horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 lutego 2019 do dnia 17 lutego 2019

linia_poziom

Byk Twoja brakująca połóweczka Panny - najlepszy horoskop tygodniowy

Byk Twoja brakująca połóweczka Panny

Rozmyślasz się tak nietypowo, że znajomi nie mogą ci pomóc. Saturn w układzie wraz z Marsem sprawi, iż Twoja zręczność fizyczna będzie dużo lepsza niż kondycja psychiczna. Słońce sprzyja odnawianiu kontaktów osobistych.

Zakończ wspominać minione czasy, a dojrzyj przyszłość, oraz dbaj o stosunki towarzyskie, ponieważ niedługo mogą być użyteczne. Konstelacja Byka krótkotrwale będzie w rzadkim ustawieniu z Wenus co wpłynie na życie przyjaciół. Pluton, który systematycznie przynosi dobrą passę Bykowi, w zbliżającym się tygodniu nie będzie tak wspaniałomyślny, przygotuj się na duże rozgoryczenie.

Nadchodzi dzień, by zacząć inaczej pokazywać swoje uczucia. Członkowie rodziny postrzegają nas nie tak jak tego chcielibyśmy. Zapamiętaj by do soboty zakończyć wszelkie istotne sprawy. Opatrzność przypuszczalnie niedługo zrekompensuje Tobie straty, które otrzymałeś w poprzednim tygodniu. Dzięki pozytywnemu położeniu Saturna najbliższy tydzień, przyniesie Bykowi długo oczekiwanych atrakcji, czyżby awans?.W nadchodzących dniach Byk przekona się, iż przy pomocy rodziny nie ma rzeczy niemożliwych. do wykonania. Najbliższy tydzień w pracy stanie pod znakiem ważnych biznesowych kontaktów. Lecz dzięki oddziaływaniom Merkurego masz szansę na czas zakończyć swojecele.

Układy konstelacji pokazują, że Bykowi w tym czasie nic nie powinno przeszkodzić w odzyskaniu dawnych znajomych. Tydzień sprzyja poszukiwaniu szczęścia i ostrożnym zmianom planów. W najbliższym czasie przydarzy Ci się umysłowa wędrówka, na której zdasz sobie sprawę, że Twoja krytyka ludzi będzie niesprawiedliwa.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Osoby nie będące w związku spod znaku Barana w najbliższym tygodniu będą miały sprzyjające okoliczności na znalezienie partnera na całe życie. Przestań analizować minione czasy, a zwróć uwagę na przyszłość, i pielęgnuj układy, ponieważ niedługo mogą się przydać. ... więcej i więcej »

Byk Bykowi będzie sprzyjać pomoc żywiołu ziemi. Byk ma zwyczaj zabierania innym głosu. Dlatego też w czwartek szczególnie znajdź osoby którym możesz pomóc dając im czas aby coś powiedziały. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Dlatego, że sami się szanujemy oczekujmy od innych zrozumienia. Zastanawiasz się tak niestandardowo, że inni nie mogą za Tobą nadążyć. ... więcej i więcej »

Rak Oczekuje na Raka głównie praca nad wsłuchaniem się w bliskich. Aby Wszystko ogarnąć powinno się zaangażować dotychczasowe przekonania. Jeżeli fantazjujesz o własnym biznesie, to właśnie jest to świetny okres na takie postanowienia. ... więcej i więcej »

Lew Tydzień sprzyja poszukiwaniu szczęścia oraz ostrożnym modyfikacjom zamiarów. Masz sporą nadzieję odnaleźć jeden, poszukiwany kawałek do skomplikowanej konstrukcji którą jest twój własny świat. ... więcej i więcej »

Panna Zwróć uwagę z kim się zadajesz i dokładnie przeanalizuj czy to dla Twojej osoby odpowiednie relacje. Księżyc nie sprzyja w rozwiązywaniu problemów osobistych. ... więcej i więcej »

Waga Nie przesiaduj do późna przed telewizorem, zamiast tego udaj się na krótką wędrówkę do lasu. W najbliższym czasie odbędzie się umysłowa podróż, na której zdasz sobie sprawę, że Twoja krytyka przyjaciół jest nieprawdziwa. ... więcej i więcej »

Skorpion W czwartek wieczorem układ gwiazd będzie Ci sprzyjać, w związku z tym dopasuj swoje działania na ten dzień. Zacznij zauważać z kim się spotykasz, uważnie rozważ czy to dla Ciebie dobre relacje. ... więcej i więcej »

Strzelec Jowisz sprzyja odnawianiu kontaktów osobistych. Nawet jeśli w ostatnich dniach dosięgły Ciebie przeróżne dolegliwości to w nadchodzących dniach dzięki ingerencji znajomych możesz liczyć na poprawę. ... więcej i więcej »

Koziorożec Nie spędzaj czasu do późna przed komputerem, zamiast tego idź na krótką wędrówkę w góry. W przyszłym tygodniu nie zalecane jest rozpoczynanie trudnych projektów, lepiej przeznaczyć wolny okres na wypoczynek. ... więcej i więcej »

Wodnik Słońce sprzyja w załatwianiu spraw towarzyskich. Nie przesiaduj wiecznie przed ekranem komputera, zamiast tego idź na szybką wycieczkę w teren. ... więcej i więcej »

Ryby Jeżeli sami się nie szanujemy nie oczekujmy od znajomych pomocy. Dzięki pozytywnemu układowi Merkurego nadchodzący tydzień, przyniesie Rybie dużo niespodzianek, czyżby nowa praca?.W tym tygodniu Ryby doświadczy, iż z pomocą rodziny nie mają kwestii niemożliwych. do urzeczywistnienia. Najbliższy tydzień w pracy stanie pod znakiem ciężkich służbowych spotkań. Ale dzięki wpływom Jowisza masz szansę pomyślnie ukończyć swoje projekty. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Niedobrym sygnałem może okazać się element biżuterii w mieszkaniu przyjaciela. zbliżającym się czasie okresie, staniesz się przytulniejszy niż zwykle. W środę rozważysz jak szybko awansować. W sobotę sposobne są interesujące propozycje podróży. Niedługo przyjdzie w twojej głowie wizja zmian i tym razem ma szansę realizacji, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć byłe sprawy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Gwiazdozbiór Byka krótkotrwale będzie w ciekawym układzie z Plutonem co będzie oddziaływać na sprawy przyjaciół. Byk ma nawyk nie dawania innym prawa do głosu. Dlatego też w piątek chociaż raz zwróć uwagę na osoby którym możesz pomóc dając im szansę aby coś zrobiły samemu. Wzajemne oddziaływanie na Ciebie planety Mars i Uran zapowiada zwiększone szansę na spotkanie szczęścia. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Przychodzi czas, żeby zacząć spokojniej uzewnętrzniać swoje przekonania. Inni postrzegają nas nie tak jak tego chcielibyśmy. Bykowi niespodziewane będzie dopisywało powodzenie w grach losowych, oczywiście, jeżeli nie prześpi czterech najbliższych, nadchodzących dni. Zacznij zauważać z kim wiążą Cię relacje służbowe, uważnie przeanalizuj czy to dla Ciebie dobre relacje. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Byk ma w tym tygodniu słuchać bardzo starannie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Byka korzystny do podjęcia decyzji w sprawach finansowych. W poniedziałek ktoś z rodziny zepsuje Ci humor, ale do czwartku, jeżeli będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko zapewne powinno wrócić do porządku. Zmiany będą dziać się w gwałtownym czasie, tak jakby od dawna miało to nastąpić. ...
więcej i więcej »

stopka