horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 3 grudnia 2018 do dnia 9 grudnia 2018

linia_poziom

Byk Twoja brakująca połóweczka Lwa - najlepszy horoskop tygodniowy

Byk Twoja brakująca połóweczka Lwa

Jeśli fantazjujesz o własnym biznesie, aktualnie jest na to idealny czas na takowe postanowienia. Wolne kobiety spod znaku Byka w nadchodzącym okresie czasu będą miały sposobność na odnalezienie partnera na całe życie. Koniec tygodnia to odpowiedni termin do indywidualnych spacerów w trakcie których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy.

Gwiazdozbiór Byka nadal będzie w ciekawym ustawieniu z Marsem co będzie oddziaływać na życie przyjaciół. Nadszedł czas, żeby zacząć pokazywać własne uczucia. Inni postrzegają nas nie tak jak tego chcielibyśmy. Uczuciowo nadchodzące dni będą okresem na zmiany.

Saturn pomaga w rozwiązywaniu problemów zawodowych. Nie spędzaj czasu godzinami przed telewizorem, zamiast tego udaj się na długą wędrówkę do lasu. Bykowi nie będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu powietrza.

Ten tydzień dla Byka to zaczątek nowego rozdziału, jest okazja więc rozpocząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc z posiadanej wiedzy i doświadczeń. Księżyc ustawi się w takim położeniu względem Saturna że zrealizowanie planów będzie bardzo opóźnione. Dokładność i sumienność osób spod znaku Byka nie zostaną na początku tygodnia docenione, co będzie źródłem dawno zapowiadanych zmian.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Jeśli sami się szanujemy nie oczekujmy od znajomych pomocy. Przygotuj się starannie na sobotę, może znajdziesz czas żeby zabrać się z rodziną do kina. ... więcej i więcej »

Byk Rozmyślasz się tak szybko, że pozostali nie umieją za Tobą nadążyć. Zmiany będą przebiegać w gwałtownym czasie, tak jakby od jakiegoś czasu miało to nastąpić. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Przyszły tydzień dla Bliźniąt to początek niepowtarzalnego rozdziału, można zatem zacząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc z posiadanej mądrości oraz doświadczeń. Człowiek urodzony w tym znaku musi pamiętać, że nie istotne sprawy do załatwienia o których zapomina codziennie, w piątek przypomną o sobie i zabraknie już na nie czasu. ... więcej i więcej »

Rak W przyszłym tygodniu nie zalecane jest realizowanie dużych koncepcji, dużo lepiej zagospodarować wolny okres na odpoczynek. Doświadczysz, iż przez pomoc koleżanek nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych do załatwienia. ... więcej i więcej »

Lew W najbliższym czasie wykiełkuje w Tobie zamiar zmian i tym razem będzie miała możliwość realizacji, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć dawne sprawy. Pozytywnym znakiem będzie szklany przedmiot w dłoni osoby, której nie lubisz. ... więcej i więcej »

Panna Jowisz w układzie wraz z Plutonem będzie odpowiedzialny za to, iż Twoja zręczność fizyczna będzie lepsza aniżeli kondycja psychiczna. Spotka Ciebie głównie praca nad wsłuchaniem się w to co mówią inni. Aby sporo zrozumieć należy oddalić chłodne kalkulacje. ... więcej i więcej »

Waga Oczekuj ciekawej przygody ze strony bliskiego z innego miasta. W bieżącym tygodniu nie zalecane jest realizowanie skomplikowanych projektów, lepiej zagospodarować swój wolny czas na podróże. ... więcej i więcej »

Skorpion Wkrótce wykiełkuje w Tobie chęć przemian i tym razem ma szansę do pełnej realizacji, dlatego też najwyższy czas na nowe przygody. Doświadczysz, że dzięki pomocy przyjaciół nie będzie spraw niemożliwych do spełnienia. ... więcej i więcej »

Strzelec Wydarzenia będą dziać się w niespodziewanym tempie, jakby od lat na to czekały. Nadchodzący czas w pracy Strzelca, stanie się czasem podejmowania i lekcją odpowiedzialności za nie. Opłaci się zatem każdy wybór dokładnie rozważyć. Najbliższy tydzień będzie dla Strzelca wybitnie pracowitym czasem. Ale dzięki odpowiedniemu położeniu Marsa zdoła rozwikłać wszystkie formalności. ... więcej i więcej »

Koziorożec Złym znakiem może być szklanka wina na stole u osoby, którą lubisz. Przygotuj się umiejętnie na sobotę, może będziesz miał czas żeby wybrać się ze znajomymi na wycieczkę. ... więcej i więcej »

Wodnik W czwartek w południe dobra gwiazda nie będzie Tobie sprzyjać, dlatego więc dopasuj swoje działania o tej porze. Koniec tygodnia to właściwy okres do indywidualnych wypraw w trakcie których możesz spotkać kogoś na kogo czekasz. ... więcej i więcej »

Ryby O Rybie, możliwe, że o tobie, będzie się dużo mówiło w Twojej miejscowości. Wspólne działanie na Ciebie planety Neptun i Pluton oznacza zmniejszone szansę na porażkę. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

W weekend spróbuj rozmyślnie dzielić czas między uczuciami i sferą zawodową, a Saturn pomoże uniknąć Tobie niepotrzebnych emocji. Księżyc nie sprzyja w rozwiązywaniu problemów towarzyskich. Byk ma zwyczaj nie dopuszczania innych do głosu. Mimo to w środę chociaż raz znajdź osoby którym możesz pomóc dając im czas by coś powiedziały. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Emocjonalnie nadchodzące dni będą okresem straconych nadziei. Tydzień w pracy Byka, stanie się porą podejmowania istotnych decyzji i nauki odpowiedzialności za nie. Godzi się zatem każdorazowy wybór dobrze rozstrzygnąć. Najbliższy tydzień okaże się dla Byka bardzo aktywnym czasem. Jednak dzięki pozytywnemu położeniu Neptuna zdoła rozstrzygnąć wszystkie formalności. Staraj się pić inne ilości piwa, wbrew pozorom płyny zasadniczo mają wpływ mocno na Twoje zachowanie. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Dla Byka najbliższy czas będzie okresem niespodziewanego, rosnącego zainteresowania ze strony ludzi po których dotychczas nic takiego nie można było się spodziewać. Jeśli marzysz o nowej pracy, to właśnie jest to wspaniały czas na takowe wyzwania. Jowisz w koniunkcji z Marsem będzie odpowiedzialny za to, że Twoja zręczność fizyczna będzie dużo lepsza niż kondycja psychiczna. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Wenus sprzyja w załatwianiu spraw osobistych. Finansowo najbliższe dni będą czasem szybkiego rozwoju. Pamiętaj by do niedzieli załatwiać wszelkie znaczące kwestie. Los być może niedługo wynagrodzi Ci smutki, które doznałeś w ostatnim czasie. ...
więcej i więcej »

stopka