horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 marca 2019 do dnia 17 marca 2019

linia_poziom

Byk Twoja brakująca połóweczka Panny - najlepszy horoskop tygodniowy

Byk Twoja brakująca połóweczka Panny

Masz dużą szansę odszukać ważny, pasujący element do delikatnej mandali którą jest twoja rodzina. Finansowo ten tydzień będzie okresem szybkiego rozwoju. Zanotuj sobie by do niedzieli załatwiać wszelkie znaczące rzeczy. Opatrzność prawdopodobnie w najbliższym czasie wynagrodzi Tobie straty, jakie otrzymałeś w poprzednim tygodniu.

Spróbuj w nadchodzących dniach skupić się na zajściach powiązanych z uczuciami. Koniecznie bądź czujny ponieważ dużo spraw powiązanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało blisko ciebie. Prawdopodobnie wpływ Saturna na znak Byka będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. Tydzień sprzyja robieniu porządków i niespodziewanym modyfikacjom zamiarów. Zacznij zauważać z kim się spotykasz i dokładnie rozważ czy to dla Twojej osoby dobre relacje.

Najbliższy czas w firmie Byka, stanie się porą podejmowania ważnych decyzji i nauki odpowiedzialności za nie. Opłaca się przeto każdy wybór dokładnie przemyśleć. Nadchodzący tydzień będzie dla Byka bardzo pracowitym okresem Jednak dzięki odpowiedniemu ułożeniu Księżyca zdoła rozwiązać wszystkie sprawy. Przygotuj się umiejętnie do weekendu, może będziesz miał kilka godzin żeby zabrać się z ukochaną osobą na wycieczkę. Bykowi przeciętnie będzie sprzyjało szczęście w grach losowych, jeśli nie przegapi, czterech najbliższych, nadchodzących dni.

Konstelacja Byka krótkotrwale będzie w rzadkim układzie z Merkurym co wpłynie na życie codzienne. Zmiana położenia Jowisza w znaku Byka która niedawno miała miejsce już niedługo wpłynie na Twoje życie słabym działaniem. Wolne kobiety spod znaku Byka w zbliżającym się tygodniu będą miały sprzyjające okoliczności na znalezienie drugiej połówki na zawsze.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Liczba na która musisz uważać na ten tydzień to 29. Oczekuj niespodziewanej zmiany ze strony bliskiego z innego miasta. ... więcej i więcej »

Byk Najsłabszym dniem na sprawy urzędowe będzie prawdopodobnie środa. Byk ma na początku tego tygodnia słuchać dokładnie innych. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Byka odpowiedni do podjęcia decyzji w sprawach życiowych. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Na weekend postaraj się rozmyślnie rozdzielić wolny czas między uczuciami i sferą zawodową, a Uran pomoże uniknąć Tobie nieoczekiwanych zdarzeń. Dzięki odpowiedniemu ułożeniu Księżyca najbliższy tydzień, da Bliźniętom wiele atrakcji, czyżby podwyżka?.W nadchodzącym tygodniu Bliźnięta doświadczy, że przy pomocy rodziny nie mają marzeń niemożliwych. do urzeczywistnienia. Nadchodzący tydzień w pracy stanie pod znakiem ważnych biznesowych spotkań. Jednak dzięki wpływom Saturna będziesz miał szansę pomyślnie zakończyć swojecele. ... więcej i więcej »

Rak Masz dużą nadzieję znaleźć pewien, brakujący element do skomplikowanej mozaiki którą jest twoje życie wewnętrzne. Pluton, który częstokroć dostarcza szczęście Rakowi, w najbliższym okresie nie będzie tak łaskawy, przygotuj się na spore rozczarowanie. ... więcej i więcej »

Lew W przyszłym czasie nie polecane jest rozpoczynanie dużych koncepcji, bardziej opłaca się zagospodarować wolny czas na rekreację. Przyszły tydzień dla Lwa to początek jedynego w swoim rodzaju etapu, jest okazja zatem zacząć wszystko od nowa, korzystając ze swojej mądrości lub informacji. ... więcej i więcej »

Panna Najbliższy czas w pracy Panny, stanie się porą podejmowania istotnych decyzji i nauki odpowiedzialności za nie. Należy przeto każdorazowy wybór skrupulatnie przemyśleć. Najbliższy tydzień będzie dla Panny wybitnie pracowitym okresem Jednak dzięki pozytywnemu ułożeniu Jowisza zdoła rozstrzygnąć wszystkie sprawy. Staranność i pedantyzm ludzi spod znaku Panny nie zostaną na początku tygodnia docenione, co będzie źródłem od dawna oczekiwanych roszad. ... więcej i więcej »

Waga Nadejdzie wkrótce dzień, żeby zacząć inaczej uzewnętrzniać własne myśli. Pozostali widzą nas nie tak jak tego oczekujemy. Najbliższy czas w pracy Wagi, stanie się porą podejmowania decyzji i lekcją odpowiedzialności za nie. Opłaci się więc każdy wybór skrupulatnie przemyśleć. Nadchodzący tydzień okaże się dla Wagi wielce aktywnym okresem Ale dzięki odpowiedniemu położeniu Księżyca zdoła rozwikłać wszystkie sprawy. ... więcej i więcej »

Skorpion Zakończ rozgrzebywać przeszłość, natomiast dostrzeż to co teraz, i podtrzymuj znajomości, bo niebawem mogą być pomocne. Koniec tygodnia to dobry okres do samotnych wycieczek w czasie których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. ... więcej i więcej »

Strzelec Wolne kobiety spod znaku Strzelca w najbliższym okresie czasu będą miały szansę na spotkanie drugiej połówki na zawsze. Wkrótce narodzi się w twojej głowie wizja zmian i tym razem ma szansę do spełnienia, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć byłe wydarzenia. ... więcej i więcej »

Koziorożec Przygotuj się umiejętnie na wypoczynek, nie wykluczone, że znajdziesz czas żeby zabrać się z ukochaną osobą za miasto. Nadchodzący tydzień dla Koziorożca to początek nowego rozdziału, można więc zacząć wszystko od nowa, czerpiąc z wiedzy oraz doświadczeń. ... więcej i więcej »

Wodnik Konstelacja Wodnika nadal będzie w ciekawym ustawieniu z Marsem co będzie oddziaływać na sprawy przyjaciół. Księżyc nie sprzyja odnawianiu kontaktów osobistych. ... więcej i więcej »

Ryby Księżyc ustawi się w takim układzie do Marsa że spełnienie zamiarów będzie bardzo opóźnione. Mars pomaga w rozwiązywaniu problemów towarzyskich. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Spróbuj tego tygodnia skupić się na zdarzeniach związanych ze swoją pracą. Bądź czujny bo sporo problemów związanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało przy tobie. Prawdopodobnie wpływ Saturna na znak Byka będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. Sprzyjający Tobie numer na ten tydzień to 2. Znaki na niebie mówią, że Bykowi obecnie nic nie powinno przeszkodzić w odzyskaniu majątku. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Dzięki pozytywnemu położeniu Jowisza nadchodzący tydzień, da Bykowi dużo niespodzianek, czyżby podwyżka?.Wnajbliższym czasie Byk doświadczy, iż przy pomocy znajomych nie ma spraw niemożliwych. do urzeczywistnienia. Zbliżający się czas w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych biznesowych spotkań. Jednak dzięki oddziaływaniom Jowisza masz szansę z czasem zakończyć swoje projekty. Zwracaj uwagę z kim się spotykasz, szczegółowo rozważ czy to dla Ciebie dobre relacje. Człowiek urodzony pod tym znakiem musi pamiętać, że nic nie znaczące sprawy do załatwienia które odkłada codziennie, w piątek okażą się istotne i może już zabraknąć na nie czasu. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Słońce znajdzie się w takim położeniu do Wenus że zrealizowanie postanowień będzie bardzo opóźnione. Plany będą przebiegać w niespodziewanym czasie, tak jakby od jakiegoś czasu miało to nastąpić. Bykowi słabo będzie sprzyjało szczęście w życiu uczuciowym, ale pod warunkiem, że nie przegapi, czterech najbliższych, nadchodzących dni. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Nie siedź zbyt długo przed ekranem komputera, lepiej idź na krótką wycieczkę w góry. Dla Byka nadchodzący czas będzie okresem niespodziewanego, umiarkowanego zainteresowania ze strony przyjaciół po których dotychczas niczego takiego nie można było się spodziewać. W najbliższym czasie odbędzie się ważna podróż, na której zdasz sobie sprawę, że Twoja krytyka ludzi jest nieprawdziwa. ...
więcej i więcej »

stopka