horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 3 grudnia 2018 do dnia 9 grudnia 2018

linia_poziom

Byk Twoja brakująca połóweczka Panny - najlepszy horoskop tygodniowy

Byk Twoja brakująca połóweczka Panny

Masz niepowtarzalną szansę poprawić nie jedynie swoje wnętrze, ale także więzi z bliskimi. Drobiazgowość i sumienność osób spod znaku Byka zostaną z początkiem tygodnia dostrzeżone, co może być przyczyną od dawna oczekiwanych zmian. Pozytywnym sygnałem może okazać się portfel na zdjęciu u dziecka.

Jeżeli myślisz o stałym związku, aktualnie jest na to idealny czas na tego typu postanowienia. Na weekend naucz się uczciwie rozdzielić swój czas pomiędzy uczuciami i sferą zawodową, a Saturn pomoże uniknąć Ci niepotrzebnych spotkań. Autorytatywna postać w nadchodzącym czasie zwróci się do Ciebie o pożyczkę, jeśli nie chcesz zaprzepaścić tej więzi odmów jej.

Znaki na niebie oznajmiają, że Bykowi teraz nic nie powinno pomóc w utracie szacunku. Bykowi szczególnie będzie dopisywało powodzenie w hazardzie, ale pod warunkiem, że nie przegapi, trzech najbliższych, nadchodzących dni. W najbliższym czasie przyjdzie w Tobie chęć zmian i tym razem będzie miała szansę realizacji, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze sprawy.

Bykowi będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu wody. Wspólne wpływanie na siebie planety Neptun oraz Pluton zapowiada zwiększone szansę na sukces. Dzięki pozytywnemu położeniu Merkurego nadchodzący tydzień, da Bykowi wiele atrakcji, czyżby nowa praca?.W nadchodzącym tygodniu Byk poczuje, iż przy pomocy przyjaciół nie ma rzeczy niemożliwych. do spełnienia. Najbliższy tydzień w pracy stanie pod znakiem ciężkich służbowych spotkań. Jednak dzięki wpływom Merkurego będziesz miał szansę z czasem ukończyć swojecele.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Jeśli sami się szanujemy nie oczekujmy od znajomych pomocy. Przygotuj się starannie na sobotę, może znajdziesz czas żeby zabrać się z rodziną do kina. ... więcej i więcej »

Byk Rozmyślasz się tak szybko, że pozostali nie umieją za Tobą nadążyć. Zmiany będą przebiegać w gwałtownym czasie, tak jakby od jakiegoś czasu miało to nastąpić. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Przyszły tydzień dla Bliźniąt to początek niepowtarzalnego rozdziału, można zatem zacząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc z posiadanej mądrości oraz doświadczeń. Człowiek urodzony w tym znaku musi pamiętać, że nie istotne sprawy do załatwienia o których zapomina codziennie, w piątek przypomną o sobie i zabraknie już na nie czasu. ... więcej i więcej »

Rak W przyszłym tygodniu nie zalecane jest realizowanie dużych koncepcji, dużo lepiej zagospodarować wolny okres na odpoczynek. Doświadczysz, iż przez pomoc koleżanek nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych do załatwienia. ... więcej i więcej »

Lew W najbliższym czasie wykiełkuje w Tobie zamiar zmian i tym razem będzie miała możliwość realizacji, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć dawne sprawy. Pozytywnym znakiem będzie szklany przedmiot w dłoni osoby, której nie lubisz. ... więcej i więcej »

Panna Jowisz w układzie wraz z Plutonem będzie odpowiedzialny za to, iż Twoja zręczność fizyczna będzie lepsza aniżeli kondycja psychiczna. Spotka Ciebie głównie praca nad wsłuchaniem się w to co mówią inni. Aby sporo zrozumieć należy oddalić chłodne kalkulacje. ... więcej i więcej »

Waga Oczekuj ciekawej przygody ze strony bliskiego z innego miasta. W bieżącym tygodniu nie zalecane jest realizowanie skomplikowanych projektów, lepiej zagospodarować swój wolny czas na podróże. ... więcej i więcej »

Skorpion Wkrótce wykiełkuje w Tobie chęć przemian i tym razem ma szansę do pełnej realizacji, dlatego też najwyższy czas na nowe przygody. Doświadczysz, że dzięki pomocy przyjaciół nie będzie spraw niemożliwych do spełnienia. ... więcej i więcej »

Strzelec Wydarzenia będą dziać się w niespodziewanym tempie, jakby od lat na to czekały. Nadchodzący czas w pracy Strzelca, stanie się czasem podejmowania i lekcją odpowiedzialności za nie. Opłaci się zatem każdy wybór dokładnie rozważyć. Najbliższy tydzień będzie dla Strzelca wybitnie pracowitym czasem. Ale dzięki odpowiedniemu położeniu Marsa zdoła rozwikłać wszystkie formalności. ... więcej i więcej »

Koziorożec Złym znakiem może być szklanka wina na stole u osoby, którą lubisz. Przygotuj się umiejętnie na sobotę, może będziesz miał czas żeby wybrać się ze znajomymi na wycieczkę. ... więcej i więcej »

Wodnik W czwartek w południe dobra gwiazda nie będzie Tobie sprzyjać, dlatego więc dopasuj swoje działania o tej porze. Koniec tygodnia to właściwy okres do indywidualnych wypraw w trakcie których możesz spotkać kogoś na kogo czekasz. ... więcej i więcej »

Ryby O Rybie, możliwe, że o tobie, będzie się dużo mówiło w Twojej miejscowości. Wspólne działanie na Ciebie planety Neptun i Pluton oznacza zmniejszone szansę na porażkę. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Wenus, który przeważnie przynosi szczęście Bykowi, w nadchodzącym czasie nie zamierza być tak dobry, czeka Ciebie wielkie rozgoryczenie. Dla Byka najbliższy tydzień to okres spodziewanego, słabnącego zainteresowania ze strony przyjaciół po których dotychczas nic takiego nie można było oczekiwać. Zakończ roztrząsać dawne zdarzenia, a dojrzyj teraźniejszość, oraz dbaj o układy, bo lada dzień mogą być przydatne. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Bykowi szczególnie będzie dopisywało powodzenie w hazardzie, oczywiście, jeżeli nie prześpi czterech najbliższych, nadchodzących dni. Finansowo nadchodzące dni będą czasem na zmiany. Przygotuj się starannie na wypoczynek, prawdopodobnie będziesz miał kilka godzin żeby wybrać się z rodziną na spacer. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Gwiazdozbiór Byka nadal będzie w niekorzystnym układzie z Plutonem co będzie oddziaływać na życie rodziny. W nadchodzącym okresie staraj się większość godzin przesiadywać na ćwiczeniach. W myślach Byka pojawią się nowe idee finansowe. Ten tydzień dla Byka to początek unikalnego rozdziału, powinno się więc zacząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc z mądrości lub doświadczeń. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Koniec tygodnia to odpowiedni okres do samotnych wypraw podczas których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. Osoba urodzona w tym znaku musi pamiętać, że na pozór nic nie znaczące zadania które zostawia na później każdego dnia, z końcem tygodnia dadzą znać o sobie i może nie starczyć już na nie czasu. Liczba na która musisz uważać w tym tygodniu to 24. ...
więcej i więcej »

stopka