horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 7 stycznia 2019 do dnia 13 stycznia 2019

linia_poziom

Byk Twoja brakująca połóweczka Panny - najlepszy horoskop tygodniowy

Byk Twoja brakująca połóweczka Panny

W tym tygodniu spróbuj rozmyślnie rozdzielić wolny czas między uczuciami oraz sferą zawodową, a to pomoże uniknąć Tobie niepotrzebnych zdarzeń. Saturn, który systematycznie przynosi powodzenie Bykowi, w zbliżającym się tygodniu nie planuje być tak łaskawy, bądź gotowy wielkie niepowodzenie. Osoba urodzona pod tym znakiem musi pamiętać, że na pozór nic nie znaczące sprawy które odkłada codziennie, w piątek przypomną o sobie i może nie starczyć już na nie czasu.

Działasz tak szybko, że pozostali nie umieją cię zrozumieć. Ten tydzień dla Byka to zaczątek jedynego w swoim rodzaju etapu, powinno się więc rozpocząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc z wiedzy lub doświadczeń. O ile fantazjujesz o stałym związku, aktualnie jest na to doskonały moment na takie wyzwania.

Jeżeli niedawno dosięgły Cię nieciekawe choroby to w nadchodzących dniach dzięki pomocy sprzyjających Ci energii możesz spodziewać się poprawy. Byk ma nawyk nie dawania innym prawa do głosu. Mimo to w niedzielę szczególnie odszukaj ludzi którym możesz pomóc dając im szansę aby coś powiedziały. W przyszłym okresie nie zalecane jest wykonywanie złożonych koncepcji, bardziej opłaca się zagospodarować wolny czas na sport.

Staranność i sumienność ludzi spod znaku Byka zostaną z początkiem tygodnia zauważone, co może stać się przyczyną dawno zapowiadanych zwrotów w Twoim życiu. Już wkrótce czeka Cię duchowa podróż, na której dowiesz się, że Twoja ocena niektórych osób jest niesprawiedliwa. W najbliższym czasie narodzi się w twojej głowie wola zmian i tym razem będzie miała możliwość spełnienia, w związku z tym najwyższy czas na oczekujące Cię znajomości.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Słońce ustawi się w takim położeniu w stosunku do Saturna że zrealizowanie postanowień okaże się bardzo utrudnione. Baranowi nie będzie sprzyjać wsparcie żywiołu ziemi. ... więcej i więcej »

Byk Gwiazdozbiór Byka nadal będzie w sprzyjającym układzie z Marsem co będzie oddziaływać na sprawy codzienne. Nawet jeśli ostatnio dosięgły Ciebie różne choroby to teraz dzięki wsparciu układu planet powinieneś liczyć na poprawę. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Przyszły tydzień dla Bliźniąt to start jedynego w swoim rodzaju rozdziału, jest okazja zatem zacząć wszystko od nowa, czerpiąc ze swojej wiedzy oraz informacji. Spróbuj tego tygodnia skoncentrować się na przeżyciach powiązanych z uczuciami. Koniecznie bądź czujny ponieważ dużo incydentów związanych z pracą będzie się toczyło przy tobie. Możliwe, że wpływ Plutona na znak Bliźniąt będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. ... więcej i więcej »

Rak W nadchodzącym okresie postaraj się dużą ilość czasu przesiadywać w pracy. W myślach Raka narodzą się nowe pomysły finansowe. W najbliższych dniach naucz się rozmyślnie dzielić wolny czas między sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a Pluton pomoże uniknąć Ci nieoczekiwanych wrażeń. ... więcej i więcej »

Lew Zmieniasz się tak niestandardowo, że pozostali nie umieją dotrzymać ci kroku. Spróbuj w nadchodzących dniach skupić się na wydarzeniach powiązanych ze swoim życiem zawodowym. Musisz być uważny gdyż dużo incydentów powiązanych z pracą będzie się toczyło blisko ciebie. Prawdopodobnie wpływ Saturna na znak Lwa będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. ... więcej i więcej »

Panna Przychodzi czas, by zacząć aktywnie wyrażać własne uczucia. Bliscy widzą nas nie tak jak tego chcielibyśmy. Tydzień sprzyja robieniu porządków oraz niespodziewanym modyfikacjom zamiarów. ... więcej i więcej »

Waga Dla Wagi najbliższy tydzień będzie okresem spodziewanego, słabnącego zainteresowania ze strony ludzi po których dotąd nic takiego nie można było oczekiwać. Księżyc znajdzie się w takim położeniu względem Marsa że zrealizowanie zamiarów będzie nieco utrudnione. ... więcej i więcej »

Skorpion Skorpionowi będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu wody. Masz obecnie sposobność poprawić nie tylko swoje wnętrze, ale również układy z rodziną. ... więcej i więcej »

Strzelec Poczujesz, iż przez wsparcie rodziców nie ma rzeczy niemożliwych do załatwienia. Konstelacja Strzelca nadal będzie w rzadkim układzie z Saturnem co będzie oddziaływać na sprawy rodziny. ... więcej i więcej »

Koziorożec Liczba na która musisz uważać na ten tydzień to 35. Przyglądaj się temu co spożywasz, jedzenie potrafi działać na nasze zachowanie, dlatego zwróć przez najbliższe dni szczególną uwagę na orzechy włoskie, one mogą dostarczyć ci dużo sił witalnych. ... więcej i więcej »

Wodnik Pamiętaj! Przez cały tydzień będzie ci groził kolor czarny, oglądaj świat dookoła pod tym kątem. Wodnik ma zwyczaj zabierania innym głosu. Dlatego też we wtorek szczególnie znajdź znajomych którym możesz pomóc oddając im czas by coś zrobiły samemu. ... więcej i więcej »

Ryby Najlepsza liczba w czasie tego tygodnia to 53. W zbliżającym się okresie nie zalecane jest wykonywanie trudnych przedsięwzięć, dużo lepiej przeznaczyć wolny okres na rekreację. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Dzięki pozytywnemu ułożeniu Neptuna zbliżający się tydzień, da Bykowi dużo atrakcji, czyżby podwyżka?.W nadchodzącym tygodniu Byk doświadczy, że przy pomocy rodziny nie ma spraw niemożliwych. do zrealizowania. Najbliższy czas w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych biznesowych kontaktów. Wszakże dzięki oddziaływaniom Saturna będziesz miał szansę pomyślnie zakończyć swoje projekty. Wkrótce wykiełkuje w Twoim umyśle chęć zmian i tym razem ma możliwość do spełnienia, dlatego też już czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze wydarzenia. Na weekend postaraj się sprawiedliwie rozdzielić czas między uczuciami oraz sferą zawodową, a Neptun pomoże uniknąć Ci niepotrzebnych emocji. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Drobiazgowość i uporządkowanie ludzi spod znaku Byka zostaną z początkiem tygodnia dostrzeżone, co może stać się przyczyną od dawna oczekiwanych zwrotów w Twoim życiu. W zbliżającym się tygodniu próbuj dużo więcej godzin przesiadywać z dzieckiem. W umyśle Byka narodzą się świeże pomysły zarobkowe. Dla Byka nadchodzący czas będzie okresem nieprzewidzianego słabnącego zainteresowania ze strony przyjaciół po których dotychczas niczego takiego nie można było się spodziewać. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Jeżeli sami się cenimy nie oczekujmy od pozostałych przykrości. Konstelacja Byka ciągle będzie w niekorzystnym układzie z Jowiszem co wpłynie na sprawy bliskich. Wydarzenia będą działy się w łagodnym czasie, tak jakby od dawna do tego się przymierzały. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

W nadchodzącym tygodniu staraj się dużą ilość godzin przebywać w domu. W umyśle Byka narodzą się świeże pomysły zarobkowe. W środę nieznajomy pogorszy Tobie plany, ale do piątku, jeżeli będziesz nie dawać o tym poznać po sobie, wszytko zapewne wróci do porządku. Zastanawiasz się tak niestandardowo, że pozostali nie umieją ci pomóc. ...
więcej i więcej »

stopka