horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 15 kwietnia 2019 do dnia 21 kwietnia 2019

linia_poziom

Byk Twoja brakująca połóweczka Panny - najlepszy horoskop tygodniowy

Byk Twoja brakująca połóweczka Panny

Zanotuj sobie by do niedzieli zakończyć wszelkie znaczące formalności. Siła wyższa być może niedługo zrekompensuje Tobie straty, które doznałeś ostatnim czasy. Znaki na niebie oznajmiają, że Bykowi teraz nic nie powinno zaszkodzić w zdobyciu ukochanego. Uważaj na to co spożywasz, jedzenie potrafi wpływać na nasze zachowanie, dlatego zwróć teraz uwagę na czereśnie, ponieważ mogą dać Ci dużo sił witalnych.

Jowisz, który zazwyczaj przynosi szczęście Bykowi, w najbliższym tygodniu nie będzie tak dobry, czeka Ciebie duże rozczarowanie. Znajoma kobieta w niedługim okresie czasu poprosi Ciebie o pożyczkę, jeśli nie chcesz stracić tej przyjaźni pomóż jej. Nawet jeśli w ostatnich dniach trapiły Ciebie przeróżne choroby to w tym tygodniu dzięki wsparciu nieznanych sił powinieneś spodziewać się poprawy.

Przygotuj się dobrze na wypoczynek, może znajdziesz czas żeby zabrać się ze znajomymi do kina. Jeśli sami się cenimy spodziewajmy się od pozostałych przykrości. Najbliższy czas w firmie Byka, stanie się okresem podejmowania i lekcją odpowiedzialności za nie. Godzi się więc każdy wybór dokładnie rozpatrzeć.Tydzień okaże się dla Byka bardzo pracowitym czasem. Ale dzięki pozytywnemu ułożeniu Księżyca zdoła rozstrzygnąć wszystkie sprawy.

Byk ma zwyczaj nie dawania innym prawa do głosu. Dlatego też w czwartek szczególnie odszukaj osoby którym możesz pomóc dając im czas aby coś powiedziały. Ważnym sygnałem stanie się drobna moneta w szufladzie osoby, której nie lubisz. Doświadczysz, że dzięki pomocy układu planet nie będzie spraw niemożliwych do spełnienia.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Czeka na Barana przede wszystkim praca nad wsłuchaniem się w siebie. Żeby sporo zrozumieć powinno się oddalić emocje. O Baranie, ale nie o tobie, będzie się sporo plotkowało w Twojej okolicy. ... więcej i więcej »

Byk Uważaj by pić inne ilości wody, wbrew przekonaniom napoje czasami działają niematerialnie na Twoje przepływy energetyczne. Koniec tygodnia to dobry termin do samotnych wycieczek w trakcie których możesz odetchnąć od codzienności. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Słońce pomaga odnawianiu kontaktów osobistych. Uczysz się tak długo, że znajomi nie potrafią ci pomóc. ... więcej i więcej »

Rak Dla Raka nadchodzący czas to okres niespodziewanego, zwiększonego zainteresowania ze strony ludzi po których dotychczas niczego takiego nie można było oczekiwać. O Raku, ale nie o tobie, będzie się dużo mówiło przez Internet. ... więcej i więcej »

Lew Lew ma na początku tego tygodnia obserwować dokładnie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Lwa korzystny do podjęcia decyzji w sprawach finansowych. Nie oczekuj przyjemnej niespodzianki od znajomego dawno nie widzianego w Twoim domu. ... więcej i więcej »

Panna Spróbuj w nadchodzących dniach skupić się na wydarzeniach związanych z uczuciami. Koniecznie bądź uważny ponieważ wiele incydentów związanych z twoją rodziną będzie się toczyło przy tobie. Możliwe, że wpływ Marsa na znak Panny będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. Piątek to właściwy termin do indywidualnych spacerów w trakcie których możesz odetchnąć od codzienności. ... więcej i więcej »

Waga Szczęśliwy Numer w czasie tego tygodnia to 13. Jeśli myślisz o kupnie domu, aktualnie jest to genialny czas na takowe postanowienia. ... więcej i więcej »

Skorpion W piątek w południe Twój znak zodiaku będzie Tobie sprzyjać, w związku z tym przemyśl swoje działania na ten czas. Skorpion ma tendencję do nie dawania innym prawa do głosu. Mimo to w piątek szczególnie zwróć uwagę na ludzi którym możesz pomóc oddając im czas by coś zrobiły samemu. ... więcej i więcej »

Strzelec W zbliżającym się tygodniu nie jest wskazane realizowanie skomplikowanych przedsięwzięć, bardziej opłaca się zagospodarować swój wolny okres na odpoczynek. Astrologiczne obliczenia mówią, że Strzelcowi teraz nic nie powinno przeszkodzić w zdobyciu pieniędzy. ... więcej i więcej »

Koziorożec Księżyc ustawi się w takim układzie do Wenus że wykonanie postanowień będzie nieco przyspieszone. Człowiek urodzony pod tym znakiem musi nie zapominać, że na pozór nie istotne sprawy do załatwienia które odkłada każdego dnia, pod koniec tygodnia dadzą znać o sobie i może już zabraknąć na nie czasu. ... więcej i więcej »

Wodnik Mars, który częstokroć dostarcza dobrą passę Wodnikowi, w najbliższym tygodniu nie zamierza być tak łaskawy, czeka Ciebie spore rozczarowanie. Oczekuj niespodziewanej przygody ze strony członka rodziny dawno nie widzianego w Twoim domu. ... więcej i więcej »

Ryby Człowiek urodzony pod tym znakiem musi pamiętać, że mało znaczące drobiazgi o których zapomina codziennie, w sobotę przypomną o sobie i zabraknie już na nie czasu. W nadchodzącym tygodniu postaraj się więcej godzin przesiadywać na siłowni. W umyśle Ryby pojawią się nowe idee zarobkowe. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Doświadczysz, że dzięki pomocy najbliższych nie ma rzeczy niemożliwych do zrealizowania. Spodziewaj się niemiłej wizyty gościa dawno nie widzianego w Twoim domu. Spróbuj w nadchodzących dniach skoncentrować się na sprawach związanych ze swoim życiem zawodowym. Musisz być czujny ponieważ dużo problemów związanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało wokół ciebie. Możliwe, że wpływ Plutona na znak Byka będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Egzaltacja Neptuna w znaku Byka która niedługo będzie miała miejsce już za kilka dni da o sobie znać negatywnym oddziaływaniem. nadchodzącym okresie, będziesz przytulniejszy niż zwykle. czwartek zastanowisz się jak szybko awansować. W piątek możliwe są ciekawe oferty zawodowe. Spróbuj w najbliższym czasie skupić się na kwestiach związanych ze swoją pracą. Musisz być czujny bo wiele spraw powiązanych z pracą będzie się rozgrywało przy tobie. Prawdopodobnie wpływ Jowisza na znak Byka będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Poczujesz, że dzięki wsparciu koleżanek nie będzie rzeczy niemożliwych do załatwienia. W tym tygodniu naucz się rozsądnie rozdzielić czas pomiędzy uczuciami oraz sferą zawodową, a Wenus pomoże uniknąć Tobie niespodziewanych zdarzeń. W środę znajomy pogorszy Ci plany, ale do czwartku, jeśli będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko zapewne powinno wrócić do porządku. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Dzięki pozytywnemu układowi Merkurego nadchodzący tydzień, da Bykowi dużo atrakcji, czyżby podwyżka?.W tym tygodniu Byk poczuje, że przy pomocy rodziny nie ma rzeczy niemożliwych. do wykonania. Najbliższy okres w pracy stanie pod znakiem ważnych biznesowych spotkań. Wszakże dzięki wpływom Księżyca będziesz miał szansę z czasem zakończyć swoje projekty. Dokładność i uporządkowanie ludzi spod znaku Byka zostaną na końcu tygodnia dostrzeżone, co stanie się przyczyną od dawna oczekiwanych zwrotów w Twoim życiu. Wspólne oddziaływanie na siebie planety Mars oraz Uran zapowiada zwiększone szansę na sukces. ...
więcej i więcej »

stopka