horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 lutego 2019 do dnia 17 lutego 2019

linia_poziom

Byk Twoja brakująca połóweczka Lwa - najlepszy horoskop tygodniowy

Byk Twoja brakująca połóweczka Lwa

Zmiany będą przebiegać w spodziewanym czasie, tak jakby od jakiegoś czasu do tego się przymierzały. Byk ma zwyczaj nie dopuszczania innych do głosu. Dlatego też we wtorek wyjątkowo odszukaj znajomych którym możesz pomóc dając im czas aby coś powiedziały. Nadchodzący czas w firmie Byka, stanie się okresem podejmowania oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Opłaci się zatem każdorazowy wybór skrupulatnie przeanalizować .Tydzień będzie dla Byka wybitnie aktywnym czasem. Jednak dzięki pozytywnemu położeniu Marsa zdoła rozwikłać wszystkie sprawy.

Dla Byka nadchodzący czas to okres niespodziewanego, słabnącego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotąd niczego takiego nie można było się spodziewać. Człowiek urodzony pod tym znakiem musi pamiętać, że na pozór nie istotne drobiazgi które odkłada codziennie, z końcem tygodnia okażą się istotne i może nie starczyć już na nie czasu. Przyglądaj się temu co jesz, posiłki potrafią działać na nasze samopoczucie, dlatego zwracaj szczególną uwagę na ananasy, te owoce mogą dać Ci dużo energii.

Masz minimalną nadzieję odszukać pojedynczy, poszukiwany kawałek do skomplikowanej konstrukcji którą stanowi twoje życie wewnętrzne. Astrologiczne obliczenia mówią, że Bykowi w tym czasie nic nie powinno zaszkodzić w zdobyciu ukochanego. Merkury pomaga w rozwiązywaniu problemów towarzyskich.

Zaprzestań roztrząsać minione czasy, natomiast zauważ teraźniejszość, oraz pielęgnuj stosunki towarzyskie, ponieważ lada dzień mogą być użyteczne. Jeżeli sami się szanujemy nie spodziewajmy się od innych zrozumienia. Zastanawiasz się tak niestandardowo, że pozostali nie mogą za Tobą nadążyć.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Osoby nie będące w związku spod znaku Barana w najbliższym tygodniu będą miały sprzyjające okoliczności na znalezienie partnera na całe życie. Przestań analizować minione czasy, a zwróć uwagę na przyszłość, i pielęgnuj układy, ponieważ niedługo mogą się przydać. ... więcej i więcej »

Byk Bykowi będzie sprzyjać pomoc żywiołu ziemi. Byk ma zwyczaj zabierania innym głosu. Dlatego też w czwartek szczególnie znajdź osoby którym możesz pomóc dając im czas aby coś powiedziały. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Dlatego, że sami się szanujemy oczekujmy od innych zrozumienia. Zastanawiasz się tak niestandardowo, że inni nie mogą za Tobą nadążyć. ... więcej i więcej »

Rak Oczekuje na Raka głównie praca nad wsłuchaniem się w bliskich. Aby Wszystko ogarnąć powinno się zaangażować dotychczasowe przekonania. Jeżeli fantazjujesz o własnym biznesie, to właśnie jest to świetny okres na takie postanowienia. ... więcej i więcej »

Lew Tydzień sprzyja poszukiwaniu szczęścia oraz ostrożnym modyfikacjom zamiarów. Masz sporą nadzieję odnaleźć jeden, poszukiwany kawałek do skomplikowanej konstrukcji którą jest twój własny świat. ... więcej i więcej »

Panna Zwróć uwagę z kim się zadajesz i dokładnie przeanalizuj czy to dla Twojej osoby odpowiednie relacje. Księżyc nie sprzyja w rozwiązywaniu problemów osobistych. ... więcej i więcej »

Waga Nie przesiaduj do późna przed telewizorem, zamiast tego udaj się na krótką wędrówkę do lasu. W najbliższym czasie odbędzie się umysłowa podróż, na której zdasz sobie sprawę, że Twoja krytyka przyjaciół jest nieprawdziwa. ... więcej i więcej »

Skorpion W czwartek wieczorem układ gwiazd będzie Ci sprzyjać, w związku z tym dopasuj swoje działania na ten dzień. Zacznij zauważać z kim się spotykasz, uważnie rozważ czy to dla Ciebie dobre relacje. ... więcej i więcej »

Strzelec Jowisz sprzyja odnawianiu kontaktów osobistych. Nawet jeśli w ostatnich dniach dosięgły Ciebie przeróżne dolegliwości to w nadchodzących dniach dzięki ingerencji znajomych możesz liczyć na poprawę. ... więcej i więcej »

Koziorożec Nie spędzaj czasu do późna przed komputerem, zamiast tego idź na krótką wędrówkę w góry. W przyszłym tygodniu nie zalecane jest rozpoczynanie trudnych projektów, lepiej przeznaczyć wolny okres na wypoczynek. ... więcej i więcej »

Wodnik Słońce sprzyja w załatwianiu spraw towarzyskich. Nie przesiaduj wiecznie przed ekranem komputera, zamiast tego idź na szybką wycieczkę w teren. ... więcej i więcej »

Ryby Jeżeli sami się nie szanujemy nie oczekujmy od znajomych pomocy. Dzięki pozytywnemu układowi Merkurego nadchodzący tydzień, przyniesie Rybie dużo niespodzianek, czyżby nowa praca?.W tym tygodniu Ryby doświadczy, iż z pomocą rodziny nie mają kwestii niemożliwych. do urzeczywistnienia. Najbliższy tydzień w pracy stanie pod znakiem ciężkich służbowych spotkań. Ale dzięki wpływom Jowisza masz szansę pomyślnie ukończyć swoje projekty. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Nie siedź do późna przed ekranem komputera, lepiej wybierz się na aktywną wycieczkę do lasu. Bykowi wyjątkowo będzie dopisywało szczęście w grach losowych, jeśli nie przegapi, dwóch najbliższych, nadchodzących dni. Jowisz w zestawieniu z Marsem będzie odpowiedzialny za to, że Twoja sprawność fizyczna będzie dużo lepsza niż samopoczucie psychiczne. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Byk ma pod koniec tego tygodnia słuchać bardzo starannie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Byka korzystny do podjęcia decyzji w sprawach życiowych. Przygotuj się starannie do weekendu, prawdopodobnie znajdziesz czas żeby zabrać się z ukochaną osobą na spacer. Masz sporą nadzieję znaleźć pewien, pasujący kawałek do delikatnej mandali którą jest twoje życie. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Najlepszym dniem na sprawy finansowe będzie z pewnością poniedziałek. Dzięki odpowiedniemu układowi Jowisza zbliżający się tydzień, da Bykowi dużo atrakcji, czyżby awans?.W nadchodzących dniach Byk przekona się, iż przy pomocy rodziny nie ma spraw niemożliwych. do zrealizowania. Zbliżający się czas w pracy będzie upływał pod znakiem ciężkich biznesowych spotkań. Lecz dzięki wpływom Jowisza masz szansę pomyślnie ukończyć wszystkie projekty. Układy konstelacji pokazują, że Bykowi w tym czasie nic nie powinno zaszkodzić w utracie majątku. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Ponieważ sami się nie cenimy spodziewajmy się od pozostałych przykrości. W nadchodzącym okresie postaraj się więcej czasu przebywać na siłowni. W myślach Byka pojawią się świeże koncepcje zarobkowe. Już niedługo zaistnieje w Twoim umyśle wola spotkania i tym razem będzie miała możliwość do pełnej realizacji, dlatego też już czas na ciekawe przygody. ...
więcej i więcej »

stopka