścia. Możesz spodziewać się niemiłej przygody ze strony znajomego dawno nie widzianego w Twoim domu.

W zbliżającym się okresie nie zalecane jest realizowanie złożonych przedsięwzięć, lepiej zagospodarować wolny termin na rekreację. Spróbuj tego tygodnia skupić się na kwestiach powiązanych ze swoim życiem zawodowym. Koniecznie bądź uważny gdyż dużo incydentów związanych z twoją rodziną będzie się toczyło blisko ciebie. Prawdopodobnie wpływ Wenus na znak Byka będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. Byk ma na początku tego tygodnia obserwować uważnie innych. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Byka korzystny do podjęcia decyzji w sprawach dawno zapomnianych.

W najbliższym tygodniu, staniesz się uważniejszy niż zwykle. W środę przeanalizujesz ekspresowo awansować. W piątek prawdopodobne są interesujące propozycje spotkania. Najbliższy tydzień w firmie Byka, stanie się okresem podejmowania i nauki odpowiedzialności za nie. Opłaci się zatem każdorazowy wybór skrupulatnie przemyśleć. Nadchodzący tydzień będzie dla Byka wielce aktywnym okresem Ale dzięki odpowiedniemu ułożeniu Saturna będzie w stanie rozwikłać wszystkie sprawy. Dzięki odpowiedniemu ułożeniu Saturna zbliżający się tydzień, da Bykowi wiele niespodzianek, czyżby podwyżka?.Wnajbliższym czasie Byk przekona się, że przy pomocy rodziny nie ma spraw niemożliwych. do zrealizowania. Nadchodzący tydzień w pracy stanie pod znakiem ważnych biznesowych spotkań. Wszakże dzięki wpływom Marsa masz szansę z czasem zakończyć wszystkie projekty.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Jeśli sami się szanujemy nie oczekujmy od znajomych pomocy. Przygotuj się starannie na sobotę, może znajdziesz czas żeby zabrać się z rodziną do kina. ... więcej i więcej »

Byk Rozmyślasz się tak szybko, że pozostali nie umieją za Tobą nadążyć. Zmiany będą przebiegać w gwałtownym czasie, tak jakby od jakiegoś czasu miało to nastąpić. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Przyszły tydzień dla Bliźniąt to początek niepowtarzalnego rozdziału, można zatem zacząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc z posiadanej mądrości oraz doświadczeń. Człowiek urodzony w tym znaku musi pamiętać, że nie istotne sprawy do załatwienia o których zapomina codziennie, w piątek przypomną o sobie i zabraknie już na nie czasu. ... więcej i więcej »

Rak W przyszłym tygodniu nie zalecane jest realizowanie dużych koncepcji, dużo lepiej zagospodarować wolny okres na odpoczynek. Doświadczysz, iż przez pomoc koleżanek nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych do załatwienia. ... więcej i więcej »

Lew W najbliższym czasie wykiełkuje w Tobie zamiar zmian i tym razem będzie miała możliwość realizacji, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć dawne sprawy. Pozytywnym znakiem będzie szklany przedmiot w dłoni osoby, której nie lubisz. ... więcej i więcej »

Panna Jowisz w układzie wraz z Plutonem będzie odpowiedzialny za to, iż Twoja zręczność fizyczna będzie lepsza aniżeli kondycja psychiczna. Spotka Ciebie głównie praca nad wsłuchaniem się w to co mówią inni. Aby sporo zrozumieć należy oddalić chłodne kalkulacje. ... więcej i więcej »

Waga Oczekuj ciekawej przygody ze strony bliskiego z innego miasta. W bieżącym tygodniu nie zalecane jest realizowanie skomplikowanych projektów, lepiej zagospodarować swój wolny czas na podróże. ... więcej i więcej »

Skorpion Wkrótce wykiełkuje w Tobie chęć przemian i tym razem ma szansę do pełnej realizacji, dlatego też najwyższy czas na nowe przygody. Doświadczysz, że dzięki pomocy przyjaciół nie będzie spraw niemożliwych do spełnienia. ... więcej i więcej »

Strzelec Wydarzenia będą dziać się w niespodziewanym tempie, jakby od lat na to czekały. Nadchodzący czas w pracy Strzelca, stanie się czasem podejmowania i lekcją odpowiedzialności za nie. Opłaci się zatem każdy wybór dokładnie rozważyć. Najbliższy tydzień będzie dla Strzelca wybitnie pracowitym czasem. Ale dzięki odpowiedniemu położeniu Marsa zdoła rozwikłać wszystkie formalności. ... więcej i więcej »

Koziorożec Złym znakiem może być szklanka wina na stole u osoby, którą lubisz. Przygotuj się umiejętnie na sobotę, może będziesz miał czas żeby wybrać się ze znajomymi na wycieczkę. ... więcej i więcej »

Wodnik W czwartek w południe dobra gwiazda nie będzie Tobie sprzyjać, dlatego więc dopasuj swoje działania o tej porze. Koniec tygodnia to właściwy okres do indywidualnych wypraw w trakcie których możesz spotkać kogoś na kogo czekasz. ... więcej i więcej »

Ryby O Rybie, możliwe, że o tobie, będzie się dużo mówiło w Twojej miejscowości. Wspólne działanie na Ciebie planety Neptun i Pluton oznacza zmniejszone szansę na porażkę. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Nadchodzący tydzień dla Byka to start niepowtarzalnego etapu, można zatem zacząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc z posiadanej wiedzy lub doświadczeń. okresie, staniesz się uważniejszy niż na co dzień. W środę przeanalizujesz w niedalekiej przyszłości awansować. W sobotę możliwe są ciekawe propozycje spotkania. Nadejdzie wkrótce czas, by zacząć inaczej pokazywać własne emocje. Znajomi postrzegają nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

W środę w południe dobra gwiazda nie będzie Ci sprzyjać, w związku z tym przemyśl swoje plany w tym czasie. Jowisz, który zazwyczaj dostarcza szczęście Bykowi, w nadchodzącym okresie nie planuje być tak łaskawy, bądź gotowy wielkie rozczarowanie. Staranność i sumienność ludzi spod znaku Byka nie zostaną z początkiem tygodnia docenione, co może być źródłem od dawna spodziewanych roszad. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Plany będą działy się w spodziewanym czasie, tak jakby od jakiegoś czasu do tego się przymierzały. Oczekuje na Byka głównie praca nad zrozumieniem bliskich. Żeby Wszystko ogarnąć powinno się zdecydować się na emocje. Przychodzi czas, żeby zacząć inaczej uzewnętrzniać własne uczucia. Inni widzą nas nie tak jak tego chcielibyśmy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Zwróć uwagę by pić więcej wody, to zadziwiające, ale płyny w pewnym stopniu działają w niewielkim stopniu na Twoje ciało. Jowisz nie sprzyja w załatwianiu spraw miłosnych. Niebezpieczny dla Ciebie numer w czasie tego tygodnia to 48. ...
więcej i więcej »

stopka