horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 marca 2019 do dnia 17 marca 2019

linia_poziom

Byk Twoja brakująca połóweczka Lwa - najlepszy horoskop tygodniowy

Byk Twoja brakująca połóweczka Lwa

W sobotę wieczorem dobra gwiazda będzie Ci sprzyjać, dlatego też zmień swoje plany na ten dzień. Najgorszym dniem na sprawy rodzinne będzie być może poniedziałek. W najbliższych dniach naucz się sprawiedliwie dzielić swój czas między uczuciami oraz sferą zawodową, a Mars pomoże uniknąć Ci niespodziewanych emocji.

Niedługo wykiełkuje w Tobie chęć przemian i tym razem ma szansę realizacji, w związku z tym już czas na ciekawe zakupy. Przygotuj się umiejętnie do weekendu, może będziesz miał kilka godzin żeby zabrać się z rodziną do kina. Skończ rozgrzebywać przeszłość, a dostrzeż przyszłość, oraz podtrzymuj stosunki towarzyskie, ponieważ niebawem mogą być pomocne.

Najbliższy czas w firmie Byka, stanie się czasem podejmowania istotnych decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Opłaca się zatem każdy wybór dobrze rozważyć. Najbliższy czas stanie się dla Byka wielce aktywnym czasem. Jednak dzięki pozytywnemu położeniu Księżyca będzie w stanie rozstrzygnąć wszystkie formalności. Spróbuj w nadchodzących dniach skoncentrować się na wydarzeniach powiązanych z uczuciami. Musisz być czujny gdyż wiele spraw związanych z pracą będzie się toczyło przy tobie. Prawdopodobnie wpływ Marsa na znak Byka będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. Jowisz, który zazwyczaj dostarcza szczęście Bykowi, w nadchodzącym czasie nie planuje być tak dobry, czeka Cię spore rozczarowanie.

Złym omenem stanie się element biżuterii w mieszkaniu znajomego. Liczba na która musisz uważać w czasie tego tygodnia to 2. Jeśli fantazjujesz o własnej firmie, to teraz jest to idealny czas na takie postanowienia.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Liczba na która musisz uważać na ten tydzień to 29. Oczekuj niespodziewanej zmiany ze strony bliskiego z innego miasta. ... więcej i więcej »

Byk Najsłabszym dniem na sprawy urzędowe będzie prawdopodobnie środa. Byk ma na początku tego tygodnia słuchać dokładnie innych. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Byka odpowiedni do podjęcia decyzji w sprawach życiowych. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Na weekend postaraj się rozmyślnie rozdzielić wolny czas między uczuciami i sferą zawodową, a Uran pomoże uniknąć Tobie nieoczekiwanych zdarzeń. Dzięki odpowiedniemu ułożeniu Księżyca najbliższy tydzień, da Bliźniętom wiele atrakcji, czyżby podwyżka?.W nadchodzącym tygodniu Bliźnięta doświadczy, że przy pomocy rodziny nie mają marzeń niemożliwych. do urzeczywistnienia. Nadchodzący tydzień w pracy stanie pod znakiem ważnych biznesowych spotkań. Jednak dzięki wpływom Saturna będziesz miał szansę pomyślnie zakończyć swojecele. ... więcej i więcej »

Rak Masz dużą nadzieję znaleźć pewien, brakujący element do skomplikowanej mozaiki którą jest twoje życie wewnętrzne. Pluton, który częstokroć dostarcza szczęście Rakowi, w najbliższym okresie nie będzie tak łaskawy, przygotuj się na spore rozczarowanie. ... więcej i więcej »

Lew W przyszłym czasie nie polecane jest rozpoczynanie dużych koncepcji, bardziej opłaca się zagospodarować wolny czas na rekreację. Przyszły tydzień dla Lwa to początek jedynego w swoim rodzaju etapu, jest okazja zatem zacząć wszystko od nowa, korzystając ze swojej mądrości lub informacji. ... więcej i więcej »

Panna Najbliższy czas w pracy Panny, stanie się porą podejmowania istotnych decyzji i nauki odpowiedzialności za nie. Należy przeto każdorazowy wybór skrupulatnie przemyśleć. Najbliższy tydzień będzie dla Panny wybitnie pracowitym okresem Jednak dzięki pozytywnemu ułożeniu Jowisza zdoła rozstrzygnąć wszystkie sprawy. Staranność i pedantyzm ludzi spod znaku Panny nie zostaną na początku tygodnia docenione, co będzie źródłem od dawna oczekiwanych roszad. ... więcej i więcej »

Waga Nadejdzie wkrótce dzień, żeby zacząć inaczej uzewnętrzniać własne myśli. Pozostali widzą nas nie tak jak tego oczekujemy. Najbliższy czas w pracy Wagi, stanie się porą podejmowania decyzji i lekcją odpowiedzialności za nie. Opłaci się więc każdy wybór skrupulatnie przemyśleć. Nadchodzący tydzień okaże się dla Wagi wielce aktywnym okresem Ale dzięki odpowiedniemu położeniu Księżyca zdoła rozwikłać wszystkie sprawy. ... więcej i więcej »

Skorpion Zakończ rozgrzebywać przeszłość, natomiast dostrzeż to co teraz, i podtrzymuj znajomości, bo niebawem mogą być pomocne. Koniec tygodnia to dobry okres do samotnych wycieczek w czasie których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. ... więcej i więcej »

Strzelec Wolne kobiety spod znaku Strzelca w najbliższym okresie czasu będą miały szansę na spotkanie drugiej połówki na zawsze. Wkrótce narodzi się w twojej głowie wizja zmian i tym razem ma szansę do spełnienia, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć byłe wydarzenia. ... więcej i więcej »

Koziorożec Przygotuj się umiejętnie na wypoczynek, nie wykluczone, że znajdziesz czas żeby zabrać się z ukochaną osobą za miasto. Nadchodzący tydzień dla Koziorożca to początek nowego rozdziału, można więc zacząć wszystko od nowa, czerpiąc z wiedzy oraz doświadczeń. ... więcej i więcej »

Wodnik Konstelacja Wodnika nadal będzie w ciekawym ustawieniu z Marsem co będzie oddziaływać na sprawy przyjaciół. Księżyc nie sprzyja odnawianiu kontaktów osobistych. ... więcej i więcej »

Ryby Księżyc ustawi się w takim układzie do Marsa że spełnienie zamiarów będzie bardzo opóźnione. Mars pomaga w rozwiązywaniu problemów towarzyskich. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Masz niepowtarzalną sposobność poprawić nie jedynie własne nastawienie, lecz także znajomości z przyjaciółmi. Saturn sprzyja w załatwianiu spraw osobistych. Byk ma zwyczaj nie dopuszczania innych do głosu. Mimo to we wtorek szczególnie znajdź znajomych którym możesz pomóc oddając im czas aby coś powiedziały. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Nadchodzący czas w firmie Byka, stanie się czasem podejmowania decyzji oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Należy więc każdorazowy wybór dobrze rozpatrzeć. Nadchodzący tydzień stanie się dla Byka wielce pracowitym czasem. Jednak dzięki odpowiedniemu położeniu Merkurego będzie w stanie rozwikłać wszystkie sprawy. Już niedługo wykiełkuje w Twoim umyśle zamiar zmian i tym razem ma szansę do pełnej realizacji, dlatego też już czas zamknąć zakończyć byłe sprawy. Staranność i uporządkowanie ludzi spod znaku Byka zostaną na początku tygodnia docenione, co może stać się źródłem dawno oczekiwanych roszad. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

W poniedziałek po południu dobra gwiazda będzie Ci sprzyjać, dlatego też zmień swoje plany na ten czas. Pozycja centralna Saturna w znaku Byka która niedługo się wydarzy już teraz da się odczuć negatywnym wpływem. Doświadczysz, że dzięki wsparciu koleżanek nie ma rzeczy niemożliwych do zrealizowania. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

W piątek po południu szczęście będzie Tobie sprzyjać, w związku z tym dopasuj swoje działania o tej porze. Wspólne wpływanie na Byka planety Mars i Pluton zapowiada zwiększone nadzieje na spotkanie szczęścia. Wkrótce pojawi się w twojej głowie wizja przemian i tym razem ma możliwość spełnienia, w związku z tym najwyższy czas na nowe przygody. ...
więcej i więcej »

stopka