horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 7 stycznia 2019 do dnia 13 stycznia 2019

linia_poziom

Byk Twoja brakująca połóweczka Lwa - najlepszy horoskop tygodniowy

Byk Twoja brakująca połóweczka Lwa

Zwróć uwagę z kim się spotykasz, uważnie rozważ czy to dla Ciebie dobre relacje. Masz nikłą szansę zobaczyć pewien, pasujący element do skomplikowanej mozaiki którą stanowi twoja praca. Tydzień sprzyja szukaniu miłosci oraz niespodziewanym modyfikacjom zamiarów.

Masz obecnie perspektywę uzdrowić nie jedynie swoje samopoczucie, ale również więzi z bliskimi. Nawet jeśli ostatnimi czasy gnębiły Ciebie przeróżne choroby to w nadchodzących dniach dzięki pomocy nieznanych sił powinieneś oczekiwać polepszenia . Ten tydzień dla Byka to zaczątek unikalnego rozdziału, powinno się zatem zacząć pewne sprawy od nowa, korzystając ze zgromadzonej mądrości i informacji.

W nadchodzącym czasie nie jest wskazane wykonywanie złożonych zamierzeń, lepiej przeznaczyć swój wolny czas na rekreację. Jeżeli sami się cenimy oczekujmy od innych pomocy. W najbliższym okresie, będziesz przytulniejszy niż zwykle. W środę zastanowisz się niebawem awansować. W piątek prawdopodobne są niewiarygodne oferty wycieczki.

Zastanawiasz się tak szybko, że inni nie mogą ci pomóc. Najsłabszym dniem na sprawy miłosne będzie z pewnością wtorek. W nadchodzącym okresie próbuj dużo więcej godzin przesiadywać w pracy. W umyśle Byka pojawią się nowe koncepcje finansowe.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Słońce ustawi się w takim położeniu w stosunku do Saturna że zrealizowanie postanowień okaże się bardzo utrudnione. Baranowi nie będzie sprzyjać wsparcie żywiołu ziemi. ... więcej i więcej »

Byk Gwiazdozbiór Byka nadal będzie w sprzyjającym układzie z Marsem co będzie oddziaływać na sprawy codzienne. Nawet jeśli ostatnio dosięgły Ciebie różne choroby to teraz dzięki wsparciu układu planet powinieneś liczyć na poprawę. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Przyszły tydzień dla Bliźniąt to start jedynego w swoim rodzaju rozdziału, jest okazja zatem zacząć wszystko od nowa, czerpiąc ze swojej wiedzy oraz informacji. Spróbuj tego tygodnia skoncentrować się na przeżyciach powiązanych z uczuciami. Koniecznie bądź czujny ponieważ dużo incydentów związanych z pracą będzie się toczyło przy tobie. Możliwe, że wpływ Plutona na znak Bliźniąt będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. ... więcej i więcej »

Rak W nadchodzącym okresie postaraj się dużą ilość czasu przesiadywać w pracy. W myślach Raka narodzą się nowe pomysły finansowe. W najbliższych dniach naucz się rozmyślnie dzielić wolny czas między sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a Pluton pomoże uniknąć Ci nieoczekiwanych wrażeń. ... więcej i więcej »

Lew Zmieniasz się tak niestandardowo, że pozostali nie umieją dotrzymać ci kroku. Spróbuj w nadchodzących dniach skupić się na wydarzeniach powiązanych ze swoim życiem zawodowym. Musisz być uważny gdyż dużo incydentów powiązanych z pracą będzie się toczyło blisko ciebie. Prawdopodobnie wpływ Saturna na znak Lwa będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. ... więcej i więcej »

Panna Przychodzi czas, by zacząć aktywnie wyrażać własne uczucia. Bliscy widzą nas nie tak jak tego chcielibyśmy. Tydzień sprzyja robieniu porządków oraz niespodziewanym modyfikacjom zamiarów. ... więcej i więcej »

Waga Dla Wagi najbliższy tydzień będzie okresem spodziewanego, słabnącego zainteresowania ze strony ludzi po których dotąd nic takiego nie można było oczekiwać. Księżyc znajdzie się w takim położeniu względem Marsa że zrealizowanie zamiarów będzie nieco utrudnione. ... więcej i więcej »

Skorpion Skorpionowi będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu wody. Masz obecnie sposobność poprawić nie tylko swoje wnętrze, ale również układy z rodziną. ... więcej i więcej »

Strzelec Poczujesz, iż przez wsparcie rodziców nie ma rzeczy niemożliwych do załatwienia. Konstelacja Strzelca nadal będzie w rzadkim układzie z Saturnem co będzie oddziaływać na sprawy rodziny. ... więcej i więcej »

Koziorożec Liczba na która musisz uważać na ten tydzień to 35. Przyglądaj się temu co spożywasz, jedzenie potrafi działać na nasze zachowanie, dlatego zwróć przez najbliższe dni szczególną uwagę na orzechy włoskie, one mogą dostarczyć ci dużo sił witalnych. ... więcej i więcej »

Wodnik Pamiętaj! Przez cały tydzień będzie ci groził kolor czarny, oglądaj świat dookoła pod tym kątem. Wodnik ma zwyczaj zabierania innym głosu. Dlatego też we wtorek szczególnie znajdź znajomych którym możesz pomóc oddając im czas by coś zrobiły samemu. ... więcej i więcej »

Ryby Najlepsza liczba w czasie tego tygodnia to 53. W zbliżającym się okresie nie zalecane jest wykonywanie trudnych przedsięwzięć, dużo lepiej przeznaczyć wolny okres na rekreację. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Osoby nie będące w związku spod znaku Byka w zbliżającym się czasie będą miały sposobność na poznanie drugiej połówki na długie lata. Masz małą nadzieję zobaczyć pewien, poszukiwany element do skomplikowanej mozaiki którą stanowi twoje życie. Saturn w koniunkcji wraz z Plutonem spowoduje, iż Twoja zręczność fizyczna będzie lepsza aniżeli sprawność umysłowa. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Zacznij zauważać z kim masz kontakty, uważnie rozważ czy to dla Ciebie dobre kontakty. Tydzień sprzyja zakupom oraz dużym zmianom celów. Emocjonalnie nadchodzące dni będą czasem straconych nadziei. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Złym omenem będzie odblask światła w samochodzie dziecka. Przygotuj się umiejętnie na wypoczynek, może będziesz miał kilka godzin żeby zabrać się z ukochaną osobą na spacer. Przekonasz się, iż dzięki pomocy przyjaciół nie ma spraw niemożliwych do zrealizowania. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Człowiek urodzony pod tym znakiem musi pamiętać, że na pozór mało znaczące drobiazgi o których zapomina każdego dnia, pod koniec tygodnia przypomną o sobie i może już zabraknąć na nie czasu. Najbliższy tydzień w pracy Byka, stanie się czasem podejmowania ważnych decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Godzi się więc każdy wybór skrupulatnie przeanalizować .Tydzień okaże się dla Byka wybitnie aktywnym okresem Ale dzięki odpowiedniemu położeniu Merkurego zdoła rozstrzygnąć wszystkie sprawy. Tydzień nie sprzyja zmianom w pracy i małym modyfikacjom planów. ...
więcej i więcej »

stopka