horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 15 kwietnia 2019 do dnia 21 kwietnia 2019

linia_poziom

Byk Twoja brakująca połóweczka Lwa - najlepszy horoskop tygodniowy

Byk Twoja brakująca połóweczka Lwa

Dzięki odpowiedniemu ułożeniu Urana nadchodzący tydzień, przyniesie Bykowi dużo niespodzianek, czyżby nowa praca?.W nadchodzącym tygodniu Byk przekona się, że przy pomocy znajomych nie ma pomysłów niemożliwych. do zrealizowania. Najbliższy tydzień w pracy stanie pod znakiem ciężkich służbowych kontaktów. Ale dzięki oddziaływaniom Merkurego będziesz miał szansę na czas zakończyć swoje projekty. Drobiazgowość i uporządkowanie ludzi spod znaku Byka nie zostaną z początkiem tygodnia zauważone, co będzie początkiem od dawna spodziewanych zwrotów w Twoim życiu. Bykowi nie będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu ognia.

Ten tydzień dla Byka to początek jedynego w swoim rodzaju etapu, jest okazja zatem rozpocząć wszystko od nowa, korzystając z posiadanej wiedzy oraz doświadczeń. Nadchodzi czas, żeby zacząć głośno pokazywać własne przekonania. Pozostali widzą nas nie tak jak tego chcielibyśmy. Koniec tygodnia to dobry czas do indywidualnych wycieczek w czasie których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy.

Zmieniasz się tak długo, że inni nie potrafią dotrzymać ci kroku. Czeka na Ciebie przede wszystkim praca nad wsłuchaniem się w siebie. Aby Wszystko pojąć należy zdecydować się na chłodne kalkulacje. Tydzień nie sprzyja poszukiwaniu szczęścia i ostrożnym zmianom zamiarów.

Pamiętaj! W ten tydzień będzie ci sprzyjał kolor niebieski, obserwuj swoje otoczenie na obecność tego koloru. Masz pewną nadzieję odnaleźć jeden, brakujący element do pięknej mandali którą stanowi twoje życie. Interesuj się tym co spożywasz, posiłki potrafią wpływać na zachowanie, dlatego zwracaj szczególną uwagę na mandarynki, one mogą zapewnić Ci wzrost mocy.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Czeka na Barana przede wszystkim praca nad wsłuchaniem się w siebie. Żeby sporo zrozumieć powinno się oddalić emocje. O Baranie, ale nie o tobie, będzie się sporo plotkowało w Twojej okolicy. ... więcej i więcej »

Byk Uważaj by pić inne ilości wody, wbrew przekonaniom napoje czasami działają niematerialnie na Twoje przepływy energetyczne. Koniec tygodnia to dobry termin do samotnych wycieczek w trakcie których możesz odetchnąć od codzienności. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Słońce pomaga odnawianiu kontaktów osobistych. Uczysz się tak długo, że znajomi nie potrafią ci pomóc. ... więcej i więcej »

Rak Dla Raka nadchodzący czas to okres niespodziewanego, zwiększonego zainteresowania ze strony ludzi po których dotychczas niczego takiego nie można było oczekiwać. O Raku, ale nie o tobie, będzie się dużo mówiło przez Internet. ... więcej i więcej »

Lew Lew ma na początku tego tygodnia obserwować dokładnie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Lwa korzystny do podjęcia decyzji w sprawach finansowych. Nie oczekuj przyjemnej niespodzianki od znajomego dawno nie widzianego w Twoim domu. ... więcej i więcej »

Panna Spróbuj w nadchodzących dniach skupić się na wydarzeniach związanych z uczuciami. Koniecznie bądź uważny ponieważ wiele incydentów związanych z twoją rodziną będzie się toczyło przy tobie. Możliwe, że wpływ Marsa na znak Panny będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. Piątek to właściwy termin do indywidualnych spacerów w trakcie których możesz odetchnąć od codzienności. ... więcej i więcej »

Waga Szczęśliwy Numer w czasie tego tygodnia to 13. Jeśli myślisz o kupnie domu, aktualnie jest to genialny czas na takowe postanowienia. ... więcej i więcej »

Skorpion W piątek w południe Twój znak zodiaku będzie Tobie sprzyjać, w związku z tym przemyśl swoje działania na ten czas. Skorpion ma tendencję do nie dawania innym prawa do głosu. Mimo to w piątek szczególnie zwróć uwagę na ludzi którym możesz pomóc oddając im czas by coś zrobiły samemu. ... więcej i więcej »

Strzelec W zbliżającym się tygodniu nie jest wskazane realizowanie skomplikowanych przedsięwzięć, bardziej opłaca się zagospodarować swój wolny okres na odpoczynek. Astrologiczne obliczenia mówią, że Strzelcowi teraz nic nie powinno przeszkodzić w zdobyciu pieniędzy. ... więcej i więcej »

Koziorożec Księżyc ustawi się w takim układzie do Wenus że wykonanie postanowień będzie nieco przyspieszone. Człowiek urodzony pod tym znakiem musi nie zapominać, że na pozór nie istotne sprawy do załatwienia które odkłada każdego dnia, pod koniec tygodnia dadzą znać o sobie i może już zabraknąć na nie czasu. ... więcej i więcej »

Wodnik Mars, który częstokroć dostarcza dobrą passę Wodnikowi, w najbliższym tygodniu nie zamierza być tak łaskawy, czeka Ciebie spore rozczarowanie. Oczekuj niespodziewanej przygody ze strony członka rodziny dawno nie widzianego w Twoim domu. ... więcej i więcej »

Ryby Człowiek urodzony pod tym znakiem musi pamiętać, że mało znaczące drobiazgi o których zapomina codziennie, w sobotę przypomną o sobie i zabraknie już na nie czasu. W nadchodzącym tygodniu postaraj się więcej godzin przesiadywać na siłowni. W umyśle Ryby pojawią się nowe idee zarobkowe. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Znajoma osoba w niedługim okresie poprosi Ciebie o pożyczkę, jeśli nie chcesz skończyć tej przyjaźni odmów tej osobie. Uczuciowo ten tydzień będzie okresem dużych szans. Osoba urodzona pod tym znakiem musi pamiętać, że na pozór mało znaczące drobiazgi które odkłada każdego dnia, w piątek okażą się istotne i może nie starczyć już na nie czasu. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Człowiek urodzony pod tym znakiem musi nie zapominać, że małe sprawy do załatwienia które odkłada każdego dnia, w sobotę dadzą znać o sobie i może już zabraknąć na nie czasu. W bieżącym czasie nie polecane jest realizowanie skomplikowanych koncepcji, bardziej opłaca się przeznaczyć wolny czas na podróże. W zbliżającym się tygodniu próbuj więcej czasu spędzać z dzieckiem. W myślach Byka pojawią się świeże pomysły zarobkowe. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Dla Byka najbliższy tydzień będzie okresem niespodziewanego, rosnącego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotąd niczego takiego nie można było oczekiwać. Koniec tygodnia to dobry termin do samotnych wypraw w czasie których możesz spotkać ukochanego. Masz właśnie sposobność poprawić nie tylko swoje nastawienie, ale też znajomości z bliskimi. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Masz jedyną sposobność wzmocnić nie jedynie własne nastawienie, ale także znajomości z przyjaciółmi. Osoby nie będące w związku spod znaku Byka w nadchodzącym okresie będą miały sprzyjające okoliczności na spotkanie drugiej połówki na całe życie. Staranność i pedantyzm osób spod znaku Byka zostaną na początku tygodnia docenione, co stanie się źródłem dawno zapowiadanych zmian. ...
więcej i więcej »

stopka